• Jurki
    8.4k
    jedna stvar su navijačke strasti, a drugo je bitisportaš na terenudb-izbjeglica

    Upravo to. E ove tvoje rijeci su me podsjetile na sam zavrsetak utakmice protiv Ludogorca. A prije prvog derbija ove sezone na Maksimiru.
    Igraci dosli pozdraviti navijace, a
    cijeli sjever pjeva "tovarske picke". I kaj se dogodilo. Igraci su lagano izignorirali takvo skandiranje sjevera.
    Gospoda
  • vjeko1701
    5.9k
    Tuđi čovik to ne more razumit...vjeko1701
  • NitkoBitan
    11.8k
    Nasi se boje zapjevat "Jedna ce Torcida..." zbog Dalica koji forsira to neko jedinstvo a ovaj pjeva pogrdno o stanovnicima hrvatskoga grada. Ako ne bude nikakve reakcije od strane izbornika neka nasi igraci zapjevaju s nama na proslavi naslova.
  • flexXy
    1.9k
    Da mu je ovo prvi eksces jos bi imao obzira ako se pokaje. Ali ovo je vec 2.put da vrijeda 2.hrvatski grad, ako ga se ostavi u sastavu bit cu primoran navijat za Nizozemce u ligi nacija kao 90. protiv jugoslavije. Mene srce boli kad vidim da su Hrvati puni mrznje jedni prema drugima, ovo je prevrsilo svaku mjeru.
  • Dinamosaur
    945
    ako ga se ostavi u sastavu bit cu primoran navijat za Nizozemce u ligi nacija kao 90. protiv jugoslavijeflexXy
    navijat za Nizozemce zbog kojeg to slučaja iz 90?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nasi se boje zapjevat "Jedna ce Torcida..."NitkoBitan

    Nemaju se što bojati...al jednostavno nije primjereno da ljudi koji su javne ličnosti, aktualni reprezentativci, potencijalni reprezentativci pjevaju takvo što, jer oni nisu ti i ja i njihovi potezi se gledaju kroz drugačije oči i imaju drugačiju težinu...

    Ćorluka je onomad pjevao i to je bilo pogrešno...
  • dotepenec
    98
    Bit ce zanimljivo u Rotterdamu ako bude ulazio u igru uopce. Sibencani i ostali prate reprezentaciju za razliku od magarčića pa ce biti svi zaprepastani kada dobije " ocekivano skandiranje" poslije ovog intelektualnog revanja i prozivanja za 2.ligu :lol:
  • Keyser Soze
    8k
    Pola "We Croatsa" su navijači Hajduka i cirkusanti, zanima me hoće li smjet pisnut kad krene kanonada prema Markanu
  • 1986-Pl
    149
    Jel kome aktivirana ulaznica za ligu nacija ili zna kako se aktivira
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Koji dio te muci? Moras skinut aplikaciju Uefa Tickets sa google playa, registrirat se u aplikaciji sa svojim mailom (ili prijavit ako vec imas racun u UEFA). Ako ti ti kupovao karte trebale bi ti bit u aplikaciji, ako ti je frend kupio kartu treba je poslat kroz aplikaciju na tvoj mail.
  • 1986-Pl
    149
    Instalirao sam ju, samo mi pise da je neaktivna ulaznica i da moram kliknut na "i" da pronađem kao kako bi bila aktivna, samo je problem sto nigdje ne mogu naci taj "i" haha
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Haahaha sad kuzim sta mislis. Svima je, na i kad kliknes u gornjem desnom kutu ide link na youtube video gdje ti objasnjavaju da ti se karta aktivira na ulazu, da moras imat bluetooth ukljucen i da na slijedecem prolazu skeniras za ulaz.
  • 1986-Pl
    149
    Aha oke, hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.