• Ero
    934
    Hrvatska U21 mi je oduvijek bila luzerska. Bilo koja generacija,uvijek na papiru dobar sastav,na terenu čista nula.
  • deda
    28.1k
    Meni je smiješno odigrati ovoliko kalkulantsku utakmicu nakon one rapsodije protiv Grčke. Kad se podvuče crta dobili su potpuno nebitnu utakmicu, a kad je bilo stani pani, to je bila "mlohava ćuna". Od takvog mentalnog pristupa nema sreće.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nažalost našima nije odgovarala agresivna igra ovih i desilo se to što se desilo, ovi naši nisu igrali najbolje, kao uostalom nitko danas... Majer totalno ugušen i pokriven, ali i jako loš danas (brdo loših dodavanja itd., vidi se da mu fali konstanta nekakva, kao uostalom I Nejašmiću koji bi bio puno bolji da ima koju utakmicu više u nogama), Ivanušec po meni još gori od Majera, ne možda po igri, ali toliko sebičnog igrača jaaaako dugo nisam vidio. Mora si to izbit iz glave ako želi uspjet inaće mu predviđam karijeru ala. Caktaš (ili malo bolju...)
  • deda
    28.1k
    Hrvatska U21 mi je oduvijek bila luzerska. Bilo koja generacija,uvijek na papiru dobar sastav,na terenu čista nulaEro

    Nažalost moram se u potpunosti složiti s tvojim viđenjem. Jednaku percepciju imam.
  • Kwedi
    3.8k
    Jedino ona U21 2000. na Euro kaj se plasirala bila su velika očekivanja.

    Plete primio gol s pol igrališta od Nizozemske, a Česi nas uništili, blizanci Došek i meni fantastičan Libor Sionko koji nije prebacio bolju karijeru od Rangersa..


    A naša ekipa bila za prste polizati...

    Plete, Tudor, Bišćan, Ivan Leko, Vranješ, Mikić, Miladin, Banović, Šerić, Deranja, Šokota, J. Šimić, Babić...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Nema veze, pa ti dečki su odigrali zajedno po par utakmica. Snaga A reprezentacije je kontinuitet plus kvaliteta. Samo veliki turniri i kvalifikacije koje su zajedno prošli...Srna 2004-2016, Modrić 2006-, Ćorluka 2008-2016, Rakitić 2008-, Mandžo 2012-2018, Kovačić 2014-, Brozović 2014-, Kovači, Pletikosa, Subašić, Perišić, Lovren, Vida, Badelj...

    Nisu ni oni imali nikakve rezultate U-21, a bilo je i pokušaja da u Dinamu igra cijela U-21 koja je dobila Engleze kod njih 3:0 pa se s tom ekipom bilo sedmi u HNL-u.

    Evo tu su najviše zajedničkih utakmica odigrali Ivanušec i Majer, ali se to nije danas vidjelo na terenu. Ma da jedan od ovih dodje do A-repreznetacije, bilo bi puno. Nema tu klase jednog Brozovića.
  • deda
    28.1k
    Mbappe ima koronu, upitna tekma sutra
  • xavier
    11.1k
    I što onda? Francuzi gube ili ide ono "ždrijebanje" koje su spominjali?
  • Kwedi
    3.8k
    Sik-sak-suk na tri dobivene odlučuje pobjednika
  • deda
    28.1k
    Vjerojatno će se igrati, ako ne odgoda, iako bi fli-fla-flu bio apsolutno primjeren ovom nogometu bez gledatelja.
  • xavier
    11.1k
    Ili odigraju utakmicu na Plejki :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Navodno Jedvaj naručio pića i klope za 50 ljudi, može doći tko hoće, sve je na njega :razz:
  • vjeko1701
    5.9k
    Treba javit Daliću da uruči meni poziv, razvaljujem u PES-u.
  • Carrasco
    4.1k
    Otkud uopće informacija da je utakmica upitna? Pa jedan je zaražen, imaju ostalih 20 igrača.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa trenirao s ostalima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.