• xavier
    11.1k


    Ako se zezaš, nije smiješno, ako si ozbiljan, onda stvarno...
  • Bosna86
    11.6k
    Steta je sto su mu sudjenja ponedjeljkom, a ne cetvrtkom... Zelim mu na ovih 5 godina jos toliko
  • Mr Blue
    3.3k
    Prokleti sud!!!
  • Mališan
    1.7k
    Nisam siguran jel ovaj lik trola ili je zalutao na ovaj forum
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tko se hoće kladiti da će sljedeće ročište biti par dana prije tekme s Hajdukom?
  • Bosna86
    11.6k
    Sljedece rociste je ponedjeljak... Da li ste realni ljudi da u 2020 vjerujete u te stvari

    @Infinity Traze se karte za Banovice :smile:
  • Ali
    1.9k

    Oprostite molim, sto mi je klub visoko na ljestivici, nije iznad svega, jer je obitelj na prvom mjestu.
    A jesam li trol (kaj god bi to trebalo znaciti) , pa reci cu da sam prvi put na stadionu bio davne 1983 kao klinac, i sjecam se da sam bio na sjeveru izvjesni "Škot" je vodio navijanje, ja sam isao sa starijima i nisam jos tada puno znao o tribini i svemu, sjecam se samo da je bilo ljeto jos i da je Ringov (brko) zabio gol, i pamtim Vlaka Cerina i Mlinku sa te utakmice... kasnije se to pretvorilo u ovisnost...
    Vi ste vjerovatno premladi o ovo su vam.mozda vasi roditelji pricali pa od tuda su vam.poznati likovi spomenuti...
    Uglavnom mlja zivotna parola od tad a to je vise od 35 godina da :
    Uprave i igraci dolaze i prolaze, ali klub ostaje, a ja navijam za taj jedan klub !
    I u skladu sa tim pravilom koje me vodilo na bezbroj utakmica sa kojih sam odlazio i presretan i tuzan i sj... ali uvijek sam mislio svojom glavom, i uvijek podrzavao svoj klub i plavu boju i nikad ali nikad mu nisam okrenuo ledja , pogotovo ne u 90min kad je protivnik na terenu...
    Eto dosao sam na forum vidjeti da li netko zna opciju kako do karte za ovu EL, a eto dobio sam etiketu da sam zalutao i da sam trol..
    Vi decki sami zakljucite i recite, ak ne pripadam na forum koji se zove zona dinamo, ok brisem se sutra
  • NORTE
    9k
    Unatoc svim negativnim vibrama u medijima, uz bas kao slucajno ovaj tjedan poziv u Osijek treneru..Ali

    Nisam za Mamiće, @Ali
  • Bosna86
    11.6k
    Nemoj glumiti žrtvu jer nema potrebe za tim... Najkulturnije ti se pomoglo sa kartama, kasnije si lupnuo glupost da se sudjenje štima prema Dinamovim utakmicama i ekipa te dočekala..
  • Infinity
    15.2k
    Infinity Traze se karte za Banovice :smile:Bosna86

    Nedostupan sam danas, ne stignem citati. Veceras i sutra cemo ispunjavati turisticke prijavnice kad sve procitam. Red je da se nekom i odobri :rofl:
  • Carrasco
    4k
    Ne znam za vas, ali ja sam se već pomirio s porazom. Jednostavno sa ovakvim trenerom nemamo šta tražiti u europskim utakmicama, svaki bod je premija.
  • Zambatine škude
    2k
    Uglavnom mlja zivotna parola od tad a to je vise od 35 godina da :Ali

    Nadao sam se da si mlad pa si negdje pročitao nešto slično. Tužno da s toliko godina u guzici razmišljaš na taj način.
  • Neki tip
    19k
    da te se zbog ovog kaj si pisao izbaci s foruma, valjda bih se sam odmah potom izbacio, odnosno "ispisao".

    Forum služi razmjeni mišljenja, jedino se podrška kriminalu, kriminalcima, pljuvanje i vrijeđanje Dinama kao kluba ili pak drugih forumaša ne tolerira. Ja pravila nisam ni pisao niti ih provodim, forumaš ko i ti, ali posve su logična i očekivana.

    E, sad, kad već služi razmjeni mišljenja i kad svoja mišljenja iznosimo javno, onda valjda svatko od nas mora biti spreman da ta mišljenja budu prihvaćena ovako ili onako, nekad neprihvaćena i ismijana. Ovo kaj si iznio je, da prostiš, pizdarija. Glupost i besmislica. Zvuči kao nešto što bi valjda samo Zoran napisao i nemreš očekivati aplauz..

    Mislim da te nitko ne "tjera", meni pomalo na k ide kad se svi lijepo slažu oko svega, jer to nije smisao nijednog foruma, a niti bilo čije mišljenje k..cu vrijedi ako ne može podnijeti propitivanje i argumente.
    Samo, jebiga, mora biti argumenata.. ;)
  • Mali dioničar
    14k
    @Ali

    Imaš temu Zoran i Zdravko, a ovdje uletavaš sa sudjenjem na temi današnje utakmice.

    Na kraju krajeva, očigledno te zanima samo teren, kaj te onda muči kaj trener radi u slobodno vrijeme. Uzima pozajmice iz Dinama ili svjedoči na sudu.
  • Keyser Soze
    8k
    Ima netko dobru stranicu za Dinamo veceras i streamove opcenito?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.