• Efes Pilsen
    6.9k
    Posao izbornika je malo specificniji, ne mozes ti tu puno mijenjat kadrovski. Ne moze se to bas gledat kao klupski nogomet da kazes vidi ista kicma, ista taktika, to je samo nasljedeno.
    Dalic je podigao atmosferu, njegovo gutanje samoglasnika je imalo utjecaja na momcad, njegov Cirin potez s Kalinicem je donjeo taj moment i nema smisla tovarit to s Cacicem. Da smo pogodili svoje protiv Portugala danas bi se mozda druge pjesme pjevale. No nismo, i nema smisla povlacit to vise..
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Robredo276 kuzim tvoj sarkazam, al malo vrati film unatrag. Igrali smo na Euru odlican nogomet. Ispali od Portugala kolopletom glupih okolnosti, Čačićeve gluposti a to kaj smo kvalifikacije igrali za kurac kad je dobio otkaz po meni nema previse veze s Čačićem nego s igracima. Jebote Finsku moras dobiti taman da nikoga nema na klupi. Naravno Čačić nije Ancelotti i to je svima jasno ali je za Dalica doktor.Jurki

    Moram priznati da mi nije ni malo jasan ovaj post, izgubili od Finske zbog igrača, a tko postavlja te igrače i trenira ih? Isto tak kad Dalić gubi onda je to jer je neznalica, a kad Čačić gubi nije to previše do njega.. Onak kaj?
    Ispali smo od Portugala, jer Čačić nije znao kako da promijeni igru kad nas je Portugal potpuno stopirao i ok, bilo pa prošlo. Taj sad neki revizionizam da je on složio tu ekipu i da smo tad igrali najbolji nogomet ikad (igrali smo dobro, ali..) mi je pomalo čak i bizaran.

    To da je doktor za Dalića se ne bih složio, ali nema smisla više raspravljati, jer se ne slažemo nimalo, pozdrav.
  • Robredo276
    265


    Pa čovječe pod Čačićem nam je plasman na SP ne visio, nego skoro izvisio..

    Morali smo dobiti Ukrajinu u gostima da bi uopće u dodatne kvale išli (gdje smo potom razmontirali Grčku).. Sad se čini "neš ti Ukrajine ", ali iz ondašnje perspektive išli smo ko ovce na klanje. Čačke je spušio doma od Finske..

    Gle, ne vrijedi o ovome raspravljati. Ni Dalić ni repka me ne zanimaju previše, ali eto izgleda da imam malo svježije sjećanje od nekih pa me izvrtanje činjenica čudi.

    Kako god, Dalić nema pojma, samo je repku koja umalo nije ni otišla na SP odveo do finala na tom istom SP, a onda se plasirao i na iduća dva velika natjecanja. Na prethodnom ugusto ispao od Španjolske.

    To su činjenice, a dojmove skupljajte kako vam srcu drago. :)
  • Ludovic IX
    5.4k
    prvi će izgledat bolje sa brojem.. bez broja i nije baš nešto.. ali ja tak i tak to ne bih kupovao pa mi svejedno
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kolko vidim za utakmicu protiv Danske na Maksimiru rasprodane su sve tribine, jedino je u ponudi ostala juzna tribina (dio prema istoku)
    Znaci ipak se moze pregraditi dio tribine za domace i gostujuce navijace
  • Fanboy
    2.2k
    Dalić opet trubi da od Perkovića želi da bude igrač 16erca, a ne kao u Dinamu igrač koji proigrava...
  • og1986
    2.9k
    Pa u repki nam treba igrač 16erca, imamo Modrića i Kovačića koji proigravaju. Treba netko i zabijati.

    Ako neće to igrati grijati će klupu za Čolaka.
  • xyz
    840


    Dalić je dunster...
  • Mlađi referent
    10.5k
    Pa u repki nam treba igrač 16ercaog1986

    Onda staviš igrača 16erca i super. Ovo preseravanje više gdje se svaki put prije repke priča isključivo o Petku sigurno nikom ne koristi. Čovjek nije igrač kakvog Dalić želi i sve ok, ali onda ne umaraj po pressicama i moli Petkovića za nešto već si nađi igrača koji će bit taj.
  • og1986
    2.9k
    Jesi pročitao presicu ?

