• og1986
    2.9k
    a u izraelu govore da nam trebaju boosteri dok cijeli svjetska populacija ne bude cijepljena
  • NitkoBitan
    11.8k
    Koje je medicinsko opravdanje za obvezno cijepljenje kada cjepivo slabo stiti od sirenja zaraze i smrtnost za mlade je vrlo mala. Zanima me gdje pise kriterij koji bi mogao odredit neko cjepivo obveznim
  • SAS1987
    13.3k
    Nisam previse upucen ali sve je više informacija da ova nova covid varianta nije opasna i da se blizi kraj pandemije? Zna netko nesto više?
  • masacusec
    3k
    Sumnjam da se pandemiji bliži kraj. Do nekih velikih promjena u konstelaciji snaga na globalnoj razini još nije došlo (izuzev pada trumpića), tak da...
  • Jaro
    5.4k
    navodno je dominantna u odnosu na ostale varijante, i ima podosta slabije simptome. Naravno, sve to je rekla kazala prica prenesena putem medija i nema znanstvene potvrde...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jupiiii četvrta doza <3

    Kad bi barem ja ovako mogao predlagati i nalagati koliko puta će netko morati kupiti moj proizvod.

    Ovo postaje sve nadrealnije i nadrealnije.
  • og1986
    2.9k
    Ja znam ljude koji prije pandemije nisu uzimali tabletu za glavu, a sada bi se pfizerom cijepili do kraja života...
  • Baneki
    717
    Ta pfizerova tableta djeluje na istom principu kao Ivermectin, nešto protease inhibitor. Vjerojatno skuplja, ali nema veze,važno da ljudima pomogne
    https://www.zerohedge.com/covid-19/pfizer-launches-final-study-covid-drug-thats-suspiciously-similar-ivermectin
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Btw. jedna fun informacija. Danas smo bili primorani zvat hitnu i policiju zbog dede i prvo pitanje je bilo jel su svi cijepljeni u kućanstvu jer inaće ne dolaze...
  • trender
    168
    Doslovno ista situacija kod mene danas, ali je moja baka rekla da smo svi cijepljeni iako mama i ja nismo. Baka prevarila sustav:joke:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jebeno dno dna. Hitna odbija intervenciju jer netko nije cijepljen u kucanstvu?! Kakvog to smisla ima kada i cijepljeni mogu imati virus, ne razumijem... Hipokratova zakletva, placanje zdravstvenog osiguranja?? Pa ovo je sumrak pameti
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Moji srećom jesu cjepljeni bili (osim mene) pa mama čak i nije morala lagat. Ali ono jedva da su došli. Mislim jest bila malo specifična situacija ovo jer dida ima Alzhemier i potego je malo žešće rakiju neku što je našo pa je bio full agresivan i trebalo ga je otič smirit nekak. Znači da je baka bila sama doma i da recimo nije bila cijepljena on je mogo nju recimo ubit (mislim nije se tukao karikiram, ali hipotetski), a ovi bi se pravili grbavi i ne bi došli da se ne zaraze kao...

    I onda mi njih plaćamo... ja sam popizdio dok sam to čuo od mame.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I da jebote, ovo sam još sad naknadno čuo. Mama je bila tamo u bolnicu ošla odnest papire itd. i čula je kako na hitnoj govore da odbijaju tretirat jednu ženu koja se srušila i koju je muž dovezo sav van sebe jer nije cijepljena koliko sam skužio/ili jer sumljaju da ima koronu... Hrvatistan...
  • trender
    168
    Ma svega ima. Znam i iz vlastitog iskustva kad je dolazila hitna doma zbog dede. Dođe doktorica s očitim viškom kilograma na četvrti kat zgrade bez lifta. Sva zapuhana i onda se nama žali zašto nisu prozori u stubištu otvoreni pa lijepo objasniš da si ti taj koji ih uvijek otvara, a neki susjed zatvara. Onda nakratko zašuti pa krene bezobrazno ispitivat dedu koji je prije par minuta izgubio svijest( npr. mjeri mu tlak, a postavlja mu pitanja u isto vrijeme, a očito je da treba mirovat kad se mjeri tlak..., ima i gorih situacija). A ti to gledaš i misliš si najbolje da prešutiš jer ak se zamjeriš može se dogodit da ćeš ih opet trebat, a onda će te zapamtit po lošem i ko zna kaj sve bude. Tak da ima svakakvih, ali barem sam skužio da su medicinski tehničari uvijek super i misliš si kak oni trpe takve doktorice. Ispričavam se kaj je duži tekst, ali sjetio sam se sad tih raznih situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.