• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Očekivo sam nekako više od Bišćana, ispada da je čovjek samo imao jako puno sreće u svojim prvih mandatima jer ovo je sramota...
  • Ludovic IX
    5.5k
    On je u klubovima imao igrače koji su bili recimo slabiji od drugih i onda je tom nekom obrambenog taktikom pobijedjivao, ali ovdje ima najbolje mlade igrače i onda ih ostavi na klupi i brani se umjesto da napada. Pa ne igra protiv real Madrida već protiv vršnjaka iz danske
  • Eduardo
    17.6k
    U obje tekme s klupe gleda Martin Baturina - Juricu Pršira u prvih 11.

    Toliko o Bišćanovoj neslomljivoj kičmi.
    Robredo276

    Baturina je zbog viroze van kadra.
  • serbus
    3.6k


    Pitanje je koliko je on uopće posvećen poslu izbornika da snima, prati igrače radi sa njima...
  • serbus
    3.6k


    Dobio bi i ja "virozu" da me kao jednog od najboljih ostavljaju sa strane a lopate igraju...
  • Robredo276
    265
    Baturina je zbog viroze van kadra.Eduardo

    Evo pročitao sam u međuvremenu na indexu, ali nije imao virozu uoči prve tekme pa isto nije igrao.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ne kladim se često ali 2,1 na dansku mi se činio kao poklon..bilo glupo ne iskoristiti
  • Eduardo
    17.6k
    Baturina je za U-21 od 9 susreta na koliko je pozvan igrao u njih 7. Tri puta u prvih XI, ima 4 ulaska s klupe i dva puta je prosjedio tekmu na klupi (uključujući ovu zadnju).

    Ako njegov ego to ne može podnijeti i da bi zbog toga napravio ovo što insinuiraš što se mene tiče onda više nikad ne mora dobiti poziv za repku, bez obzira na uzrast.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Hahaha ovaj je gledao Biuka u HNLu :lol:
  • serbus
    3.6k


    Nije to ego nego zdravi razum tako se i jebala mater Sosi kada je trebao preći u Njemačku a naši trenerski magovi ga nisu zvali kao i Ademija koji je isto trebao morao igrati za nas...

    Tako je i ovaj naš mag Biščan odlučio gurati neke druge ispred boljih od njih srećom je ovo mlada repka pa se greške praštaju ali na ovaj način izgubimo dobre igrače koji ne žele čekati baš zbog vjere u sebe da su bolji...
  • Eduardo
    17.6k
    pretjeruješ. Martin ima tek 19 godina, igra svoju prvu sezonu u prvoj momčadi i to ne potpuno standardno. On je tu uredno pozivan i s minutažom. Trenutno nema puno dodirnih točaka sa Sosom i njegovim tadašnjim statusom kod Dalića.
  • cron1ck
    1.6k
    Nevjerojatno kako lopta neće u gol, po meni i jedna sumnjiva situacija za penal
  • Mali dioničar
    14.3k
    jedna sumnjiva situacija za penalcron1ck

    Živi primjwr da i ruka uz tijelo može biti penal. Sa nema ruke, gol.
  • Fanboy
    2.2k
    Ovaj Pašalić je zanimljiv, nebi ga loše bilo pratiti...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ovaj Pašalić je zanimljiv, nebi ga loše bilo pratiti...Fanboy

    Na klupi Prširu. :smile:

    Slažem se, jako dobro igra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.