• znajdatevolimja
    155
    1. Nemojte uopće uspoređivati Cibonu i KK Dinamo jer.. mislim da je dovoljno jasno

    2. Nemojte uopće uspoređivati FD i KK Dinamo jer.. mislim da je dovoljno jasno
  • deda
    27.6k
    A gle, postoje mlađe generacije kojima nešto očigledno treba i pojasniti. Sve je to evolucija tj. razvoj, tko zna kud nas budućnost vodi.
  • Nolifer
    6.5k
    Meni je Cibona u krvi, kao i KK Dinamo. Cibona me rezultatski razočarala radi situacije pod tornjem. Volio bih da Cibona bude opet rezultatski jaka i konkurentna i da se jednog dana pod tornjem susretnu Boysi od KK Dinama i Smogovci, pa dvorana bi grmila... Korak po korak i za jedne i za druge..
  • masacusec
    3k
    Nekoć je bila ovakva trivijalna jednadžba....
    NK Dinamo = KK Cibona = RK Zagreb = ponos grada mog!
  • Neki tip
    19k
    Možda plusići umjesto znakova jednakosti?
  • Tundra
    510
    Ako Dinamo jednoga dana postane sportsko društvo, hoćete li navijati za KK Cibonu ili KK Dinamo?
  • De Oliveira
    889
    Za KK Cibonu i RK Zagreb se navijalo iskljucivo jer su sve Dinamove sekcije osim nogometne, biciklisticke, karataske i automobilisticke bile ugasene. Da se to nije dogodilo danas bi KK Lokomotiva/Cibona i RK Zagreb/Badel/PPD imali status npr klubova iz SD Medvescak. Dakle u nedostatku Dinama u tim sportovima radilo se o predstavnicima zagrebackoj sporta, tj u bivsoj tvorevini i hrvatskog sporta. Ja bih bio najsretniji da su uzeli ime Dinamo, jer se radilo o jednoj navijackoj bazi, ali nazalost nisu. Ja sam iskljucivo navijac Dinama nikada ne bih navijao protiv svetog imena i grba.
  • deda
    27.6k
    Pošteno
  • De Oliveira
    889
    Na isti nacin razmisljaju moj djed i tata, a tako i ja ucim svoju djecu. U sportskom smislu za nas je nekada postojao samo zagrebacki sport, a obnovom mnogih sekcija (svake na svoj nacin) postoji samo Dinamo. Evo primjer jucer. Prvo sam pratio live score na stranici HRS-a utakmice RK Dinamo, onda na dva ekrana KK i MNK Dinamo i na kraju veceri OK Dinamo. Danas cemo svi zajedno gledati NK Dinamo. Samo jos nedostaje VK Dinamo .
  • Keyser Soze
    8k
    nikada ne bih navijao protiv svetog imena i grba.De Oliveira

    Da se sad susretnu Cibona i Dinamo u Draženovom domu ne bi navijao "protiv" nekog sigurno. To bi bio festival ZG sporta i čista uživancija za sve, a atmosfera u dvorani bi bila odlična tak da ko god bi dobio meni paše.
  • masacusec
    3k
    Bezpredmetno je diferencirati i distancirati neodvojivo...svojevremeno, prije nego što su sustavno devastirani i Dinamo i Cibona i Zagreb...sve smo to doživljavali kao emocionalni "koncern". Da budem jasniji, na tekmama tih klubova zajednički nazivnik bio je Dinamo....Dinamove zastave, Dinamove pjesme na razglasu, Dinamovi navijači na tribinama....svi su disali plavo!
    I onda su na scenu stupili razno razni mamići, miličevići, gopci i sl...
  • De Oliveira
    889
    upravo to sam ja napisao. KK Cibona, RK Zagreb i KHL Medvescak su bili nadomjestak Dinamovim sekcijama, sto se vidjelo po dekoru o kojem pises. Sada za tim vise nema potrebe. Svi su imali priliku mijenjati ime. Imamo sada svoje sekcije sa svetim imenom i grbom i na ostale klubove u gradu gledam kao na gradske rivale. Samo Dinamo.
  • De Oliveira
    889
    Osvojen Kup regije srediste. Krenule i kante u vitrinu :D
  • deda
    27.6k
    DINAMO POBJEDNIK KUPA KREŠIMIR ĆOSIĆ REGIJE CENTAR!!
    KK Dinamo pobjednik je Kupa Krešimira Ćosića za regiju Centar. Plavi su u finalu bili bolji od Hermes Analitice 81:71 i tako izborili nastup u I.krugu Kupa na nivou Hrvatske.
    DINAMO – HERMES ANALITICA 81:71 (23:14, 20:18, 20:17, 18:22)
    Dinamo: Jablan, Radman 2, Garafolić 16, Anzulović 8, Ušić 20, Cvitanović 17, Nakić Vojnović 7, Klepo 7, Majić, Bušić, Škara 4, Dmitrović. Trener: M.Ličina
    Hermes Analitica: Jelavić 7, Mileković 12, Zanki 4, I.Svoboda 14, Šimić, Jakšić, Šutalo 4, Jurički 4, Kordić 4, N.Svoboda 17. Trener: Z.Mravak
  • miro
    3.1k
    Nikad nisam navijao protiv nijednog ZG kluba, čak ni protiv Medićevog crvenog Zagreba, ali Cibona u košarci, Mladost u vaterpolu i Medvedi u hokeju su moji klubovi. Isto tako i RK Zagreb, ali tu sam malo podijeljenih osjećaja, jer kad sam bio klinac RK Medveščak je bio vrh, osvojili smo 2-3 kupa za redom, još se sjećam Jarkovog gola u zadnjoj sekundi protiv Metaloplastike ako se ne varam, a i Sarać je igrao. Ja sam iskreno protiv osnivanja nekog ogromnog sportskog društva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.