• Navijač Dinama
    7.3k
    Jel pogodio tko ovo večeras?? :lol:
  • KlasicZg
    515
    Samo jedan mali prijedlog.
    Da se stavi opcija "ostani prijavljen" da se ne mora svaki put ukucavat nadimak i sifra ponovno.
  • reziser
    6.2k
    gasi predictor. prvi sam na ljestvici :rofl: :rofl:
  • Tuba1986
    67

    To možeš napraviti u pregledniku. Obično kad se prijaviš, ponudi ti opciju za spremanje podataka.
  • Infinity
    15.2k
    Mene to isto muci, al skuzio sam u cemu je kvaka. Ulazim preko linka koji vodi na registraciju i isti me automatski odjavi i ponudi novu registraciju. Ako odem preko drugog linka ostanem prijavljen.
  • deda
    27.5k
    Još ja gledam koji vrag pa mene odmah pitalo
  • xavier
    11.1k
    Kad ideš preko login linka, trebao bi svakako zapamtiti. No dobar dio ljudi klikne onaj početni link koji je za kreiranje novog profila pa zato nema spremnjen user name i lozinku.
  • Infinity
    15.2k
    Prva i druga momčad okončali su svoje mečeve u prvoj, odnosno drugoj ligi. I jedni i drugi su bili jako uspješni, a na našem predictoru najuspješniji je bio @reziser kojem ovom prilikom čestitamo kao pobjedniku kola. On je pogodio točan rezultat s utakmice druge momčadi, te pobjednika i prvog strijelca u utakmici prve momčadi. Pored ostvarenih šest bodova na ukupnoj tablici bit će nagrađen s dva bonus boda kao pobjednik kola.

    Kao što možete vidjeti, pobjednik natjecanja na kraju će osvojiti prvi dres Dinama za ovu sezonu. Dres Dinama objezbjedila je Zona Dinamo kao organizator takmičenja.

    92 igrača okušala su se u prognozama za prvo kolo, a ukoliko niste jedan od njih još uvijek vam nije kasno da se uključite u igru i na kraju pokupite ovu vrijednu nagradu. Također i igrače koji su ostavili svoju prognozu za prvo kolo pozivamo da nastave s igrom. Utakmice drugog kola su postavljene, te čekamo vašu prognozu.

    LINK ZA REGISTRACIJU!

    117988278_3237867182946499_7944435828549660223_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeGKrg_JjRYifiDc1Fq5d80LNOFJzl0VscI04UnOXRWxwqOFCKQBevFcMLcIz3aCQKI&_nc_ohc=9uj8fL17Up0AX8GpFq8&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=dead80681375545c360f8e49c96b73e8&oe=5F620E61
  • reziser
    6.2k
    a na našem predictoru najuspješniji je bio reziser kojem ovom prilikom čestitamo kao pobjedniku kola.Infinity

    hvala
    i ćorava koka pronađe zrno :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Sad uslikaj tablicu i spremi si, kao sto smo slikali nakon Atalante ili na poluvremenu s Arsenalom :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma to kolega @reziser ima neke mutne dogovore sa klubom, za koje nitko ne zna :lol:
  • Neki tip
    19k
    Ne vidim u pravilima kak se sad koristi joker?
  • Papastrumf
    9.3k

    Nema više jokera, kaže kolega.
  • xavier
    11.1k
    Nema više jokera i odmah @reziser, koji je stalno gunđao protiv njih, uvjerljivo uzme kolo...slučajnost? Ne bih rekao :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.