• deda
    27.6k
    Rečeno je da suradnje uspostavljaju s više klubova. Za sada nije bilo ničeg konkretnog između njih, dok istovremeno s nama puno više surađuju.
  • Nolifer
    6.5k
    Kaj će sad bit sa igračima Varaždina, dal će se vratit u Dinamo, pa iz Dinama natrag u neke posudbe ili?
  • Kwedi
    3.8k
    Ostaju gore i zapošljavaju se u Vindiji.
  • Infinity
    15.2k
    U pravilu se igraci nakon svake sezone vracaju u maticni klub. Nekad budu otkupljeni, rijetko bude produzena posudba. Varazdin ispao ili ostao ti igraci bi se 99% vratili u Dinamo pa bi se onda dalje raspravljalo o njihovoj buducnosti. Mozda bi vec sutra opet bili u Varazdinu, ne znamo. Mozda ce i ovako opet biti posudjeni njima, mada sumnjam.
  • deda
    27.6k
    Siniša Oreščanin više nije trener Gorice
  • marcio amoroso
    32k
    Siniša Oreščanin više nije trener Goricededa

    Očekivano, rekao bih.
    Iskreno sam puno više očekivao od njega. Meni je jasno da su imali izostanaka, posebno u veznom redu i da nije bilo lako, ali mene je oduševio sa igrama u Hajduku i mislio sam da je baš big thing. Ona igra sa široko postavljenim napadačima koji su u biti krila (Jairo i Gyurcso) u Hajduku kad se adaptirao na nedostatak napadača i maksimalno doveo do izražaja Caktaša je bilo nešto strašno dobro. Mislio sam da tako neku stvar koja će sakriti izostanke može izvesti i u Gorici. Nažalost nije uspio. Meni se čini kao normala lik i žao mi je.
  • Eduardo
    17.3k
    "Do jutros nisam imao Rendulićev broj, niti sam se ikad čuo s njim, ali on je sigurno jedan od kandidata za klupu Gorice. Imamo još nekoliko imena koja su nam zanimljiva, sve redom iz inozemstva, ali nećemo brzati s odlukom", rekao nam je Črnko pa dodao:

    "Gorica će kroz 7-10 dana izabrati novog trenera. Bit će to odluka koju ćemo donijeti nakon što porazgovaramo sa svima koji nas trenutno zanimaju i vidimo s kime možemo najlakše pronaći zajednički jezik."

    BTW, Zekić nije opcija.
  • xavier
    11.1k
    Do jutros nisam imao Rendulićev brojEduardo

    Znači sad ga ima.
  • Eduardo
    17.3k
    izgleda :sweat:
  • Dudu
    2.6k
    wfjswauuosyf6kin.jpg

    Momcad sezone - SofaScore

    Hrabra formacija :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Hrabra formacija :rofl:Dudu

    Rezultat tekme 9-4 za Momčad kola. :lol:
  • deda
    27.6k
    Osijek je otvorio prijelazni rok. Prva lasta je Amer Hiroš iz Mladosti Doboj-Kakanj
  • Kwedi
    3.8k
    desetka, navodno jako dobar u odnosu na klub iz kojeg dolazi
  • Infinity
    15.2k
    Fin igrac za BH prilike. Bio je kapetan i mozda cak i najbolji igrac Mladosti koja se borila za opstanak u ligi.

    Ako se Osijek misli boriti za vrh onda u njemu vidim igraca za rotaciju, tesko da ce im biti neko strasno pojacanje.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Definitivno mi se čini igrač za rotaciju više, no budemo vidili. Mislim da se Bjelica malo previše fokusira na "karakterne" igrače, treba nekad i individualna kvaliteta ne ide sve samo na karakter.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.