• Nolifer
    6.5k
    Nisam bio na tekmi, a nisam ju ni gledao. Pratio sam preko tekstualnog prijenosa. Boysima svaka cast na navijanju, očito jedino pozitivno na cijeloj tekmi. Tekmu nebum ni komentiral....
  • NORTE
    9k
    Željno iščekujem kaznu Uefe.
  • serbus
    3.5k


    Zašto uefe kad si sami pišu te kazne po potrebi. Nešto kao stevo za repku također sami sebe prijavljujemo da ispadne nova presica kako nas uefa kažnjava. Oni za svoj biznis ne trebaju publiku.
  • Nbbbm
    187
    Da nas barem izbace :pray:
  • Papastrumf
    9.4k
    Kazne za baklje su nikakve u odnosu na rasizam. Nikome još nije zatvorena tribina zbog bakljade, kamoli cijeli stadion ili izbacivanje iz natjecanja.
  • Crusades1986
    9.6k
    Čak mislim da smo podjednake, ako ne i veće kazne dobivali za stajanje na stepenicama tj koridorima za izlaz.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Najveća kazna radi par baklji od UEFE je malko manje od 30k eura, barem je tako prošlih sezona bilo i nama i Borussiji,PSGu, Marseilleu, i drugima (ne mogu se sjetit,bilo je još par klubova).

    Ali kod nas nije bila samo novčana jer smo kao što @Crusades1986 veli imali i blokirane stepenice,odnosno koridore,pa zbog toga.

    Rasizam je opet stvar protiv koje se UEFA svim silama bori i ne želi je na stadionu pa su i same kazne tako rigorozne.
  • The Undertaker
    4k
    AKo je delegat čuo hukanje onom crncu, a vjerovatno jest, kazna će biti malo žešća.
  • Ludovic IX
    5.2k
    na praznom stadionu, sova bi se čula da huče..
  • InatiseSlavonijo
    459
    Inače idem autom na utakmice ali protiv Hajduka i jučer sam išao vlakom. Nevjerojatno je da u vlaku ja jedini dolazim na stanicu Maksimir sa utakmice (još dvoje koji su izašli u Sesvetama). Prije je vlak bio krcat kad su bili europske tekme ili derbi i to ne samo navijača sa sjevera, nego i običnih simpatizera, od Dugog Sela, Ivanica, Kutine, Novske, Pakraca, Daruvara... Nevjerojatno je kako su braća kroz godine uništili i maknuli odnos običnih simpatizera i dinamovaca od kluba...
  • Cosey
    433
    Takve opservacije zapravo najbolje opisuju kaj su napravili od kluba.
  • Bosna86
    11.6k
    https://m.youtube.com/watch?v=TmaWgsktY2E Sažetak... Rusi su bolji, ali i Austrijanci su imali 2 odlične šanse zadnjih 10 min
  • Crusades1986
    9.6k
    Ak su mogli ovi Austrijanci izvuć nešto protiv CSKA onda možemo i mi valjda. A s druge strane, nisu onda ni Austrijanci mačji kašalj. Svejedno, očekujem 2 pobjede protiv njih, sve ostalo bi bio neuspjeh.
  • Neki tip
    19k
    očekujem 2 pobjede protiv njih, sve ostalo bi bio neuspjeh.Crusades1986

    4 boda su ok.. ovo da je sve ispod 6 neuspjeh bi značilo da je CSKA nešto gadno kiksao 1. tekmu, a ako bih za ikoga rekao da će proći ovu skupinu, onda je to i dalje CSKA.
  • Infinity
    15.2k
    Mi smo eto uzeli sest bodova Trnavi, al nije Dinamo Barcelona da je neuspjeh cetiri boda s Trnavom, Wolfsbergom i slicnim ekipama. Ajde da je Dundalk, Dudelange i slicni. Cetiri boda protiv austrijanaca bi bili super, pogotovo ako prije toga uzmemo bod u Moskvi. Nakon cetiri kola bi imali sest bodova i bili bez poraza, mada bi nam slijedile dvije vrlo teske utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.