• reziser
    6.2k
    rekoh da cu :mask:
    znam tvoje misljenje ali znam i svoje
    uzalud nam "rasprava"
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Pa nije to rasprava, to je je pitanje na koje se odgovara sa da ili ne.

    Jel normalno da taj postupak traje 9 mjeseci ili nije normalno.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Potpišite svi za referendum da steramo i Stožer i covid potvrde u 3pm i da možemo gledat Dinamo kak spada a ne da nas poliklinika ispod zapadne tribine kamatari prije svake tekme :cool:
  • GZomanid
    572
    Ti imaš povjerenja u struku kojoj treba 9 mjeseci da objavi kako je netko preminuo zbog cijepljenja?db-izbjeglica

    Ja im više ništa ne vjerujem. Uvijek rađe pitam seoskog vrača ili plemenskog šamana za savjet. A ako ne znaju, izgatam si odgovor na sva medicinska pitanja iz kave..
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ok, znači normalno je da utvrđivanje činjenice o uzroku nečije smrti traje 9 mjeseci i to je jedna, jedina takva smrt povezana sa cijepljenjem.

    Osim ako je 10 ljudi preminulo recimo u kolovozu, to ćemo saznati u lipnju ili srpnju 2022.
  • GZomanid
    572
    Ma ništa mi nije više normalno ali smatram da nisam kompetentan da osporavam bilo koje odluke struka o kojima nemam pojima..
  • og1986
    2.9k
    smatram da nisam kompetentan da osporavam bilo koje odluke strukaGZomanid

    Tebe bi australska Vlada jako voljela.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Pa ono, nisam patolog, al imam funkcionalan mozak. Nisam automehaničar, al prepoznam kad me isti krene praviti za budalu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Hahahhaha, jednosmjerna avionska za bilo gdje, po mogućnosti Švedsku. Puno hladnije, ali živiš slobodno i bez briselskih uputa.NORTE

    Bliže ti je u BIH. Potpišemo sve moguće referendume koje traže od nas, naravno ne pridržavamo ih se. A za 200 kuna ćeš dobiti potvrdu da si trudan a ne da si cijepljen.
  • Brotnjo
    470
    prema nekim informacijama sto ja znam , 400eura i miran si što se tiče covid potvrde hahaha
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Struka najavljuje da je moguće kako će covid potvrda nakon booster doze vrijediti neograničeno, iako nemaju pojma koliko će stvarno trajati ta zaštita.
  • GZomanid
    572

    Ne zanm zašto razmišljaš o ikakvoj zaštiti, sve akcije stožera su usmjerene na cijepljenje. Dal je cijepivo opravdano ili ne, nije sad tema razgovora :grimace:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Pa zašto onda ne budu pošteni i uvedu obavezno cijepljenje? Čemu ovo "de facto" prisiljavanje i davanje totalno znanstveno neutemeljenih obećanja?
  • GZomanid
    572


    Zato jer imaš kukavičku vlast, kakva je uostalom i u cijeloj EU, ali da bi trebalo, bi (po mm mišljenju)..
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ako uvedu obavezno cijepljenje, onda država preuzima odgovornost za sve moguće posljedice. Ovako je "dobro vuk ujeo magare" sve je na dobrovoljnoj razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.