• Mali dioničar
    14.7k
    Dalić je dobro odradio kvalifikacije za EP, ali njegov pristup za Ligu nacija je katastrofa.

    Prije utakmice izjavljivati da je jasno da ne možemo parirati trkom Portugalu i Francuskoj i onda još i postaviti nefunkcionalni vezni red, a poslije komentirati utakmicu u stilu nekoga tko nije akter nego komentator “...dobro smo i prošli...” je skoro pa za otkaz, slažem se sa Tipom sa zapada.

    Inače, ne velim da bi Bišćan trebao biti izbornik jer ne bi trebao biti, ali mi je indikativno i jako korektno od Rukavine kako je sav kredit za razbijanje Grka u Varaždinu pripisao upravo Igoru.
  • Kwedi
    3.8k
    2mx3cm6lmrt3y86g.jpg

    A Dinamovcima smeta Ipswich... :cool:
  • Neki tip
    19.6k
    Usamljen sam večeras prilično, evo ovako ćemo:

    Ovog zalizanog gutača samoglasnika koji "vodi" reprstaciju treba odmah večeras smijenit. Ovako dalje ne može. Tovarčinu Pašalića nikad više ne pozvat, onaj tatin i sekin projekt da išta valja uspio bi u Evertonu.
    Neki tip sa Zapada

    skoro pa za otkaz, slažem se sa Tipom sa zapada.Mali dioničar

    Mislio sam da je iz ostalih mojih upisa jasno da je ovaj bio ironija. ;)

    Tak da - ne slažemo se. :)

    P. S. Odmah sam bio napisao da se slažem sa svima da je to (bio) užas. Samo mi je percepcija uzroka (a osobito posljedica), izgleda, nešto drugačija.
  • Carrasco
    4.1k
    U19 u nekakvom turniru pobijedila Saudijsku Arabiju. Marin zabio dva gola...
  • Eduardo
    17.8k
    Dalić je dobro odradio kvalifikacije za EPMali dioničar

    Jebena mu je grupa bila. Bilo što drugo bilo bi za momentalni otkaz. Svaka čast na srebru iz Rusije i hvala mu, ali sve više mi njegova patetika i 'poniznost' ide na onu stvar. Nakon tog prvenstva opasno se igraju s imidžom reprezentacije. Bez obzira na izostanke viceprvak svijeta si ne smije dopuštati izvedbe poput sinoćnje, a bilo ih je još, doduše ne toliko katastrofalnih.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Znam da do utakmice ima jedan dan ali baš nešto sad u 1 iza ponoći, razmišljam pa hajd da i napisem riječ jednu dvije više nego inače, i to baš o repki.

    Ako se bude tko htio referirat nek se referira, za normalnu i civilnu raspravo kao što i je ovaj forum.

    Griješit je uredu, svatkome se desi i ok , dae samo magarac ponavlja greške. Ne vrijeđam ovdje ni izbornika niti ikoga.

    Čovjek predlaže identični sustav, 4-3-3, uz druge igrače, a to je meni, vjerujem i drugima za katastrofu protiv Francuske.

    Livaković kakav god da je on je naš najbolji golman i ne treba ga mjenjat ne daj bože, čovjek ne samo u repki nego i u klubu i u ligi, vjerujem da mali broj ljudi zapravo zna zašto je on i dalje u klubu.

    Sa odbranom se slažemo, ako Vrsaljko ne može, Vida na desnoga beka, ali ukoliko može, tada Vida ispada, a probat sa Ćalera Carom, čovjek igra u Francuskoj i nosi se sa njima stalno, dajmo mu šansu.

    Sredinu terena treba nabacati IGRAČIMA , tako da ih je najmanje četvorica, a po nekoj potrebi čak i petorica, ovisno jel igra 4-4-2 ili 4-5-1.

    S tim da tu ulaze Kovačić kao srednji vezni(pozicija kod Lamaprda u Chelseu).
    Brozovic kao zadnji(zašto on nije počeo, a počeo jedan od dva blitvara to samo Dalić zna).

    Drugog treba izabrati prema formi, te tu upada baš taj blitvar Pašalić kao ofanzivni vezni, tu je još i Perišić koji je krilo i vraća se, i mora pokrivat svoju stranu. Sa njime samo na drugoj strani Rebić/Brekalo.

    Špica je Petković, ma kako god ga forma ne išla, zbog građe i svega to je igrač koji može leđima čuvati loptu i dobro je distribuirati dalje. Bit će od veće koristi nego Krama.

