• Stihl
    3k

    A ko zna, možda mu je neko iz "naše" vrle uprave to preporučio, oni su inače jako pametni.
  • Infinity
    14.9k
    Nasa uprava je ta koja bi mu tako ozlijedjenom produzila i pojacala ugovor.

    To da ga zele nagovoriti da glumi zdravlje i da ga pokusaju prodati negdje vani kao zdravog igraca bi po meni bio pametan potez svake uprave bilo kojeg kluba. U nogometu su najisplativije pare uzete na ostecenoj robi. Problem je sto postoji lijecnicki i sto ih ne mozes prevariti, mada se zna dogoditi da klubovi kupe ozlijedjenog igraca ako ustanove da se to moze sanirati. Mozda Petkovic zato i glumi da je zdrav, da bi ovi mislili da to nije nista. Opet velim, moraju biti debili da bi ga uzeli takvog, hvala Bogu nogometni svijet je pun debila. Sutra ga u Kinu ili Arabiju kao reprezebtativca Hrvatske uspiju uvaliti samo tako.
  • NORTE
    8.4k
    Ozlijeđeni Petković uz malu minutažu zabio više od Kramarića. Petko je stroj, takav igrač vrijedi više od zdravih kulenovića, gavranovića i andrića.
  • xavier
    11k
    Jedan bivsi njemacki reprezentativac je tako uspio potpisati za novi klub nakon sto su mu ustanovili ozljedu. Debili, velim.Infinity

    Taj klub je toliko silno želio dovesti bivšeg njemačkog reprezentativca da je pitanje jesu li uopće odradili pošteni liječnički.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako je to, zvuči ko nešto kaj mene muči. Nije nikakav manjak funkcionalnosti nego jednostavno dosta neugodna bol nakon (ponekad i tokom) jače aktivnosti. Odradim seriju fizikalnih terapija i ok je neko vrijeme. Iskreno, meni je sad već tri godine to dobro ali sam smanjio aktivnost. E sad, stvar s time je da ako se baš intenzivno baviš nečim treba serija od 10ak terapija svakih 6 mjeseci do godinu dana. Profesionalnom nogometašu možda svaka 3 mjeseca ili po potrebi. Dodatno na to je da klubovi sigurno imaju bolje metode i opremu nego javni dom zdravlja gdje je oprema iz doba Tita...Operacija bi mi to možda mogla trajnije sanirati ali svi su mi preporučili da baš ne inzistiram na operaciji koljena i njenom dugotrajnom oporavku (a meni bi trebalo za oba) ako baš to nije nužno i zbilja mi se čini da se sve to nekako sredilo terapijom.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Rakitić se oprostio.

    8m39s92vgjtxjuz9.jpeg
  • Nolifer
    5.9k
    Zakaj? Pa mogo je još bit na Euru...
  • Mali dioničar
    13.4k
    Raquel želi ići na more.
  • Nolifer
    5.9k
    Da to sam i ja prvo pomislio, da mu zenica nece vise dat, da igra za nas... prerani oprostaj...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ona dva penala su legendarna, da vise ništa nije uradio za mene je king.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ma igračina. Al mogla je Raquel popustiti sad kad je već došao kod nje doma u Sevillu i odbio Premiership.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Rakitić mi izuzetno drag igrač bio, ne zamjeram mu ništa.
    Hvala.

    Možda bi i igrao i EURO,ali sa obzirom na formu za koju su zaslužni Barcini treneri, koji su ga zadjnu sezonu i pol zakovali na klupu.

    :cheer:
  • Mali dioničar
    13.4k
    A po formi u klubu Asanović ne bi ni igrao za reprezentaciju.
  • Crusades1986
    9.3k
    Trebao je poslije Rusije onda otići, a ne 2 godine mrcvarit i sebe i repku sa malo ću igrat, malo neću igrat. Za te 2 godine se već mogao neki igrač uhodat na njegovoj poziciji kak spada. Al svejedno, velik igrač koji je puno toga napravio za reprezentaciju.
  • Dudu
    2.6k


    Treba računati da je se planirao oprostiti nakon Eura, a to se trebalo igrati prije 3 mjeseca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.