• Ali
    1.9k
    Karta je konacno kupljena nakon tri pokusaja...
    Uhh prije bi usao u NASA-u :)
    Valjda nebu kisa...

    Unatoc svim negativnim vibrama u medijima, uz bas kao slucajno ovaj tjedan poziv u Osijek treneru..
    Nadam se da cemo ostvariti pobjedu
  • xavier
    11.1k
    uz bas kao slucajno ovaj tjedan poziv u Osijek treneru..Ali

    Ha? :brow:
  • Kwedi
    3.8k
    Ha? :brow:xavier

    misli na suđenje
  • Mališan
    1.7k
    Unatoc svim negativnim vibrama u medijima, uz bas kao slucajno ovaj tjedan poziv u Osijek treneru..Ali

    Kakve to veze ima? Aludiraš na to da je trener vojnik kluba i da sve tamne sile svijeta žele narušiti njemu i dinamu??
  • xavier
    11.1k


    Znam na što misli, a što znači "baš kao slučajno ovaj tjedan"?

    Pa većina je željela da te pozive dobije još puno ranije.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Uvijek neko zlo u ljudima. Čitavo pravosuđe želi srušiti jednu lijepu priču.
  • Ali
    1.9k
    Inace ako citaju iz strucnog stozera , volio bih protiv CSKA u moskvi vidjet slijedecu formaciju:
    Petko
    Orsic Kastrati
    Mayer Ivanusec
    Gvardiol Moharami
    Lauritsen Theophil
    Ademi
    Livakovic

    Vjerujem da bi ovaj bedem otraga izdrzao i 2x jaceg protivnika, a brzi Kastrati i Orsic uz Petka koji bi primao duge lopte i dijelio na bokove, gotovo siguran sam da bi to bila dobitna kombinacija.
    Za nizozemce vjerovatno mogu proci ofenzivniji bekovi kao Srojanovic i Leovac , ali protiv cska bi tada moglo biti propuha, pogotovo stojabovic koji obranu skoro pa ne igra
  • Ali
    1.9k

    Zar nije cudno da iz Osijeka uvijek bas u tjednu kad su bitne utakmice salju poziv?
    Sta ga nisu mogli zvati prije mjesec dana?
  • xavier
    11.1k


    Kako sam napisao. Baš mi je neopisivo teško što nam uznemiravaju Zokija :joke:

    Da je pravusuđe brže i poštenije, bio bi odavno u zatvoru.
  • Kwedi
    3.8k
    da jednostavno suđenje počne na proljeće kad završi grupna faza eurolige?

    bitne utakmice su bile i prije mjesec dana?

    ili da tu ne sjebemo stvar jer su pripreme pa onda opet budu u istri, a znamo kaj se desilo ovo proljeće i kakvo je bilo stanje momčadi, a ako je u antalyi onda zoran mora putovat više od 600 kilometara i plus zna biti magla...

    a ako je na ljeto, onda je opet problem jer je euro, loše će utjecati na momčad i nećemo biti prvaci svemira, a nakon tog opet novi europski izazovi...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Prepreden sudac, kroji raspored prema Dinamovim europskim utakmicama.
  • immerwieder
    1.2k
    bar smo ziher da orban još nije uzel suce u osijeku pod svoje, kad nije bilo poziva u tjednu fradija
  • Papastrumf
    9.4k

    Ako se ne zajebavas, onda hitno mijenjaj terapiju.
  • Ali
    1.9k

    Nisu sve tamne sile, nego jedan sud
    Kad pogledas datume kad su krenuli svi procesi u pravilu se taj tjedan igrala neka vazna utakmica.
    A moje misljenje je da je to trebalo kao u Bavarskoj, lokalni sud u Munchenu pokrenuti procesni kroz dva mjeseca donijeti pravomocnu presudu. Ovo izmjestanje u Osijek je samo razvlacenje postupka. Ovaj primjer iz bavarske je vezan za predsjednika Uli iz Bayerna, pokrenuli su dosta nakon Maminja procesa, covjek ne vec odsluzio kaznu a kod nas je tek treci postuoak na otvaranju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.