    Vlašić ispada kao starter jer nije mogao pratiti Portugalce, to je prebrz nogomet za njega a to mu nije problem samo sada, zbog toga i zato i nije uspio u Evertonu, a je u Rusiji u kojoj se igra mahom dosta usporitog ritma.

    Sve u svemu mi moramo čekati Francuze, a ne oni nas, jer upravo tako i igraju kroz polu i kontre dobivaju sve, zato i Griezmann izgleda dobar, jer igra u malte ne identičnom sistemu u kakvom je dobar(sličan Atleticovom, ) uz betonsku obranu.

    To nam je takva šansa i pokušaj krpanja nedostataka Modrića i Rakitića.(izgled repke kad se oni povuku, to svi nagađamo da je najvjerovatnije iza EP.)

    A agresivnost i trkački način igre treba dići na najviši mogući nivo, jer ako se budemo postavil kao i protiv Portugala, Livi će biti na streljani a Hrvatska dobit blam sličnome kao i u Španjolskoj prije dvi godine.

    Idemo Vatreni :strong:
  • Eduardo
    17.8k
    čovjek ne samo u repki nego i u klubu i u ligi, vjerujem da mali broj ljudi zapravo zna zašto je on i dalje u klubu.Navijač Dinama

    What? :chin: :brow:
  • Eduardo
    17.8k
    Ćiro o Kovačiću.

    "Reći ću vam ovo. Jedan čovjek me posebno razočarao, a očekivao sam da će biti naš ključni igrač. Kovačić je ove sezone žario i palio u Engleskoj, bio je najbolji igrač Chelsea i bilo mi je izrazito drago zbog toga, a sinoć je u Portu djelovao kao neprijateljski element u našim redovima", rekao je Blažević.

    Upitan zamjera li nešto izborniku Zlatku Daliću, Ćiro je dodao:

    "Ma kakvi, Dalić je čovjek koji bi ga iglom ubadao u guzicu da je mogao, evo možda mu jedino zamjeram što je slijep i što ne vidi koliko je dečko loš i da više nije za reprezentaciju. Prije dva dana sam jednom novinaru L'Equipea pričao kako će Kovačić postati naš nositelj i da se u Engleskoj probudio, i onda odigrao onako kao jučer. Veliko razočaranje, dečko koji je imao sve predispozicije da bude novi Boban ili Asanović postao je promašaj kojem više nije mjesto ovdje. Gledao sam utakmicu, ali bolje da nisam. Ovako nešto moglo se očekivati. Većina naših igrača nije u natjecateljskoj formi i to se vidjelo, a nedostajala su nam i dva ključna igrača".
  • Navijač Dinama
    7.6k
    ja npr. recimo još ne znam zašto ga nismo prodali,a kvaliteta od golmana je samo takva..

    Jedino ako nije razlog ko i zadnje 2/3 godine, da nije došla prava novčana ponuda.
  • Infinity
    15.3k
    Apsolutno nebitno zasto ga nismo prodali. Volio bih se za deset godina pitati sta Livakovic jos radi u Dinamu. Za njega, Ademija i slicne mi je apsolutno nebitan razlog ostanka.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Apsolutno nebitno zasto ga nismo prodali. Volio bih se za deset godina pitati sta Livakovic jos radi u Dinamu. Za njega, Ademija i slicne mi je apsolutno nebitan razlog ostanka.Infinity

    I ja također kolega, pogotovo Livi jer mi je srcu najdraži od svih njih u klubu. Samo sam referirao da je on klasa i da ga ne treba mjenjat za Grbića il ne daj bože Kalinića, jer je primio četiri gola od Portugala, al realno ako ćemo on je najmanje kriv za svaki.
  • Eduardo
    17.8k
    al realno ako ćemo on je najmanje kriv za svaki.Navijač Dinama

    Za treći je kriv bez dvojbe, prošla lopta kroz njega. To što je naš ne znači da je bezgrešan. Istina je ta da je obranio čuda zadnjih desetak dana, ali isto tako mu u tome periodu dva gola idu na dušu.
  • Infinity
    15.3k
    Za treći je kriv bez dvojbe, prošla lopta kroz njega. To što je naš ne znači da je bezgrešan. Istina je ta da je obranio čuda zadnjih desetak dana, ali isto tako mu u tome periodu dva gola idu na dušu.Eduardo

    Slozio bih se. Mislim da nikad nije imao ovakve obrane, ali isto tako da nikad nije imao vecih kikseva. I one greske pri ispucavanju protiv Osijeka. Neki vrag se dogadja s njim i nadam se da ce na kraju izaci na dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.