• Keyser Soze
    8.1k
    Oni su zanimacija grupi da se ubije vikend i to je vise manje to…Bosna86

    FD sigurno nije samo zanimacija za grupu, preko FD-a se puno klinaca navuklo na Dinamo i upisalo u školu futsala, na većim tekmama dolaze i simpatizeri, a ne samo grupa. FD je otvorio vrata grupi i svim navijačima Dinama da ponovno osjete dinamovštinu u sebi, spektakli na Šalati su također nešto novo što nismo imali priliku viđati prije. Za KK Dinamo stvarno ne znam kako će se stvari odvijati, nadam se u dobrom smjeru.
  • Bosna86
    11.6k
    Definiraj mi pojam puno… Koliko je to klinaca? 10,50,100,500? Onaj tko voli Dinamo, nije ga zavolio zbog Futsala sigurno… Zbog futsala je klinac možda zavolio GRUPU jer mu je to bila super odskočna za dalje jer je na toplom, u opuštenoj atmosferi bez nekog pritiska…
  • Tundra
    518
    Iskreno, očekivao sam da će crveni sektor biti za Dinamo, a plavi i žuti za Cibonu. Vjerujem da je dio ljudi došao samo uživati u košarci, no ugodno me iznenadilo da je velik broj ljudi na plavom sektoru nosio Dinamova obilježja. Isto tako, očekivao sam da će Cibonini navijači doći "iz inata" u većem broju nego što je inače na njihovim tekmama, no to nije bio slučaj. Zato sam se tako i izrazio.
  • Tundra
    518
    Oni su zanimacija grupi da se ubije vikend i to je vise manje to…Bosna86

    Totalno promašena izjava....
  • Bosna86
    11.6k
    Ja nisam isključiv… Slobodno mi objasni sta je
  • Tundra
    518
    KK Dinamo i Futsal Dinamo su Svetinja isto kao i NK Dinamo. Niti jedan od tih klubova nije "manje vrijedan" i samo zanimacija grupi, što pokazuje i broj simpatizera na utakmicama oba kluba.
  • SAS1987
    13.5k
    broj simpatizera na utakmicama oba klubaTundra86
    vodi se negdje prosjek gledatelja po sezoni za Futsal Dinamo? Ne pratim toliko al me zanima ako se broj gledatelja veća, stagnira ili pada?
  • Tundra
    518
    Mislim da ne postoji neka javna statistika, no ljudi iz kluba sigurno imaju podatke. Probaj pitati pod temu Futsal Dinamo
  • masacusec
    3.1k
    Ja kužim kaj bosna veli. U užem smislu riječi, naša je svetinja nogometni klub Dinamo Zagreb. U širem smislu te riječi, to je Dinamo, bio nogometni, bio košarkaški, bio malonogometni…No, sama nomenklatura nije dovoljna...Treba još puno žganaca jesti....
    Iskreno, ja bih volio da postoji samo jedan Dinamo, i to onaj pravi, autentični, maksimirski Dinamo koji nije kontaminiran, u kojeg nije ušla mafija i kriminal, no to je već utopija i drugi par rukava...
    No, da nije bilo futsala, naša bi grupa već bila prošlost.... FD i KKDZ su nastali i egzistiraju, između ostalog, radi opstojnosti grupe i održavanja kohezije unutar grupe i to je jedna sasvim benigna i poticajna priča koju treba pohvaliti i dalje inzistirati na njoj, no isto tako treba inzistirati i na povratku ekipe na Maksimir.
  • TresnjevkaZG
    674
    Dobro ti je Pop corn odgovorio, sta se ti volis praviti pametan i podbadati sa svojim komentarima nesto sta je i sta ce biti jako dobra prica...nije ti ovo prvi puta da podcjenjujes i kritiziras neke akcije sta se tice grupe, Futsal Dinama i KK Dinama.
  • Bosna86
    11.6k
    KK Dinamo i Futsal Dinamo su Svetinja isto kao i NK DinamoTundra86

    Znaci preimenujes KK Rudeš u Dinamo i hop evo svetinja… Jebo ti svu tradiciju, samo ime zamijeniš i tjt… I onda ja ne kužim…

    Ovo nije nikakva pljuvacina prema ta dva kluba, samo argumentirana kritika… Počelo se od KK praviti isto sto se radilo od FD… Velika demokracija, borba za ovo ono… Na kraju uski krug ljudi unutar FD bira sam sebe… ( sto je sasvim uredu, ja to pravo imam ali ga ne koristim kao i 99% ljudi)… Samo to treba otvoreno i reci a ne zamatati u ovo
    sta je i sta ce biti jako dobra prica.TresnjevkaZG
  • Bosna86
    11.6k
    podcjenjujes i kritiziras neke akcije sta se tice grupe, Futsal Dinama i KK Dinama.TresnjevkaZG

    I ovo isto nije točno… Može se na forumu pogledati svaki moj komentar… FD i KK imaju svoje price koje Idu i neka idu… Ljudima svaka čast i tjt

    Ja sam se samo smijao kada se pisalo da je FD pandan Dinamu, da je ovo da je ono… Jednako kao i za odnos prema GNK… Slobodno odvoji vrijeme i prelistaj moje upise pa sada sa ovim vremenskim odmakom vidi sta sam pogodio a sta sam promašio
  • TresnjevkaZG
    674
    Prvo i osnovno, ne poznas ljude niti koji su pokrenuli FD, a kamoli ljude koji su bili i vodili kk Rudes, a sada vode nas KK Dinamo, ti ljudi su dinamovci vrlo vjerovatno puno vise nego ti, makar ne zelim generalizirat, ali niti jedan niti drugi klub nisu nastali iz hira nekoga ili necega.Sta mislis da se nekom "digla kifla" pa da se odlucilo eto cisto tako izmisljati toplu vodu? Ili je mozda tu bilo razgovora i pregovora izmedu ljudi koji su dinamovci ikoji pokusavaju nesto pozitivno pokrenuti i koji se svakodnevno bore za dobrobit kako i Dinama, tako i FD i KKDZ. Sta ti to treba znaciti "velika demokracija"? Kakav tocno uski krug unutar FD bira sam sebe?
  • Bosna86
    11.6k
    Znaci nas 10 Dinamovaca osnuje Rukomet sekciju Zona Dinamo, jesmo li mi sad Svetinja? Kakav je to argument?

    Sta ti to treba znaciti "velika demokracija"? Kakav tocno uski krug unutar FD bira sam sebe?TresnjevkaZG

    Ako od 2000 članova na skupštinu dođe 30, kako se to zove? Ako Dulvat sa predsjednika pređe na trenera, a bivši trener pređe u omladinski pogon, a predsjednik postane osoba koja svakako i daje najveći novac? Kako se to zove? I opet kažem, nema problema, ljudi ne dolaze na skupštinu, oni su izglasani i sve pet…
  • Tundra
    518
    ako na skupštinu od 2000 članova dođe 30 znači da ostale nije briga za izbore i slažu se s odlukom koju oni donesu. Ali poslije onda nemaju pravo srati po tome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.