• Bosna86
    11.1k
    Ma i Zvezda, na stranu problemi van terena, oni su najslabija ekipa u ždrijebu
  • Krizy
    33.6k
    R. Sociedad 319.6
    Benfica 302.7
    Lille 255.1
    Salzburg 144
    Granada 117.3
    Krasnodar 116
    Dynamo Kijev 100.45
    Olympiakos 96.3
    Braga 94.65
    DINAMO 74.45
    YB 58.9
    Antwerpen 52.7
    Zvezda 45.95
    Slavia 35.6
    Maccabi 18.85
    Molde 13.25

    Znam da ne igra novac ali eto cijene po transfermarktu. (Nisam Blažičko :sweat: )
  • marcio amoroso
    31.5k
    Daj Maccabi da ne bude da smo najslabijeg izvukli :wink:
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da su ipak Molde i Maccabi slabiji. Zvezda sa jakom državnom potporom je sigurno treći po jačini klub ove regije (RB, Dinamo, Zvezda) i mislim da ne zaostaje puno za nama.
  • Bosna86
    11.1k
    Zvezda ima 30 milja eura duga, njima država samo drži glavu iznad vode.... Odgledao sam svih 6 njihovih utakmica, sve su se provukli.... Sto se tiče regije, jesu treći ali to vise govori o regiji nego o njima
  • vjeko1701
    5.9k
    I taj dug možda dođe na naplati u narednim sezonama ali trenutno ne znači ništa u te hipotetske dvije utakmice protiv nas. Možda se i jesu provukli ali su se provukli (kako god to zvučalo) i isto tako se mogu provući protiv nas. Uz to, te bi utakmice popratio medijski cirkus a i nekako osjećam da bi se njihovi malo više napalili na to nego naši jer im je cijela politička povijest u društvu i dalje puno napetija i releventnija nego nama.

    Svakome njegovo al ja jednostavno imam neki loš osjećaj oko toga da se s njima igra i zadnje kaj hoću je da nas oni izbace, bilo sretno bilo spretno bilo zasluženo.
  • Infinity
    14.9k
    Zanimljivost. Od 12 grupa u njih cak 9 osvajac grupe bio je klub lige petice, odnosno Talijan, Svabo, Spanac i Englez, ni jedan Francuz. Ostale tri grupe su osvojili PSV, Rangers i Dinamo.

    Roma, Napoli, Milan, Arsenal, Leicester, Tottenham, Leverkusen, Hoffenheim, Villarreal, PSV, Rangers i Dinamo. Impresivno drustvo i odmah na prvu dokaz koliko je bitno prvo mjesto, jer bi nam ovo bili potencijalni protivnici.
  • xavier
    11k
    Ali ruski klubovi kombinirano u skupinama LP i EL...1-9-14 uz gol razliku 18:42 :yikes:
  • Neki tip
    18.4k
    dokaz kako smo imali najlakšu skupinu ikad! :grin:
  • xavier
    11k


    Sve jasno...šalim se naravno :blush:
  • marcio amoroso
    31.5k

    Jučer si mi pao na pamet. Neki lik na fejsu komentira kako bi ispali da smo upali u grupu umjesto Rijeke. Ali mi ne upadamo umjesto Rijeke :grin:
  • deda
    26.3k
    I Man. Utd bi možda ispao u Rijekinoj skupini. Tako da, status se mora zaradit, grčevito, strpljivo, radom, godinama i godinama.
  • xavier
    11k


    Kad smo kod Rijeka, generalno me nije baš previše briga za druge klubove i za koeficijent, ali drago mi je što Rijeka na kraju nije bez bodova. Zaslužili su...nemaju baš naročito talentiranu močad, ali bore se.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Gle, nije ni meni bilo krivo. Bit ću iskren i priznati da mi je jučer bilo drago što uzimaju bodove jer mi već imamo 11. Da smo mi imali 2 nebi mi bilo drago, evo ovo je bilo najiskrenije moguće :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.