• db-izbjeglica
    12.9k
    glupa reprezentativna stavka, taman je sve krenulo i sad pauza.
    ja bi najrađe da se u četvrtak igra s villarrealom.

    još ajd da su nekakve tekme, nego slovenija, cipar, malta :roll:
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma zato su klinci zanimljivi na Euru :up:
  • Carrasco
    4.1k
    Izvinjavam se što sam uopće bilo šta komentirao. Meni nije normalno da su na popisu 4 lijeva beka, a niti jedan prirodni desni bek. Eto nek je Vuk opravdano ispred Ćuže, ali zašto idemo na prvenstvo bez ijednog prirodnog desnog beka, a imat ćemo u 7 dana tri utakmice!? Desnog beka će nam igrati Šverko koji je inače stoper i lijevi bek, zar npr. Bogojević iz Belupa nije mogao bar poziv dobiti?
  • Nolifer
    6.7k
    Petko otkazao Daliću, zbog ozljede mišića
  • xavier
    11.1k
    @Carrasco

    Nemoj me krivo shvatiti, ali da je po tvom, Dinamo bi trebao biti prvak Europe svake sezone. Iz tvojih postova ispada da je svaki igrač Dinama vrhunski, a kad pogledaš igrače Dinama na posudbama, oni su isto svaki put "najbolji na toj utakmici". Teško se oteti dojmu da ipak nisi baš najobjektivniji...
  • Carrasco
    4.1k
    Nije baš tako... Znao sam ja ovdje srat po nekim igračima Dinama, i opravdano i neopravdano. Uostalom, napisao sam da je Ćuže bolji od Vuka, a ne od Messija. Isto tako mislim, da je jedan Josip Šutalo zaslužio poziv ispred Marina Šverke koji igra u trećoj njemačkoj ligi. Ako sam neobjektivan zbog toga, u redu. Da zaključim ovu raspravu, po meni Bišćan nije birao trenutno najbolje igrače nego one igrače koji se uklapaju u njegovu viziju kako želi da reprezentacija izgleda. I to je to, nadam se da će Bišćan biti u pravu, a ne ja.
  • Dudu
    2.6k
    Da zaključim ovu raspravu, po meni Bišćan nije birao trenutno najbolje igrače nego one igrače koji se uklapaju u njegovu viziju kako želi da reprezentacija izgleda.Carrasco

    Mislim da si ovime poentirao. Ne vidim nikakav Bišćanov lobi da bi pozvao ovog ili onog, tako da ako on misli da nema kvalitetnog desnog beka, pa će sa stoperima, njegova odluka. Ne možeš reći da ima neka klasa. Ja se čak ne bih iznenadio da jedan od lijevih bekova zaigra desno.
  • LovroZG
    1.3k
    @Carrasco Krizmanić je stoper, a Bradarić može igrat i na krilu tako da s njima imamo malo više opcija nego šta ti oćeš prikazat.

    A već te neko pito i šta bi ti napravio s desnim bekom, pa se ne sjećam da si dao neki dobar prijedlog?
  • Carrasco
    4.1k
    Hrvoje Babec pozvan umjesto ozlijeđenog Sose.
  • Carrasco
    4.1k
    Sve tri utakmice mlade reprezentacije na EP prenosit će HRT 2. Vjerovali vi ili ne...
  • Stihl
    3k
    Ma nije moguće...
  • Neki tip
    19.4k
    Pa zaboravih da postoji taj program.. :lol:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    HRT 2Carrasco

    Dobra stvar svakako, napokon da i oni poduzmu nešto po pitanju nacionalnog nogometa. Jedina loša stvar su izbor komentatora, jer koliko je Prasicko ogavan za slusat toliko su iritantni Balog i Šapit.
  • Neki tip
    19.4k
    toliko su iritantni Balog i Šapit.Navijač Dinama

    Meni Šapit nije iritantan.

    Balog je beskrvan, dosadan, ali Šapit mi je ok komentator. Pošto me ne muči njegova "tovarština", kao komentator utakmica reprezentacije mi je posve ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.