• NORTE
    8.9k
    Bolje ovako?Neki tip sa Zapada

    Nije loše za 7.klub na tablici "jake" austrijske lige, posebno kad su iznad njih St.Polten i Tirol.
    5tt6g3i9pte3h4th.jpg
    89l0c02g2uc6n138.jpg
  • Carrasco
    4k
    Nije loše za 8. klub na tablici "jake" nizozemske lige... ah da, Napoli i Sociedad su također loši klubovi...

    hjwr13sifcmsuk5r.png

    a4lje4b44dsvw4d0.png
  • NORTE
    8.9k
    Ovo je tema o Dinamovoj skupini i klubovima u njoj, molim te nemoj ju spamat.
  • Infinity
    15.2k
    Pa mi da smo dobili Arsenala, Barcu i Juventusa netko bi rekao kako su to petnaesti, deveti i cetvrti klub svoje 'jake' lige i omalovazavao te pobjede.

    Mi da osvojimo EL netko bi preispitivao snagu ekipa s kojima smo igrali.

    Da u grupi LP pobijedimo tri kluba koji postanu prvaci drzave, da u knockout fazi dobijemo cetiri kluba koji postanu isto to, a da u finalu dobijemo klub koji je osvojio zadnjih deset LP sa svim pobjedama, opet bi netko rekao da to nisu neki protivnici. Mi sa svim ovim pljuvanjima nismo zasluzili da nas zdrijeb ikad vise pomazi. Zasluzili smo da nam UEFA uzme sav koeficijent i da nas osudi da iducih 10 godina imamo koeficijent nula i da smo vjecno nenositelji i da u kvalifikacijama igramo protiv Reala.

    Pa jebote ljudi, budite sretni ako s Dundalkom igramo sve do finala i da osvojimo to.
  • Bosna86
    11.5k
    Moras shvatiti da mi svi imamo komplekse od prijašnjih sezona... Ja sam odrastao u uvjerenju da postoji dinamovski gol i to je svima oko nas bilo normalno, eto uvijek neke nesreće koje se samo Dinamu događaju... Proći će još koja godina da se Dinamov navijač navikne da raznorazni Anderlechti, Feneri i ovi sad nisu nikakav bauk i da se s njima može igrati bez problema.... Kad imaš kvalitetu, onda nema sudačke krade ni dinamovskih golova.... Jednostavno treba još malo vremena ljudima da se naviknu da drugi nisu loši, već da smo mi dobri i tjt
  • NORTE
    8.9k
    raznorazni Anderlechti, Feneri i ovi sad nisu nikakav bauk i da se s njima može igrati bez problemaBosna86

    Dinamo na tome ne smije stati nego još više rasti. Sad zamislite da imamo upravu koja bolje upravlja, gradi imidž kluba skupa s navijačima, da izgradimo novi moderni stadion.
  • Nolifer
    6.4k
    Opet tamni dresovi...nisu se opametili..
  • NORTE
    8.9k
    Opet tamni dresovi...nisu se opametili..bbbjura

    Nisam mogao vjerovat kad sam vidio. Wac nogom i pol u europskom proljeću.
  • Nolifer
    6.4k
    ma nebum previše komentiral tekmu, nisam mogo slušat onog zaljubljenog blažička u zoku, pa sam preskočio tu sapunicu.... nek su prošli, samo radi igrača mi je drago, ostalo ne... i baš su morali primit taj jedan gol....
  • Keyser Soze
    8k
    Potencijalni protivnici:
    Young Boys
    Molde
    Slavia Prag
    Benfica
    Granada
    Real Sociedad
    Braga
    Lille
    Maccabi Tel Aviv
    Antwerp
    crvena zvezda
    Salzburg
    Olympiacos
    Krasnodar
    Dynamo Kijev
  • Nolifer
    6.4k
    dajte zvezdu da se igramooo, igramooo, igramooo..

    ko god dodje, nebih mu bio u koži...

    uglavnom, očekujem Boyse da im uzvratimo za ono ispadanje nesretno, ma može i Kijev, samo ne Olympiacos, Lille, Salzburg ili Benficu, uglavnom vidli bumo...
  • flexXy
    1.9k
    Ja sam mozda mazohist ali bi Benficu ili Young Boyse, da im probamo izravnati racune
  • vjeko1701
    5.9k
    Sao čim lakše tim bolje. Bude vremene za spektakle u kasnijim fazama natjecanja.
  • Infinity
    15.2k
    Ma Maccabi ili Molde bez ikakvog razmisljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.