• Morales7
    184
    sorry da na Leu
  • Neki tip
    19.3k
    I da Joško Gvardiol će biti najbolji branič Hrvatske ikada!! To je takva lakoća i mirnoća, milina gledat.Morales7

    Hrabre riječi, a možda samo euforične, ali mogu ti reći da bih ih potpisao. Ne znam da sam ikad, u ijednom klubu, vidio takvog braniča s 18 godina.

    A za momčad samo naklon. Fenomenalno!
  • Bosna86
    11.6k
    Inače peletari vode protiv Nizozemaca
  • Morales7
    184


    Mislim da imaju 20% od slijedećeg. Ako ovako nastavi transfer iz rbl u neki veći klub 60+ će bit
  • Beli
    149
    Kako je cudno gledati zadnju tekmu na Maksimiru u prosincu, a Dinamo vec prosao i lagano vodi 2-0. Nikad se na ovo necu nauciti nakon zadnjih 20ak godina
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo podsjeća na Bjeličin Dinamo. Pucamo od samopouzdanja i igramo vrhunski.
  • Carrasco
    4.1k
    Da. To je jedino dobro. Prognoziram da će dobiti više od tog postotka nego od samog transfera.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kako smo izgledali na početku sezone kad nismo imali nulu od uigranosti, obranu šuplju ko sir, ovo je čudo..
    Neću reći da tu nema trenereve ruke a tim gore što je jedan trenerski talent potrošen na lopova ili bar držača ljestvi ali isti k....
  • Majki2111
    2.6k
    Ekipa koji točno rekord je pao u 33 minuti??
  • Keyser Soze
    8.1k
    Transfer Gvardiola je najgori transfer Dinama u povijesti.Carrasco

    Realno svi bi prihvatili ponudu Leipziga u tom trenutku, nadam se da će ostati naš bar do ljeta
  • Ludovic IX
    5.5k
    Da, najviše minuta bez primljenog gola je već naš rekord
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pao je Juveov rekord najvise minuta bez primljenog gola u grupnoj fazi
  • jp23
    2.2k
    S obzirom koliko je loš bio u startu ove sezone i kraju prošle, mogu se složiti s ovim...
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da imaju 20% od slijedećeg. Ako ovako nastavi transfer iz rbl u neki veći klub 60+ će bitMorales7

    Nije to bas tako... Postotak se uzima od razlike ovoga i sljedećeg transfera.... Npr ako RB plati Dinamu 20 milja, a proda ga za 30, Računa se 20% od 10 milja razlike
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Mislim da bi ako ostane dinamo bez primljenog gola ,da su igrači zasluzili da im se napravi grafit u sred zagreba, ili nešto slično da ostane zauvijek zapisano zlatniim slovima kakav je to uspjeh , a budućim klincima neka nauče tko je i što znači Dinamo kao klub svim njegovim navijačima
    :
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.