• Mali dioničar
    14k
    Alibiji su razni, ali katastrofa i luzerština ostajededa

    Znači Gorica je peta.

    Nakon Dinama, Osijeka, Rijeke i Hajduka.

    Sva 4 kluba imaju neusporedivo veću tradiciju, iskustvo i budžet nego Gorica.

    Kako je ovaj rezultat Gorice luzerština da mi je samo znati.
  • deda
    27.6k
    3.200 minuta si u UEFA natjecanjima. Zadnjih 40 ispadneš iz njih.
  • Mali dioničar
    14k
    Da, Lovrić je kod 1:1 pogodio prečku, još su i u zadnjoj minuti mogli izjednačiti.

    Ti si opisao kao da su im se odsjekle noge i u 20. minuti gubili 3:0 i ćao.

    Po zakonu velikih brojeva morala je i Rijeka do pozitivnog rezultata protiv Gorice, a i ova utakmica je mogla drugačije završiti.

    Zbilja mi je pregrubo da se činjenica da klub s budžetom 20 milja kuna i dvije sezone u prvoj ligi naziva luzerskim jer je završio iza kluba koji ima 4-5 puta veći proračun, nikad nije ispao iz lige i uz to je i osvajač trofeja.
  • Neki tip
    19k
    3.200 minuta si u UEFA natjecanjima. Zadnjih 40 ispadneš iz njih.deda

    To je matematika, koja je egzaktna, ali koja nikada niš' nije objasnila u nogometu.

    Mislim da debelo pretjeruješ u ocjeni Oreščanina kao trenera na temelju ovog ispadanja.

    Jasno je da mu nešto fali da bude (i) bolji trener, možda psihološka priprema momčadi (Gzira + ovaj završetak) koja je jako, jako važna, ali Oreščanin definitivno zna napraviti igru.

    I čisto sumnjam da mu je ovo zadnji prvoligaški angažman u nas.
  • marcio amoroso
    32k
    Da se Gorici ponudilo peto mjesto i ovaj broj bodova možda bi čak i pristali, ali ljudi su prosuli preko 15 bodova prednosti u odnosu na tovare otkad ih je preuzeo Oreščanin. Bezveze mi je to opravdavati sa neigranjem dva igrača. I drugi su imali ozljeda, kartona i svega i svačega. Realno je podbacio i to je to.
  • Carrasco
    4k
    Najbolje ocjenjeni igrač HNL-a prema Sofiscore je Lovro Majer.

    lixvwml6y050vsms.jpg
  • marcio amoroso
    32k

    Zasluženo. Dečko je odigrao predobru sezonu.
  • Neki tip
    19k
    evo ležimo u sobi @xavier i ja, prikopčani, i umjesto loše bolničke hrane žvačemo trenerske diplome :zip: :wink:
  • xavier
    11.1k


    Odmah sam deinstalirao Sofu :wink:
  • LovroZG
    1.3k
    Ljudi zaboravljaju da je Oreščanin prije dvije sezone s Hajdukom nadoknadio 10-ak bodova zaostatka za Europom na sličan način na koji je sad s Goricom izgubio 15 bodova prednosti. Unatoč ozljedama je trebao osigurati Europu, al nije sad da čovjek nije ništa ostvario u karijeri.

    Gzira je isto kiks, al Hajduk je tad puco po šavovima iznutra tak da se i to treba uzet u obzir.

    Mislim da će o njegovom angažmanu ovisit plaća koju želi, navodno je dosta skup za HNL, tj. za kikseve koji su mu se ipak dogodili.
  • jp23
    2.2k
    Dvije godine zaredom ispuštaju prednost i izgube mogućnost nastupanja u europskim natjecanjima, ove godine u zadnja 3 kola bez boda, prošle godine su mislim u zadnjih par kola isto ispustili prednost (bili četvrti, završili šesti)
  • deda
    27.6k
    Hrvatski Dragovoljac novi, stari prvoligaš.

    8m6zexwa6f5sf32q.jpg
  • Stihl
    3k
    Opet 4 Zg kluba u 1.HNL
    Nije mi žao Varteksa tj.Varaždina, ali šteta kaj Lokomotiva nije ispala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.