• Nousername
    613
    Ne vidim nista lose u tom da nasi igraci budu u reprezentaciji.Realno niti jedan od njih se nece previse naigrati tak da nece biti ni umora ,a u isto vrijeme ce odradivati treninge sa world class igracima.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Nit je Dalić tako loš, nit je Čačić tako dobar, istina je negdje u sredini u vezi obojice, ali mislim da nema smisla o Daliću išta pisati na ovom forumu, jer se čovjek tretira kao netko tko je dobio repku za nagradu.

    Slična fama je pratila i Ćiru, da ga je u Francuskoj posralo i da su igrači igrali sami od sebe, a nijedna momčad nije tako dobra da igra sama od sebe i da im ne treba trener.
  • Robredo276
    265
    Jesu li pričali tebi stariji, koji se sjećaju SP, da smo protiv Danaca igrali zato što smo bili prvi u skupini, razmontiravši Argentinu, a ne zato što smo imali sreće?

    Jesu li ti rekli da je Danska na idućem velikom natjecanju, EP, dogurala do polufinala?

    I jesu li ti rekli nakon toga da smo protiv Rusa igrali zato što su oni prethodno izbacili Španjolce?

    Ok je kritika taktike, poziva, čega god hoćeš, jebe mi se za Dalića, ali ta vječna naknadna pamet koja uvijek vidi krivnju, ali nikad zasluge je prilično smiješna.
  • Captain America
    13.7k
    Jesu li pričali tebi stariji, koji se sjećaju SP, da smo protiv Danaca igrali zato što smo bili prvi u skupini, razmontiravši Argentinu, a ne zato što smo imali sreće?Robredo276

    Zašto ne kažeš da je ta Argentina bila u možda najlošijem momentumu ikada? Imali su remi s Islandom kojeg smo mi rješili s rezervama. Nigeriju su dobili golom pred sam kraj. Nama se otvorilo s njima tek s Rebićevim golom koji je došao nakon Caballerove greške. Bili su 2. u grupi s negativnom gol razlikom.

    I jesu li ti rekli nakon toga da smo protiv Rusa igrali zato što su oni prethodno izbacili Španjolce?Robredo276

    Španjolci su ostali bez izbornika pred početak Svjetskog i vodio ih je Hierro kojem je to bio trenerski debi.

    Kad se pogleda turnir s estetske strane, nismo ga nikako odigrali. Na Svjetskom treba imati i sreće za rezultat, a Dalić i Hrvatska su imali jako puno. Koju smo mi utakmicu pod njim odigrali (natjecateljsku, a ne Ligu nacija ili prijateljsku) da su svi ostali bez teksta kako Hrvatska gazi? Škotsku na Europskom i Slovake u kvalifikacijama. Ne možeš nas ni uspoređivat po kvaliteti. Nismo u 90 minuta dobili top repku osim Argentinaca.
  • Robredo276
    265


    Hehe, i mislio sam si da nisi shvatio da je @Mali Zeus ironičan u vezi Petka.

    Ma užas od turnira. Masnokosi bosanski tovar je imao lude sreće nakon što je repka razvaljivala sve u kvalama jebačkom igrom, došao i pokupio vrhnje.

    Eto, dogovoreno.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Hehe, i mislio sam si da nisi shvatio da je Mali Zeus ironičan u vezi Petka.

    Ma užas od turnira. Masnokosi bosanski tovar je imao lude sreće nakon što je repka razvaljivala sve u kvalama jebačkom igrom, došao i pokupio vrhnje.

    Eto, dogovoreno.
    Robredo276

    Nemre se tu niš, nema smisla raspravljati.

    Imali smo sreće, heureka, imala je i Francuska koja isto nije odigrala ne znam što. Jer dobro se zna da bi došao do finala obično moraš odigrati sve tekme da ti pamet stane i da se svi dive i isključivo prolaziš na temelju toga, a minimalno ako išta sreća. Eto Englesku koja je kasnije bila u finalu Eura smo izdominirali u drugom poluvremenu i u produžecima, ali to ne vrijedi. Što smo odigrali dobro, a to je možda 2, 3 tekme to je zahvaljući igračima, a ono što je loše to je sve zbog neznalice Dalića.

    Nedavno dobili Francusku u Ligi nacija u 90 minuta, ali to je isto valjda jer su igrači sami odlučili kako će igrati pa to ne vrijedi. Inače, Liga nacija je natjecateljska utakmica, ali žalosno je da neki slažu kako im paše da mogu još udariti po zalizanom.
  • Captain America
    13.7k
    Kakve veze Zeusov post ima s mojim? Odgovorio sam ti zbog tvog odgovora svisoka Fanboyu.

