• Krizy
    35.4k
    Ne može se protiv momčadi iz grupe i iz iste države. Jedine restrikcije za Dinamo.
  • Krizy
    35.4k
    Iz Lige prvaka sigurno ne može Dinamu doći protivnik iz grupe B (M’Gladbach, Šahtar Donjeck, Real Madrid, Inter) ili grupe H (PSG, Manchester United, RB Leipzig, Bašakšehir), ali zato nenositelji mogu biti protivnici poput Red Bull Salzburga, Dinama Kijeva/Ferencvaroša, Olympiakosa/Olympique Marseillea..

    I iz LP-a ćemo izbjeći najjače grupe jer imaju dosta bodova pa će i oni biti među nositeljima.
  • mniokl
    254
    Ne možemo dobiti Wolfsberger .
  • serbus
    3.5k
    Kao ponude mogućnost ždrijeba ali na kraju uvijek igraš sa onim koga gazda želi. A oni ne žele manje klubove u finalu pa naštimaju razno ranim restrikcijama da se slučajno ne ošteti kasa da igraju dva velika prijevremena.

    Stavi sve u bubanj i kako Bog da ovo kaj rade su perverzije od ždrijeba ....ima ga a nema ga.
  • Krizy
    35.4k
    Pa kad završiš prvi u skupini, kao što većina najjačih momčadi završi, imaš realniju šansu za dobiti neki slabiji klub nego kad si drugi u skupini.
    Naravno da će netko i kao prvoplasirani dobiti jakog drugoplasiranog ali većinom se dobije lakšeg. Povlastica prvog mjesta u skupini.
  • Plava Slavonija
    65
    U globalu, dolazis do toga da ti uopce ne treba sportski direktor u klubu,nego trener sto bi mi rekli "engleskog tipa"...trener koji ce voditi cijelu sportsku politiku...skole,akadamije,transfera i na kraju terena..,
    Cinjenica je da je ipak Bjelica imao jacu ekipu od Mamica,samo Olmo je jebacka razlika..a tu su bili jos Moro,Gojak,Kadzior,Dilaver...sve reprezentativci, no sam Mamic je te igrace prodao i doveo druge,tako da ne moze plakat a ni ne place..
    Covjek je napravio ekipu i poslozio po svom,i na kraju ispao on u pravu,a mi pljuvaci smo postali pusaci.
    Prvi na tablici,u prvenstvu,u Europi,odradio jebacke transfere, kako izlazne tako i ulazne, a nema 1% podrske navijaca,medija i ostalog. Liku sude,ima 3 sudjena i uz to sve bude najuspjesniji trener u povjesti...
    Lik kaze prije svega da prezimljavanje nije nikakav uspjeh ogroman i da to mora postati konstanta,svi ga isprdavaju,nakon mjesec i pol dana,svi cestitaju na povijesnom uspjehu.
    jebeno nemozes vjerovat...otprilike postali smo prepametni i prepravedni i preposteni kao izvorna pravednost iz Dalmacije pa nam karma otprilike ovako utjera kurcinu...i treba iskreno,nismo ni zasluzili bolje, po nicemu.

    I sada jos najjace ce biti kad se u 1.mj pokupi i ode u Emirate i kaze jebite se...

    Cestitke i igracima i treneru.. ovo je veliki uspjeh za klub.
    Nadam se da ce se samo najebati majke u zadnje kolu jebenom grobarskom CSKA na celu s mladim pravednikom iz Splita. Jedino mi je drago st

    E i da, mozda cisto da netko malo poprati da nebi i grobari paradirali za tjedan dana po Zagrebu, jos jedino oni nisu ;)
  • markoli
    1.6k
    Ovo sinoć je bilo baš nedinamovski. Mirno, bez previše uzbuđivanja i panike smo riješili odličnu momčad kakav je Feyenoord. Izgledalo je to rutinski. I to u utakmici koja nam je garantirala prolaz. Kapa do poda svima.

    Očito je prezimljavanje iz 2018./19. srušilo tu psihološku barijeru koja je postojala dugo godina i nosila svojevrstan pritisak.
  • markoli
    1.6k
    Prva utakmica protiv Feyenoorda i ovo jučer su nebo i zemlja. Nakon one krize od 7-8 utakmica s primljenim golom u nizu do pet utakmica bez primljenog u skupini EL. Nema se šta prigovoriti.
  • xavier
    11.1k
    Ovo sinoć je bilo baš nedinamovski. Mirno, bez previše uzbuđivanja i panike smo riješili odličnu momčad kakav je Feyenoord. Izgledalo je to rutinski. I to u utakmici koja nam je garantirala prolaz. Kapa do poda svima.markoli

    Baš to...nedinamovski.

