• Mali Zeus
    10.3k
    Čak i solidne s obzirom na Dalićev CV. Dosta loši bekovi su čak i donosili nešto i imali jasne sheme dolazaka naprijed i spuštanja iza. Ekipa je u tranziciji bila masu opasnija, a igra je bila osjetno tečnija.Mlađi referent

    Dobro, koje su to sheme?
    Mehanizmi nisu da je igra 'osjetno tečnija'.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Mora da je Dalić daleko najsretniji izbornik na svijetu. Lik na sreću i samo s sreću dođe do 2. mjesta na svijetu i plasira se na još 2 natjecanja.
    Da me ne bi krivo shvatili, ima dosta stvari koje mu zamjeram, al ocjene da lik ima samo sreće su smiješne.

    O tome da mu je Čačić sredio temelje da ne pričam.

    Al dobro iste stvari su se pričale i još se i danas pričaju za Ćiru. Neznalica koja je nekako došla do 3. mjesta, a igrači sami igrali.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Dalić je neznalica i da se okružio ljudima koji nešto znaju možda bi to i bilo dobro ali naš stručni stožer ima koliko utakmica kao treneri u bilo kojem klubu?
  • Mlađi referent
    11.1k


    Pa upravo sam ti rekao. Bekovi su donosili osjetno više, a imao si ih turbo nekvalitetne

    Mehanizam nije da je igra osjetno tečnija, ali ti govori da je ekipa bolje posložena. Problem prve distrubicije koji postoji otkad je repke je u Antino vrijeme čak bio i minimalan jer se naš vezni red adekvatno koristio i formirala se dobra geometrija gdje su imao uvijek rješenje više.

    Iz tranzicije si bio puno opasniji, kod Dalića tranzicija ne postoji.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Mora da je Dalić daleko najsretniji izbornik na svijetu. Lik na sreću i samo s reću dođe do 2. mjesta na svijetu i plasira se na još 2 natjecanja.Mali Zeus

    Sretan je radi drugog mjesta, ovo drugo je imao savršeno lagane skupine.

    Teška neznalica kojem će domet bit bliski istok.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Sretan je radi drugog mjesta, ovo drugo je imao savršeno lagane skupine.Mlađi referent

    Super mi je kako koristiš različite kriterije za Bilića i Dalića.
  • Jaro
    5.9k
    9 utakmica sa 1.44 boda po utakmici :rofl:

    ukupno...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Pa upravo sam ti rekao. Bekovi su donosili osjetno više, a imao si ih turbo nekvalitetneMlađi referent

    Ja se tog ne sjećam. Možda neko podsjećanje. Ne sjećam se ni ostalog. Možda u 2 tekme smo bili dobri u tranziciji, 3 ajde pa sad ispada da se igrala ne znam kako atomska igra za vrijeme Čačića.

    Jebiga, poslije nije imao sreće kao Dalić pa je izgubio od Finske.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Super mi je kako koristiš različite kriterije za Bilića i Dalića.Mali Zeus


    Nema različitih kriterija, Bilića je glave došla Engleska gdje nije trebala, a hoćemo uopće spominjat razliku u kvaliteti? To je Bilićev podbačaj kako god okreneš

    Neovisno o tome, da je Dalić ispao, to bi bio debakl
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ja se tog ne sjećam. Možda neko podsjećanje. Ne sjećam se ni ostalog. Možda u 2 tekme smo bili dobri u tranziciji, 3 ajde pa sad ispada da se igrala ne znam kako atomska igra za vrijeme Čačića.

    Jebiga, poslije nije imao sreće kao Dalić pa je izgubio od Finske.
    Mali Zeus

    Aha, ti ispituješ i to je dobra argumentacija, ali moja nije :lol:

    Pogledaj koju tekmu, bit će ti jasno.
  • Zdravko Maček
    121

    Ja se isto ne sjećam da smo ubijali taj Portugal. Ostajem pri već izrečenom dojmu da smo bili jalovi...
    Apsolutno se slažem sa tvrdnjom da mladi ne bi trebali biti rezervirani za U-21, ako su najkvalitetniji na toj poziciji odmah u A repku.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Nema različitih kriterija, Bilića je glave došla Engleska gdje nije trebala, a hoćemo uopće spominjat razliku u kvaliteti? To je Bilićev podbačaj kako god okrenešMlađi referent

    Koja razlika u kvaliteti?

    Dalić ima navodno super lakše skupine, a Bilić ima eto neugodnu grupu i slabiju momčad pa se zato nije plasirao na SP.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Aha, ti ispituješ i to je dobra argumentacija, ali moja nije :lol:

    Pogledaj koju tekmu, bit će ti jasno.
    Mlađi referent

    Ček i onda tvoj argument bude da.
    Pogledam koju tekmu.



    Ovo je sve. :lol: :rofl: :lol: :rofl:


    Izneseš tvrdnju, nemaš je s čim dokazati i onda završiš da pogledam tekmu.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ček i onda tvoj argument bude da.
    Pogledam koju tekmu.
    Mali Zeus

    Pa care, ti lupetaš s pitanjima i ne daješ ništa.

    Tvoj argument je “ne sjećam se” LOL.

    Eto, ja bi trebao ići skicirat kaj se radilo po Čačićem, a ti ćeš argumente pobijat pitanjima. Uozbilji se.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Koja razlika u kvaliteti?Mali Zeus

    Ti se zajebavaš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.