• De Oliveira
    893
    Za sada Samobor ravnopravan protivnik.
  • De Oliveira
    893
    Broj 7 za tricu 0/4 ako sam dobro brojao. Nevezano uz parket, cudno mi je da publika u Samoboru navija protiv Dinama.
  • NORTE
    9k
    cudno mi je da publika u Samoboru navija protiv Dinama.De Oliveira
    Valjda navijaju za svoje i svoj lokalni klub, a ne protiv drugih. Uostalom zašto bi netko iz Samobora trebao navijati za kkdz koji je novi na sceni, ako već otprije podržava svoje. Ni svi dinamovci ne navijaju za kkdz.
  • De Oliveira
    893
    Dinamo je Dinamo i pravi dinamovac nikada ne moze navijati protiv Dinama.
  • deda
    27.6k
    De Oliveira malo se informiraj kako je nastao KK Dinamo i zašto čak ni dio navijača Dinama možda neće nikad za njega navijati. Neki će zauvijek ostati vjerni Ciboni. Meni je to ok.
  • De Oliveira
    893
    Da se ja malo informiram...
  • deda
    27.6k
    Da
  • deda
    27.6k
    A čuj kolega moj, ja ovdje znam na forumu barem 10 Dinamovaca koji cijeli život navijaju za Cibonu. A izvan foruma još desetine. Mene osobno košarka baš i ne zanima, ali mi je drago da klub pokušava naći svoje mjesto pod Suncem i dobiti podršku šire mase Dinamovih navijača. Neće to biti lako, ali srca su otvorena, neka ih zadobiju.
  • De Oliveira
    893
    Ove sezone smo puno jaca i stabilnija momcad. Jos jedna dobra predstava.
  • Keyser Soze
    8k
    Dinamo je Dinamo i pravi dinamovac nikada ne moze navijati protiv Dinama.De Oliveira

    To kaj je nekom Zagrepčaninu draža Cibona ga ne čini manjim dinamovcem.
  • Keyser Soze
    8k
    Zašto? Cibona je simbol Zagreba, na tekmama Cibone je znalo biti puno dinamovih obilježja, Boysi su je također pratili neko vrijeme, predstavljala je Zagreb onakvim kakav on stvarno jest, a to je gospodski. Sad je KK Rudeš promijenio ime u KK Dinamo i svi bi trebali navijati za njih jer inače nisu veliki dinamovci? Mogu reći da se većina ljudi koje znam (a da prate ZG sport) povezuju s Cibonom dok im KK Dinamo ne predstavlja apsolutno ništa pa ih to ne čini manjim dinamovcima. I naravno, nemam ništa protiv KK Dinama i drago mi je da se dižu rezultatski, ali je činjenica da nikad neće značiti Zagrepčanima ono što im je značila Cibona.
  • Tundra
    510
    Dinamo Svetinja. Kratko i jasno.
  • deda
    27.6k
    Budimo realni dečki malo, 80% Dinamovih navijača nema uopće pojma da postoji KK Dinamo. Ponavljam, to ne znači da s vremenom on neće naći put do njihovog srca. Ali isto tako moram reći, današnji navijač Dinama je navijač nogometnog kluba iz Maksimira, a tek nakon toga on može i ne mora postati navijač FD ili KK.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.