    Petković je u boljoj formi nego prije, golgeterskoj i igračkoj, zato je dobio poziv u reprezentaciju. Može puno napraviti ako je pravi. Htio bih ga konkretnijeg i više u kaznenom prostoru, imamo mi u reprezentaciju druge koji mogu pripremati šanse. Oršić daje golove u Dinamo, igra poziciju koja mu odgovara, pogotovo u Ligi prvaka gdje ima puno prostora, u reprezentaciji baš nema takve situacije, da smo u bloku. To je razlika Dinama i reprezentacije. No, kvalitetom i igrom je zavrijedio mjesto, sigurno će dobiti šansu na lijevom krilu. Imamo Perišića na tom mjestu, nešto ćemo iskombinirati i vidjeti.

    Evo da nebi pola foruma pisalo napamet i napadalo bezveze.
    Ovo je dio gdje se spominju Oršić i Petković. Pitanje nakon je bilo o čolaku gdje je rekao da je on bio 5. izbor.

    Nemam zamjerke ništa što je izbornik rekao. Znam ga kritizirati, no ovaj put nemam povoda.
  • Fanboy
    2.2k
    I ovo je još rekao : "Da više sudjeluje u igri, da se više nalazi u šesnaestercu jer je ipak napadač. Tražim i više golova, on je igrač koji voli namjestiti gol, ali mislim da u hrvatskoj reprezentaciji njegova uloga mora biti drugačija.“

    Ne možeš od igrača tražiti da se prilagodi sustavu baš svaki put, Petković je igrač kakav je i on se teško može prilagoditi na nešto drugačije od njegovog stila. Kod nas se dosta traži da se prilagodi sustavu, pa nam pola igrača igra na različitim pozicijama od one u klubu i onda naravno da dio ne odigra dobro jer se izgubi na tim pozicijama. Najbolji primjer je Brekalo koji je igrao desnog beka i zbog čega smo dobili dva gola od Španjolaca.
    Da je Petković kombinacija onoga što Dalić traži, znači golgetera koji se fantastično snalazi u 16m i zabija golove, te onoga što igra u Dinamu kod primanja lopte, proigravanja suigrača te asistiranja onda bi već od davno bio igrač svjetske klase najbogatijih klubova jer od napadača više ni ne možeš tražiti.

    Petković je sad u sjajnoj formi, mislim da je pun samopouzdanja i takav nam treba za Salzburg. Ne želim da zbog nekih opet promašaja i loše igre bude glavni krivac te se vrati pokisao pun kritika kroz medije.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Nije to jedino kaj je Dalić pričao.

    Vratio je izbornik na popis Brunu Petkovića. Ali i naglasio:
    - U boljoj je formi nego prije i zato sam ga pozvao i s ostalim napadačima će imati šansu nametnuti se. Ali ja od njega očekujem još više, puno više. On to može, pokazao je da ima kvalitetu. Bitno nam je da bude u pravoj formi.

    Što znači da očekujete više?

    - Da više sudjeluje u igri, da je više u šesnaestercu i da zabija više golova. On voli namjestiti šansu, ali u reprezentaciji mora imati drugačiju ulogu. Kao u susretima s Mađarskom i Slovačkom, to je pravi Bruno Petković, to je to
  • Mlađi referent
    10.5k
    Znači Dalić konstantno vrti dvije utakmice Petkovića, kao da je to jedino kaj je on dobro odigrao. Ako je tako, onda on ne zaslužuje mjesto u repki. Ako nije tako, onda ili ga iskoristi da bude na svoj način maksimalno koristan ili ga jednostavno drži na klupi i koristi igrače kakvi ti trebaju.

    Petko je i tad i sad igrao isti nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.