    Ponovit ću opet, za veliki rezultat treba imati i sreće. Što Čačiću znači da je repka igrala dojmljivo kad je ispo u osmini finala? Ancelotti je uzeo 2 Lige prvaka s Realom i visio je ko luster u nekoliko navrata. Jel se itko od navijača žali? Može nam makar ostati mjesto za kritiku jer Dalić je nekoliko puta u kvalifikacijama imao kikseve zbog kakvih su se prije dobivale pedale. Ja mu Ligu nacija ne zamjeram jer to teletabis natjecanje nijedan izbornik ne shvaća i ne treba shvaćat ozbiljno. Dovest se u situaciju da ti do zadnjeg kola visi direktan plasman u grupi s Rusima, Slovacima, Slovencima, Maltežanima i Cipranima zaslužuje kritiku. Bilo je i problema u kvalifikacijama s Velšanima, Slovacima, Mađarima i Azerima također.
  • Fanboy
    2.2k


    Sad je Liga Nacija natjecateljska, a protekle dvije je bila što ? Igra na SPu je bila takva da je i Dalić priznao kako smo u finalu odigrali najbolju utakmicu.

    Pa nije on izbornik od jučer, četiri godine sa jakom dobrom momčadi smo imali poraza kao niti jedan izbornik do tada. Rušio je i Bilić dva puta Engleze, Nijemce pa ga ne smatram trenerskim magom.

    Realno, imamo vrhunsku momčad i vidi se bezidejnost Dalićevog nogometa. Reći da su sve utakmice loše je laž, no omjer dobrih i loših gdje imamo njegov izraz lica " nešto moramo popraviti je smiješno".

    Jel bi volio da Dalić vodi jednom Dinamo kad je toliki stručnjak ? Znači natjecanje kad dva puta tjedno imaš jak tempo gdje tvoja momčad nije toliko dominantna i ima igrače tolike klase kao naša reprezentacija da može igrati i sa najvećima ?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Citao sam po instagramu, tovari se čude da je Čolak iza Petkovića a ne primjećuju da je taj isti Petković u boljoj formi ove sezone nego Livaja :eyes:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Zašto ne kažeš da je ta Argentina bila u možda najlošijem momentumu ikada? Imali su remi s Islandom kojeg smo mi rješili s rezervama. Nigeriju su dobili golom pred sam kraj. Nama se otvorilo s njima tek s Rebićevim golom koji je došao nakon Caballerove greške. Bili su 2. u grupi s negativnom gol razlikom.Captain America

    a zašto ne kažeš da je ta ista argentina dobrano namučila buduće svjetske prvake u 1/8 finala, u možda i najboljoj utakmici tog SP, gdje su ih ovi prošli na nimalo lagan način.

    Kad se pogleda turnir s estetske strane, nismo ga nikako odigrali. Na Svjetskom treba imati i sreće za rezultat, a Dalić i Hrvatska su imali jako puno.Captain America

    a jel sreća u 3 KO utakmice primiti 3 gola iz prva tri šuta po golu, od čega su dva neobranjiva i jedan iz nekakve gužve nakon dalekometnog auta.... pa se onda tri puta uspješno vraćati. sreća može biti jednom, al tri puta!

    jel sreće imati stativu gdje ti se lopta šeta po gol liniji u četvrtfinalu, jel sreća imati stativu u 70. i nekoj minuti polufinala? jel sreća primiti 2 gola od francuza u finalu iz 0 udaraca po golu u prvom poluvremenu? gdje ljudi doslovno nisu prešli centar i nitko od naših igrača nije ništa pretjerano zeznuo? jednostavno se dogodilo...

    sve ovisi s koje strane pogledaš....sreća i nesreća se isprepleću i tako je uvijek, na svakom prvenstvu. tko te pita jel italija 2006. na sreću i simuliranje prošla australiju? tko te pita jel grčka 2004 imala sreće? tko te pita jel njemačka 2014. visila protiv alžira?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Sad je Liga Nacija natjecateljska, a protekle dvije je bila što ? Igra na SPu je bila takva da je i Dalić priznao kako smo u finalu odigrali najbolju utakmicu.Fanboy

    Cijelo vrijeme je natjecateljska.

    Za voditi Dinamo isto ne moraš biti neki trenerski mag.

    Lik je neznalica, gotova rasprava.
  • Jurki
    8.6k
    i svi su zaboravili da je Čačić slozil tu repku, a ovaj ih samo poštimal.
    Dalic je limitiran trener, da kaj valja vec bi ga neki velikan vrbovao.
  • Robredo276
    265
    svi su zaboravili da je Čačić slozil tu repku, a ovaj ih samo poštimal.Jurki

    :rofl: :rofl: pa ovo je vrh!
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus i svi su zaboravili da je Čačić slozil tu repku, a ovaj ih samo poštimal.Jurki

    Mit za koji ne znam kako još uvijek živi.
  • Jurki
    8.6k
    kuzim tvoj sarkazam, al malo vrati film unatrag. Igrali smo na Euru odlican nogomet. Ispali od Portugala kolopletom glupih okolnosti, Čačićeve gluposti a to kaj smo kvalifikacije igrali za kurac kad je dobio otkaz po meni nema previse veze s Čačićem nego s igracima. Jebote Finsku moras dobiti taman da nikoga nema na klupi. Naravno Čačić nije Ancelotti i to je svima jasno ali je za Dalica doktor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.