• Keyser Soze
    8.1k
    Uz Bradarića imamo i Gvardiola koji cijelu sezonu igra lijevog beka u Dinamu, Krizmanić također to može odigrat, a ne vodimo niti jednog desnog beka kaj mi je bezveze.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Krizmanić također to može odigrat,namodi grebza

    A kaj ako ti za treću utakmicu usfali stopera? Ne pozvati ovdje i Gvardiola koji može igrati i stopera i beka te Sosu i Bradarića bi bilo suludo. Pa radi se o turniru.

    Krizmanić je ok, ali ne može stati u rečenicu s Gvardiolom, Sosom i Bradarićem.

    ne vodimo niti jednog desnog bekanamodi grebza

    Kojeg bi ti poveo?
  • Dudu
    2.6k
    Iznenadio sam se što nema Boška Šutala koji je u Atalanti znao pokriti desnog beka, ali vidm da je povrijeđen.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kojeg bi ti poveo?Mali dioničar

    Šutala, ali evo ni ja nisam znao da je ozlijeda u pitanju, osim njega mislim da je bilo mjesta za Luku Hujbera koji je već bio dio ove ekipe u kvalifikacijama i desni bek mu je prirodna pozicija. Očito će Šverko krpati tog desnog beka.
  • Mali dioničar
    14.1k
    je bilo mjesta za Luku Hujbera koji je već bio dio ove ekipe u kvalifikacijama i desni bek mu je prirodna pozicijanamodi grebza

    Moguće, ali nemoj smetnuti s uma da je Črnko predsjednik stručne komisije pri HNS-u, a do sada je nekoliko puta izbornik U-21 postao izbornik A pa je možda i zato pozvan Krizmanić. Dobro si primjetio da je on u biti četvrti izbor za lijevog beka, a na popisu je.
  • LovroZG
    1.3k
    Bradarić će vjerojatno igrat na krilu, a ne beku. Ovo bi nam mogla bit udarna postava.

    Šemper
    Šverko Erlić Krizmanić/Vušković Gvardiol
    Nejašmić
    Moro Majer
    Ivanušec Vizinger/Musa Bradarić
  • Nolifer
    6.6k
    Tko je propustio, konferencija za medije izbornika hrvatske U-21 reprezentacije Igora Bišćana povodom predstavljanja popisa igrača za Europsko prvenstvo. I dobro je objasnio status Sose... Boško Šutalo ima problema sa stopalom, pa je otpao za Euro

  • Nolifer
    6.6k
    IVAN PERIŠIĆ i Marcelo Brozović neće u ožujku igrati za reprezentaciju Hrvatske, objavio je Inter. Talijanskog lidera pogodio je koronavirus.

    Inter se oglasio na službenoj stranici i tu piše da igrači neće putovati na reprezentativne akcije. Svi nogometaši Intera ostat će doma do ponedjeljka ujutro, nakon čega slijede novi testovi.
  • Dudu
    2.6k
    Broz je prebolio koronu, mislim da se ovo samo na Perisica odnosi.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Znači mogao bi Lovrićev pretpoziv biti aktiviran.

    Čolina umjesto Gvardiola na Euro U-21.
  • Carrasco
    4k
    Čolina umjesto Gvardiola na Euro U-21.Mali dioničar

    Znači imamo Bradarića i Sosu, ove sezone i Krizmanić igra lijevog beka i on pozove Čolinu, a imamo samo Vuškovića i Erlića od stopera. Josip Šutalo igra vaterpolo.
  • flexXy
    1.9k

    A i izostavio je Marka Bulata, pozvao Nejasmica koji grije klupu i igra lose u Hajduku.Franjic mi takoder nebi bio ispred njega. Takoder imamo u sastavu 4 spice. Nekak mi je sve disbalansirano.
  • Carrasco
    4k
    Imamo samo jednog desnog beka, a četiri lijeva. Ima logike :rofl:
  • Crusades1986
    9.7k
    Znači ništa od Perišića i Brozovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.