    Što se dogodilo onom Dinamu koji je desetljećima zabijao, promašivao prilike da bi se onda dogodio neki iznenađujući splet okolnosti zbog kojeg bi ispali iz Europe...a sad sigurnost, bez nervoze, bez strepnje, kao da nam je to europsko proljeće "svakodnevica".
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kao što reče kolega @markoli, jednostavno se srušila ta psihološka barijera i sada sve izgleda puno jednostavnije. Osim toga ova ekipa jednostavno ima kvalitetu i iskustvo. I da, ima i karakter, jer samo momčadi sa karakterom mogu izgledati ovako dobro defanzivno.
    Još sam nešto razmišljao u sebi pa ću podijeliti sa vama, valjda u momčadi nije nikada bilo više igrača koji i navijaju za Dinamo kao Gavran, Orša, Majer, Tolić itd. I to također pridonosi uspjehu, siguran sam.
  • immerwieder
    1.2k
    dogodil mu se bjelica, a daltonima je trebalo malo dulje da skuže, ipak je stariji malo odvojeniji u odnosu na naučenih 24/7 u klubu, i to je to, sad mlađi ubire plodove
  • xavier
    11.1k
    valjda u momčadi nije nikada bilo više igrača koji i navijaju za Dinamo kao Gavran, Orša, Majer, Tolić itd.marcio amoroso

    Dobro, misliš valjda na ovaj zadnji period otkad imamo puno stranaca...prilično sam siguran da je bilo trenutaka kad je u momčadi bilo puno više igrača koji su ujedno i navijači Dinama nego što je to sad.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Liku sude,ima 3 sudjena i uz to sve bude najuspjesniji trener u povjesti...
    Lik kaze prije svega da prezimljavanje nije nikakav uspjeh ogroman i da to mora postati konstanta,svi ga isprdavaju,nakon mjesec i pol dana,svi cestitaju na povijesnom uspjehu.
    jebeno nemozes vjerovat...otprilike postali smo prepametni i prepravedni i preposteni kao izvorna pravednost iz Dalmacije pa nam karma otprilike ovako utjera kurcinu...i treba iskreno,nismo ni zasluzili bolje, po nicemu.
    Plava Slavonija

    Najuspješniji u povijesti?

    Isto tako dio o tome kako će nas on odhebati i otići u emirate kao tko vas šljivi mi je sporan. Neće on zato otići u emirate ako ode. Samo si rekao da mu se sudi, ali onako usputno si to spomenuo.
    Ne želim sad ulaziti u rasprave, ali eto morao sam to napisati.
  • markoli
    1.6k
    dogodil mu se bjelica, a daltonima je trebalo malo dulje da skuže, ipak je stariji malo odvojeniji u odnosu na naučenih 24/7 u klubu, i to je to, sad mlađi ubire plodoveimmerwieder

    A dobro ne bi se baš složio. Sigurno da NB je napravio temelje momčadi, ali isto tako dosta igrača je otišlo u zadnjih pola godine - godinu dana, sustav igre je nešto drugačiji itd. Treba biti pošten i reći da Zoran ima i svoje zasluge kao trener (koliko god je štete napravio kao sportski direktor zbog odlaska NB).
  • NORTE
    9k
    Da imamo neki važni Hnl derbi ja bih dodatno ponizio Cska slanjem rezervi na teren. No, Dinamu je Europa čak bitnija trenutno bez obzira na -1 iza Osijeka, što zbog izloga igrača što rekorda, a i činjenice da ih treba dobit. U Hnl-u su dvije tekme manjka i to puno znači. Trenutno su sve tri iduće tekme bitne i takva postava treba bit na terenu.



    U usporedbi sa HNL su space shuttle i po uvjetima, financijama i kvaliteti.SAS1987

    Vidjeli smo perjanice tih liga na terenu, posebno im dobro ide protiv Wac-a... A kako igraju uvjeti i financije vidjeli smo i po Rijeci u Sociedadu. Spajaju kraj s krajem, Mamić im šalje igrače da budu konkurentni u Hnl-u a oni 2:2 kod prvoplasiranog u Primeri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.