• Papastrumf
    10.4k
    Da mu se ne ide u reprezentaciju onda bi odbio poziv.
    Dobio je 20 minuta umjesto Perisica, koji je odigrao sve ostale minute.
    Perisic je po hijerarhiji odmah iza Modrica i to je Orsiceva realnost, biti zamjena Perisicu.
  • Mlađi referent
    11.2k
    Ali kod Oršića je zapravo Dalić vrlo jasno naglasio na čemu je. Ne uklapa se u Dalićevu viziju i tu će Dalić odgovarat bilo dobro ili loše. Zašto bi ga prestao zvat ako ne igra pa sigurno je kao joker koristan?

    Meni je puno veći problem ovo cimanje s Petkovićem. Od čovjeka tražiš da igra nešto kaj nikad nije igrao pa onda govoriš da mora igrat kao protiv XY ekipe, iako je igrao kao uvijek, ali eto, tad je dao gol. Pa ga malo zoveš, malo ne zoveš.
  • marcio amoroso
    33.4k
    1. Livaković
    2. Stanišić
    3. Barišić
    4. Perišić
    5. Šutalo
    6. Lovren
    7. Majer
    8. Kovačić
    9. Kramarić
    10. Modrić
    11. Brozović
    12. Grbić
    13. Vlašić
    14. Livaja
    15. Pašalić
    16. Petković
    17. Erlić
    18. Oršić
    19. Sosa
    20. Gvardiol
    21. Vida
    22. Juranović
    23. Ivušić
    24. Jakić
    25. Ivanušec
    26. Sučić


    Ovo će po meni biti kadar za Katar.
  • Fanboy
    2.3k


    Idu ti sigurno četiri napadača, jedan stoper otpada, najvjerojatnije Vida...
  • flexXy
    2k
    Ne kuzim cemu drama oko Orsica, treba bit realan i reci da moze bit jedino zamjena Perisicu. Ove utakmice su dobro dosle da se utvrdi hijerarhija prije svjetskog. Mislim da je i Dalic vidio da Barisic i Stanisic mogu biti samo zamjene. Budimir je igrac manjka a Kramaricu treba dodatna lopta u igri tako da su nam prva dva napadaca Petko i Livaja ovisno o utakmici(nadam se). Ivanuseca i Jakica ja iskreno nebi zvao, prije bi da Misic i Franjic upadnu unutra. Jedino treba vidjeti kako ce Jakic igrat na tom beku koji nam je problematican jer ocito ga tam vide u eintrachtu
  • Papastrumf
    10.4k

    Nece sigurno ici bez Budimira.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Po meni ovako nešto:

    1.livakovic
    2.ivusic
    3.grbić/ kalinic(po formi sto je sofa izbacila, trenutno među lošijim golmanima u ligi, a to i jest, panjina)

    4. Stanisic
    5.juranovic
    6.barisic
    7.sosa

    8.Gvardiol
    9.Šutalo
    10.Lovren
    11. Erlić
    12. DĆC ili u najgorem slučaju Vida

    13.modric
    14.kovacic
    15.brozovic
    16.majer
    17.sucic
    18. Jakić ili Moro, ja bi osobno poveo Mišića ili razmislio o Ljubičiću,te mozda Franjiću. Misic jer igra u konstantnoj, formi jedan od bitnijih za Dinamo, Moro je klupa u truloj Bologni, Jakića se krenulo forsirat na desnog beka, ali ipak imaju zasluge prije Josipa i pomenutih.

    19.vlasic
    20.perisic
    21.orsic
    22. Pasalic

    23.kramaric
    24.petko
    25.livaja
    26. Budimir
  • Jaro
    5.9k
    To je to, dakle upitni su treci golman, te 25 i 26 igrac... nadajmo se manjku ozljeda i to je to...
  • Zagi
    5.6k
    Ne razumijem zašto ga zove zbog 20 od mogućih 180 minuta. Nije on neki klinac pa da skuplja iskustvo i tamo je da okusi atmosferu....db-izbjeglica

    Igranje za repku je svetinja i ja bi mu osobno jako zamjerio da odbije poziv.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Meni je Budimir danas bio užasan, a mislim da mu je ovo bio test.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Mislim da će ići sa tri napadača. Apsolutno nepotrebno voditi 4 ako jedan igra. Kod stopera imaš mogućnost kartona i lako ti ih ponestane.
  • GZomanid
    580
    Igranje za repku je svetinja i ja bi mu osobno jako zamjerio da odbije pozivZagi

    Pa on već igra za najveću svetinju ☝️
  • Mali dioničar
    14.9k
    Nakon ubitačnog ritma cijelog proljeća plus srpanj do danas, ne znam kaj su to Oršić i Petković izgubili boraveći s reprezntacijom ovih tjedan dana.

    Ako netko misli da im je bio potreban odmor, odmor su i dobili i to u kontroliranom i kvalitetnom okruženju.

    Svakako im nije bio potreban neki mini pripremni ciklus vezan za fizičku spremu za vrijeme reprezetativne stanke kao što je recimo trebao Ivanušecu.
  • Ludovic IX
    5.9k
    livaja bio na pravom mjestu i zabio.. svaka čast.. smatram da nam on može pomoć u utakmicama di su stoperi malo sporiji, slabiji.. al tamo di su gromade i di se treba tuć, petko je taj..
  • marcio amoroso
    33.4k
    Livaja je odličan igrač i sigurno ima mjesta u reprezentaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.