• flexXy
    1.9k

    A i cinjenica da moram trazit nekog da uzme sa mnom jos jednu ulaznicu jer imamo 3 godisnje. Ili to da sa godisnjom za istok moram ici na zapad gore a na sjeveru opet nece bit puno jer nema toliko godisnjih ulaznica.
  • Majki2111
    2.6k
    Bio sam ja skeptik za zapad gore, al sam se jako pozitivno iznenadio. Odličan pogled. Hitili nas istočnjake na gornju tribinu protiv Hajduka. Zasad sve ostalo smo dolje bili.
  • The Undertaker
    4k
    Možda je do ankete. Ja sam kliknuo da idem na utakmicu (imam i karte) a pokazalo je da ne idem. Dozvoljam da sam krivo kliknuo
  • Ali
    1.9k
    Evo moje iskustvo od danas za kupnju karte.
    Probam preko neta na svoju proslogodisnju kupiti dvije karte kako su i rekli - nemogu kupiti jednu ner je uvojet dvije, a da bi kupio dvije imam samo jedan code od prosle godine?
    Odem do stadiona, u redu nema nikoga, dajem hrpe podataka, oiba, brojeve mobitela, karticu od prosle godine... e gospon nemate od sina proslogodisnju ? Nazalost hvala dovidjenja
    Cini se da je cilj da dodje sto manje ljudi?
    Sam nemogu, a sa sinom nemogu?
    Ako ja sa 47g zivota i cca 40g staza na tim istim tribinama nisam dobrodosao sa sinom , tko je ???
  • deda
    27.6k
    Gospodine Ali, žao mi je da ovo mora biti prvi Vaš upis na našem forumu. :groan:

    Od srijede ćete moći kupiti karte za sebe i sina ako je bio član, ako nije tek u četvrtak.

    I da, apsolutno se slažem. Oni jednostavno ne žele navijače na tribini. Nemam drugog objašnjenja za sve ovo.
  • Majki2111
    2.6k
    Ček jel sve za 150 uzimaju dvije ili za 300 dvije. Meni sad nije jasno.
  • Majki2111
    2.6k
    Fino. 300 za dvije. Neidem. Prijatelj poslao ovu sliku
    h2cmp824ts91e5p0.jpg

    Rijeka jeftinija od nas. Fino šamar.
  • The Undertaker
    4k
    Jedna karta je 150 kn, zapad gore.
  • r1oma
    1.5k
    Je li za ovo pravilo da se ne mogu kupiti ni manje ni vise od 2 karte zasluzna UEFA ili Dinamo s obzirom da je ista procedura bila i na zadnje 2 tekme Lige nacija.
  • Guinness
    1.9k
    Je li za ovo pravilo da se ne mogu kupiti ni manje ni vise od 2 karte zasluzna UEFA ili Dinamo s obzirom da je ista procedura bila i na zadnje 2 tekme Lige nacija.NewGeneration

    Klub, točnije Dekod koji organizira prodaju ulaznica, kao i za repku.
  • The Undertaker
    4k
    To je valjda način da se osigura distanca jer se unaprijed znaju dozvoljena i nedozvoljena mjesta. Očito software nije dovoljno sofisticiran da sam radi raspodjelu dozvoljenih mjesta.
  • Baneki
    717
    Pomoćni trener im je Željko Petrović, nekadašnji igrač Dinama
  • Mali dioničar
    14k
    feyenord već dila dvostrane šalove za 16euraimmerwieder

    Šteta kaj nemaju samo Dinamov ova plavo-bijela kombinacija. :smile:

    Bolji mi je od bilo kojeg iz Dinamovog shopa.

    A i tu se vidi koliko je glupo to inzistiranje na prefiksu GNK baš posvuda. Feyenoord piše lijepim velikim fontom, Dinamo se malo stisnuo kad moraš ugurati i GNK i Zagreb.
  • nkdz
    829
    Šteta kaj nemaju samo Dinamov ova plavo-bijela kombinacija.Mali dioničar

    taj plavo bijeli bi mi bio brutalan, gornji red da pise (nk) dinamo zagreb, a u donji isto nesto mozda dodati.
    hmm... ili preko cijelog da vecim fontom pise dinamo zagreb (preko i bijelog i plavog s velikim grbom)
    bio bi mi brutalan, kupio bi ga definitivno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.