• Baneki
    717


    Dobro se u tim trenucima podsjetiti kako su zadnja kola izgledala u bivšoj državi, npr. najpoznatije je Šajberovo kolo iz 1985e
  • jp23
    2.2k
    Kahlina se vraća iduće sezone zar ne? Mislim ak nisam u krivu, on je na posudbi u Ludogoretsu?
  • Infinity
    15.2k
    Dambrauskas je Goricu vodio 14 utakmica i osvojio je 29 bodova.
    Six je u 22 utakmice osvojio 30 bodova.

    Ako bi Dambrauskas zadrzao svoj prosjek u 36 kola osvojio bi na kraju 74 boda sto je svega 3 manje od nikad boljeg Osijeka.

    Six bi s ovim prosjekom u 36 kola uspio doci do 49 bodova. Ne bi ih to pozicioniralo nista losije, ali bi davno bili zacementirani peti i bez sansi za Europu.

    Inace, Gorica je u svoja tri nastupa osvojila 59-49-59 bodova. Ajmo kladionice, dajte ponudu za dogodine da igram 49 :grin:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    španjolski kepec otišao iz šibenika.
    potjeraju dobrog i mladog domaćeg trenera zbog nekakvog nebitnog španjolca i ovaj ih od...e nakon 10 utakmica. genijalno!

    hoće sad vratiti rendulića? :lol:
  • deda
    27.6k
    Siniša Oreščanin je završio svoju karijeru prvoligaškog trenera. Ovakav luzerski pothvat koji je uspio napravit s Goricom je neoprostiva mrlja. A bojim se da će i Gorica krenuti nizbrdo u sljedećem periodu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ma ne mislim.
    ne bi ja baš upirao toliko prstom u sixa, koliko u kratak kadar, ali i sami raspored na završetku sezone.
    oni su zadnja 4 kola igrali protiv osijeka - hajduka - dinama - rijeke

    još su u tom periodu imali i polufinale kupa, gdje su (ne zaboravimo) otišli u produžetke sa dinamom. realno, ne bi nitko s goricom imao pretjeranu žetvu bodova u tom periodu.
  • serbus
    3.5k


    I to bez Suka koji drži vezu nešto kao naš Ademi ,ozljeđenog nespremnog Lovrića zadnjih skoro deset kola, a i nije za odbaciti da nema ni Kahline golmana koji je dao tu dozu sigurnosti obrani da može naprijed. Tri takva glavna igrača ne bi nadoknadio ni dinamo da fale Ademi,Oršić,Livaković a kamoli Gorica.
  • deda
    27.6k
    Alibiji su razni, ali katastrofa i luzerština ostaje
  • vjeko1701
    5.9k
    A neki bi rekli više realnost nego katastrofa.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ako se ne varam gorica je i prošle sezone imala pad na kraju sezone.
    jednstavno nemaju dovoljno širok kadar za cijelu sezonu na visokoj razini, što je i loigično s obzirom na financije. hajduku je štekalo na najjače, dovukli su livaju i lik im je iznio dobar dio završnice sezone na vlastitim leđima i na kraju su završili jedan jedini bod ispred njih.

    da su zločesti, mogli bi reći da ih je onaj krivo dosuđeni aut protiv dinama stajao europe.
  • Eduardo
    17.3k
    Siniša Oreščanin je završio svoju karijeru prvoligaškog trenera.deda

    Zašto? Pa uveo je Hajduk u Europu. Kakav Tramezzani, Parmezzani... Oreščanin tu ima velike, ako ne i najveće zasluge.
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da je glavna prednost kluba poput gorice da mogu izdrzat trenera dok je u losem nizu. Nadam se da nece sixu dat otkaz i dat mu pripreme i pocetak sljedece sezone. Gledao sam dosta sixove gorice i puno su utakmica kvalitetno odigrali, rezultat je naravno izostao ali imao je takve nizove i tomic u lokomotivi pa ja poslje to bila druga najkvalitetnija ekipa u hr.
  • Eduardo
    17.3k
    Gledao sam dosta sixove gorice i puno su utakmica kvalitetno odigrali, rezultat je naravno izostaoNino Bule

    Je, malo se zezam na račun Sixa, ali bilo je tu lijepe, prepoznatljive igre do tih ozljeda. Baš protiv Dinama i Osijeka ih nije niti malo sreća pomazila i tu ih je možda i psihički malo poljuljalo, nadovezalo se par ozljeda i ode sve k vragu.

    Svakako bih volio da i iduće sezone nastave s dobrim rezultatima.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    kastel hladno izjavljuje da ih je ova situacija oko ispadanja ZATEKLA :rofl:
    nemaju pobjedu u zadnjih 14 utakmica i trenera je ispadanje ZATEKLO :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.