• Olmic
    2.7k
    po ovome odmah se vidi da ti nogomet nije jaca strana. Misic je nas daleko najbitniji igrac
  • Nino Bule
    11.3k
    Osim sto je misic nas najbolji igrac gledajuci cijelu sezonu, koliko ja znam moro nije zakucani starter u BOLOGNI, jednostavno nikakve logike nema ne zvati misica
  • Droljo
    4.8k
    Sa mišićem znaš šta dobivaš. Mirnoću, točne lopte. Užitak bi bio vidjeti ga sa modrićem i kovom ispred sebe. Šteta
  • Herñan Crespo
    79
    u Dinamu je najbitnij. Mada na svakoj temi sto se nasih igraca tice je neko najbitnij. Na jednoj temi Ivanusec.. na drugoj Petkovic gdje ljudi traze da mu se da placa od 1.5… na trecoj temi je to Livakovic a ime Ristovski se cuje cesto medju najbitnijima.. dobro…ko je sad taj najbitniji…

    Ocito nema mjesta u reprezentaciji… mozda bi trebalo pokrenit peticiju za njega jer ljudi na forumu misle drugacije od izbornika? A da izbornik nam je prevara i gutac slova.. ne znnalica i klaun ..
  • Olmic
    2.7k


    Ne treba nikakve peticije, ali najbolji vezni igrac i top 3 igrac lige ima sigurno vise reference od more pa cak i jakica jer jakic igra stopera , veznog ne igra od Dinama


    Dalic je za mene upravo to kaj si napisao
  • Zagi
    4.8k
    Dobro, može na drugi način objašnjeno.
    Sva tri su igrala kod nas, relativno nedavno.

    Osobno nikad ne bih mijenjao Mišića za Moru ili Jakića.
  • luka modic
    608
    Dalic je ostvario sjajne rezultate sa reprezentacijom,u kojoj su veliku ulogu imali i igrači Dinama,mislim da bi svi trebali barem poštovat njegove odluke,iako se ne slažemo s njima.Mišić se možda jednostavno ne uklapa u njegovu taktiku i zamišljenu igru i to je to.S ovakvim temama i forsiranjem priče o nepravde me samo podsjecamo na jedne druge navijače s juga.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Tesko ce se uklopit kad nije ni pretpoziv dobio.
  • San Lorenzo
    11k
    Da sam Mišić, nakon ovog sve i kad bi dobio poziv, ne bi se odazvao, uostalom, ima i trenera koji mu može udjelit par savjeta na tu temu...nije on neki konfliktni balavac, pa da ga ne zoveš jer ne želiš narušavati atmosferu, riječ je o najvažnijem igraču Dinama zadnjih godinu dana, ujedno i jedinom igraču Brozovićevog profila...serijski snimač reklama očito ima neki fetiš na treniranje strogoće na našim dečkima, Petkan je prvo trebao izdominirati Europu i tek nakon Benfice je dobio poziv kojeg je izgubio čim je ušao u lošiju seriju, izlika je bila da na raspolaganju moraju biti samo najspremniji, onda pogledaš popis i vidiš ime Nikole Vlašića, za kojeg je objašnjenje bilo da bi ga nepozivanje u reprezentaciju slomilo...Petkovića ko j*be očito...

    Oršić u pet godina porušio pola Londona, malo Seville, Atalante, igra na deficitarnoj poziciji, klupica frende, napravi mjesta za turbo brze Pašalića/Kramarića koji će marširati po krilu...čovjek na SPu odigrao jedno poluvrijeme i upisao gol i dvije asistencije...zato stanoviti ML10 sruši Dragovoljac, Belupo i ostalu kliku HNL titana i zasluži si mjesto u prvih 11.

    Populist koji iznad uzglavlja kreveta treba imati slike Subašića i Livakovića i dizati zastave s njihovim likom svako jutro.
  • Mrvica
    3.1k
    Kad je Vlašić dobio pozive za vrijeme njegove krize i opravdanje izbornika je bilo da ga na taj način pokušava vratit, ne vidim razlog zašto Oršić ne bi dobio poziv. Ako već vodiš tu nekakvu politiku onda neka svi igrači imaju isti tretman, a ne Vlašić je bio u repki kad se podapinjao na ravnom, a Oršića ko j**e. Isto tako Mišić je mogu reć naš najvažniji igrač, baš se skuži razlika kad nije na terenu i ne da je blistao ovu sezonu, nego i više od toga. Samo što on nije igrač koji je pod svjetlima reflektora ako se mogu tako izrazit, dok ne vidiš statistiku misliš da nema ništa od njega, a na svakoj tekmi ubija. I mislim da mu je trebao dati priliku, zaslužio je.
  • miro
    3.1k
    točno na to sam i mislio kad sam napisao da ga je trebao zvat. Pa nije Orša netko novi, nedokazan, nego baš ono kaj ti može zatrebat da okreneš tekmu. Dalić jednostavno nije ispao pošten i dosljedan
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Dalić redovito nagrađuje igrače koji naprave transfer u inozemstvo. Vani ako nizozemski izbornik mora birati između dva podjednaka igrača a jedan igra u PSV-u a drugi u Fiorentini uvijek će izabrati ovog iz PSV-a. Belgijski izbornik ako bira između igrača iz Club Bruggea i igrača iz Mainza uvijek će izabrati ovog iz Bruggea. Tako se šalje poruka, reklamira liga, čini se nešto korisno za domaći nogomet.

    Jedino Dalić nagrađuje one koji odu iz lige. Majer i Jakić nisu mogli u reprezentaciju dok nisu otišli iz Dinama. Čim su otišli odmah mjesec dana kasnije dobivaju poziv. Vlašić i Pašalić ma u kakvoj formi bili su uvijek ispred dinamovog Ivanušeca makar Ivanušec bio na vrhuncu forme a ovi na dnu. A evo sada poziv dobiva i Dion Beljo koji kao špica u Augsburgu u polusezoni (17 utakmica) ima 3 gola. Ja bih uvijek u takvoj situaciji nagradio domaćeg igrača i drugog strijelca lige Frigana koji u zadnjih 17 utakmica ima 10 golova. Dalić podcjenjuje domaće igrače. i trenutno je probitačnije biti rezerva u Torinu nego među najboljim igračima HNL-a.
  • Droljo
    4.8k
    Takvo zlato imati na klupi za ući pola sata gol, asist.... Strašno. I još šta velite nije dosljedan sebi. Kamenjarac
  • Mali Zeus
    9.3k
    Seljačina bosanska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.