• Navijač Dinama
    7.3k
    nije kasno, mlad sam još :cool:
  • Neki tip
    19k
    Hahaha, dođem ovdje iz čisto mazohističkih razloga (mrzim čitat komentare nakon poraza Dinama i(li) Hrvatske), kadli nasmija me Navijač skoro do suza.. :lol: :lol:

    Da Camavinga u Dinamo, samo da su, eto, pametni pa odriješe kesu.. :lol:
  • Dinamosvetinja
    38
    Pasalic teska 0 i ne moze igrati zadnjeg veznog treba uci bliže golu. Sramota je da Petko ni minure ne dobije...Livi ako se ne proda za 30-40 miliona nece biti dobar posao
  • Zger
    803
    Da Camavinga u Dinamo, samo da su, eto, pametni pa odriješe kesu.. :lol:Neki tip sa Zapada

    Možda je mislio da će braća odriješit svaki dinar šta su otuđili :cool:



    Odmah sutra zagovori, ja se bojim da si ti "glup" a ne izgubit slučaj.
  • Crusades1986
    9.5k
    Kramarić u ove 2 tekme nije pokazao apsolutno ništa. Valjda su ga ove sve pauze od ozljeda i korone poremetile.
  • Nolifer
    6.4k
    Zakaj Petko nije igro? ovi francuzi ko cjepljeni protiv nas... njima je to samo trening jedan... a mi igramo i mucimo se, oni zabijaju... pa dokle vise?
  • flexXy
    1.9k

    Poremetilo ga je sto ga se gura kao isturenu spicu a on to nemre igrat na visokom nivou. Da su igrali Petkovic ili Budimir pored njega a ne Rebic u prvom dijelu ili poslije Brekalo, msm da bi on ulaskom iz drugog plana puno vise pokazao.
  • Stihl
    3k
    Kaj se Petkovića tiče, dobio sam neku informaciju, nebum sad rekel od koga sam čul ali od njegovog frenda igrača. Ugl. Petković je ozlijeđen, mislim da se o koljenu radi i trpi jebene bolove ali to sve taji, ceka da se negdje proda i da potpise ugovor pa će se onda u tom novom klubu liječit.
  • xavier
    11.1k


    A novi klub neće napraviti liječnički pa neće znati da ima problema s koljenom?
  • Papastrumf
    9.3k
    Bas. Eto sjebat ces u danasnje vrijeme lijecnicku sluzbu neke ozbiljne momcadi.
  • deda
    27.4k
    Koliko sam ja čuo neki dan ti su pregledi vrlo detaljni i oni definiraju cijenu. Koljena i zglobovi su najvažniji faktor. Prema tome se igrači razvrstavaju u katwgorije. Zato npr. za Moru dobivaš 8,5 milja, a ne 13-14.
  • Stihl
    3k
    Velim kaj sam čuo.
  • Infinity
    15.2k
    Na pregledima te ulove i ako laziras bolove, a da te nece uloviti da laziras da si zdrav.
  • Stihl
    3k

    Onda je debil ak misli da ce na taj nacin prevarit liječničke sluzbe. Ugl.radi se o nekoj tekućini u koljenu, tak nešto, nisam baš zapamtio. Vjerojatno su mu hrskavice otisle predpostavljam, pa mu se koljeno ne "podmazuje" i jebi ga onda boli.
    Ali opet velim, to je ono kaj sam čuo. Jel istina? Nije? To ne znam.
  • Infinity
    15.2k
    Ma danas sa svom ovom tehnologijom nema sanse da tako nesto zamaskira. Jedino da potpise za klub u kojem sjede debili. Jedan bivsi njemacki reprezentativac je tako uspio potpisati za novi klub nakon sto su mu ustanovili ozljedu. Debili, velim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.