• Mali Zeus
    9.7k
    Dalic je ostvario sjajne rezultate sa reprezentacijom,u kojoj su veliku ulogu imali i igrači Dinama,mislim da bi svi trebali barem poštovat njegove odluke,iako se ne slažemo s njima.Mišić se možda jednostavno ne uklapa u njegovu taktiku i zamišljenu igru i to je to.S ovakvim temama i forsiranjem priče o nepravde me samo podsjecamo na jedne druge navijače s juga.luka modic

    Potpis.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Mišić se možda jednostavno ne uklapa u njegovu taktiku i zamišljenu igru i to je to.luka modic

    Znači Brozović mu je možda i najvažniji igrač u sistemu, Mišić je jeftinija verzija Brozovića i on mu se ne uklapa u taktiku? Čudna logika.
    Nije dobio poziv ni na neki širi popis, da bar odradi pola treninga s reprezentacijom, pa da se može reći jbg, nije išlo, zdravo, doviđenja...istovremeno, Jakić, koji je prvenstveno razbijač i koji nezna pokretati napade i koji se uopće ne uklapa u ono što Dalić hoće je redovno na popisu, ne koristi ga se, ali je tu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zašto je Dinamu i njegovim navijačima uopće bitno da li je Mišić pozvan u reprezentaciju ili ne? Da ga bolje prodamo? Kaj god. S obzirom da Dalić na toj poziciji vidi druge igrače i Mišić ne bi dobio ni minute, bolje da se dobro odmori i pripremi za sljedeću sezonu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Misic je poslije zadnjeg popisa malo potonuo, to se vidjelo na njegovim igrama. Ako je igracu zelja igrat u reprezentaciji onda mu ja to zelim jer jednostavno sretan covjek bolje igra :lol:
  • The Undertaker
    4.1k
    Jasno mi je da Mišić to želi samo evo ja, kao navijač Dinama i reprezentacije, ne vidim smisao njegovog poziva za LN. Gotovo sigurno neće igrati te bi tamo samo gubio vrijeme umjesto da se odmara i priprema za novu sezonu koja počinje 15.07. Ovi koji participiraju u LN će praktički sa turnira na pripreme.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Fascinantno da nakon 2 medalje na Svjetskim prvenstvima i brojnih dobrih rezultata nekolicina i dalje priča i piše kako je trebao Mišić, pa Beljo ne treba jer ne zabija, pa treba, pa Ivanušec nije pozvan na prošle susrete pa sad je, pa Oršić nije pozvan.. Petković ne zabija ne treba ga zvati, čovjek riješi Brazil pa je onda sve ok itd.

    Ljudi dajte malo, pa 2018. nakon finala SP su svi rekli da ne moramo osvojit ništa idućih X godina, euforija itd. Dajte pustite čovjeka da radi i slaže, njegov je posao i on zna tko mu treba, ne zovu nas bezveze internet stručnjaci.

    Bi li ja volio vidjeti Oršića u rosteru? Bi. Je li zaslužio poziv? Ne znam, zna izbornik, odigrao je 6 minuta u PL i ima pretpoziv, pa što želite više od toga? Mišić djeluje kao kandidat po igri, makar navijačima Dinama ali treba pustiti izbornika jer na kraju on je izbornik.
  • plavi67
    920
    svakom loncu poklopac?
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus svakom loncu poklopac?plavi67

    Tko?
  • Zagi
    5.1k
    Fascinantno da nakon 2 medaljeBornaPŽ1986

    Dalje nije bitno.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Je li ovo nesto na meme foru James Franca i 'first time'? Uglavnom procitao sam zadnje stranicu dvije pa komentiram.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Je li ovo nesto na meme foru James Franca i 'first time'? Uglavnom procitao sam zadnje stranicu dvije pa komentiram.BornaPŽ1986

    Ma da, hoću reći to ti je 90 posto priče na ovoj temi, ako ne i više.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Uvijek ce biti da je netko mogao biti pozvan ali nije i to je tako, zato mi cudno zvuci da je to 90% teme. Istina za Vlasica da ga je mozda malo gurao a Petkovica nije kao sto je netko napisao ali to je valjda tako, i nasljednik ce imati neke svoje odluke koje nam se nece mozda svidjeti itd. Eto Biscan je stavljao Ljubicica na bek a mislili smo da nece kad je dosao i pisali hvalospjeve kako je gotova njegova era na beku pa ju sad par kola opet igra. Oni znaju valjda sta rade.
  • flexXy
    1.9k
    Ako se sada ovo smece livaja ne izbaci iz reprezentacije to ce bit najveca sramota za Hrvatsku od samostalnosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.