• Crusades1986
    9.7k
    u pravu ste, 4 boda nije neuspjeh ali nakon jučerašnjeg boda možda neće biti dovoljno za borbu za prolazak. Znači 4 iz 2 susreta protiv austrijanaca i ovaj 1 su 5, a moraš još igrati 2 puta protiv CSKA i jednom u gostima protiv Feyenoorda. Mislim da bez minimalno 2 pobjede ne možeš ništa očekivat po pitanju prolaska. Prvu veliku šansu smo prokockali.
  • SAS1987
    13.4k
    Od kad znam za sebe pa do Bjelice se je kalkuliralo koga mozemo pobijediti, protiv koga ćemo izgubiti i isli na "minimalan broj boda potreban za prolazak". Zato smo toliko puta dosli u situaciju da nam poslednjo kolo treba pobjeda od 2 razlike. Taj luzerski mentalitet je Bjelica promjenio i to je bilo najveća stvar koju je napravio.

    Isto ko na fakultetu.. Kada učiš tek toliko da na ispitu dobiješ 50% - 55% onda često dobijes 45% i popusis. Ako ucis za dobiti 100% onda praktički nikad ne dobijes ispod npr 70% - 80%. Mentaliteta je sve.
  • deda
    27.7k
    Interesantno CSKA tek sutra igra svoju tekmu. Feyenoord na poluvremenu 0-0 u Waalwijku, a Wolfsberger gubi doma od Rapida 0-2 nakon 40 minuta.
  • Majki2111
    2.6k
    Živa istina :up:
  • deda
    27.7k
    Nbbbm, ajd molim te to reci nekim lakšim riječima
  • Neki tip
    19.1k
    Feyenoord gubi 1-0. Postava ista kao i protiv nas.
  • NORTE
    9.1k
    Feyenoord gubi 1-0. Postava ista kao i protiv nas.Neki tip sa Zapada

    Mislim da je nakon današnjih rezultata jasnije kako loše protivnike ima gnk.
  • Majki2111
    2.6k
    Wolfsberger izjednačuje iz 2 prekida.
  • SAS1987
    13.4k
    kako loše protivnike ima gnk.NORTE

    A taj gnk je protiv feyenoorda do isključenja bio losiji u svakom segmentu igre.
  • Majki2111
    2.6k
    Zvati Feyenorda slabim je neznanje.
  • agramZ
    2.3k
    seljaci iz wolfsberga dobili svoje :smile:
  • Krizy
    35.7k
    Rapid dobio Wolfsberger na krilima Kitagawe (gol i asist) i Kare (2 gola). Koji duo :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Odgledao sam Feyenoord... Ako sam dobro pohvatao zamjenski par sudaca je bio jer je prvotno odredjenim ustanovljena corona... Blago receno sramotno sudjenje, prvi penal li la, vise ne nego da, drugi lik se baci bez ikakvog dodira i umjesto zutog dobi penal i to je gotova utakmica bila....Poslije gola, Feyenoord ima u 5 minuta nekoliko mrtvaca i umjesto da okrenu utakmicu, ispadnu na centru i ovi ih iskontriraju... Austrijanci trce ko navijeni i otprilike je to to.... Rang Spartaka iz Trnave od prije 2 dvije godine bez ikakvog podcjenjivanja.... Treba ih ozbiljno shvatiti i mislim da su 4 boda minimum koji se mora ostvariti

    https://www.youtube.com/watch?v=1kALII2RVho Evo sazetak za sve kojima se ne da gledati cijela, ovakav rezultat se dogodi jednom u 100 utakmica
  • Baneki
    717
    Nedostupno u RH...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.