• Infinity
    15.2k
    htjeli ići po Maradonu za treneraThe Undertaker

    Kako sam ovo propustio u zivotu :lol: :lol: :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisu to bile samo novinarske gluposti? Il su možda krivo protumačili glasine o njegovoj ljubavi prema bijelom...
  • The Undertaker
    4.1k
    Priča ide ovako...Kad je Kerum došao na vlast, za predsjednika kluba je imenovao svog pajdaša sa kartanja i kurvanja Joška Svagušu koji je pekar po zanimanju. U NO je imenovao također svoje prijatelje Pelivana koji je mesar iz Kaštela i Livaju koji je keramičar. Kad im je otišao Reja tražili su novog trenera i Livaja je, kao član NO, predložio da on ide po Maradonu jer kao zna španjolski (a njega je naučio dok je bio u komuni na odvikavanju). Nažalost nas svih, ostali članovi NO su bili dovoljno trijezni da odbiju prijedlog. Doveli su Poklepovića.
  • Mališan
    1.7k
    Bodovi 1-5, 5 za najboljeg, naravno.Neki tip sa Zapada

    1. Rendulić 5
    2. Valdas 4
    3. Rožman 3
    2. Bjelica 2
    1. Tomić
  • Simke
    497
    Bjelica 5
    Rožman 4
    Dambrauskas 3
    Tomić 2
    Rendulić 1
  • Crusades1986
    9.8k
    1. Bjelica 5
    2. Rožman 4
    3. Dambrauskas 3
    4. Tomić 2
    5. Rendulić 1
  • Eduardo
    17.6k
    Ovdje jedino vidim da se Stipić "nudi", a ne da ga Hajduk želi.xavier

    Nisam pogledao, ali ako je radio nešto slično kao Toplak u Inkubatoru kada je nakon ostanka u ligi s Varaždinom praktički žicao nekoga od velike četvorke da mu pruži priliku nabio bih ga nogom u dupe. Potpuni pokazatelj nepoštovanja prema klubu kojeg vodi.
  • Infinity
    15.2k
    Stipic je u Utakmicu po utakmicu rekao da su Dinamo i Hajduk njegova sljedeca stepenica i da je to ono sto on zeli.

    Toplak je neki dan u istom podcastu rekao da bi za Split krenuo pjeske, kao i za Zagreb da ga zovnu Hajduk i Dinamo.
  • flexXy
    1.9k
    Zelim i ja bit trener Dinama ali ne ide to tak lako :lol:
    Ne znam iskreno sto ljudi vide u Stipicu, meni je on razina Ćire ali trenerski slabiji. Izigrava stalno klauna samo da se pise o njemu a realno rezultatski nije napravio nista sa Slavenom iako ima solidnu momcad.
    O Toplaku i njegovim vezama sa sportskim agentima bolje ne raspravljat. Msm da bi se pobili on i mamic u roku mjesec dana.
  • Boogieman
    307

    Bjelica 5
    Rožman 4
    Dambrauskas 3
    Tomić 2
    Rendulić 1

    U obzir uzete posebnosti našeg podneblja :D
  • Krizy
    36.3k
    gsmc52k7i3xe3gl5.jpg
    :razz:
  • deda
    28k
    Ja bih baš volio Stipića u Splitu. To bi bio show
  • Infinity
    15.2k
    Kad smo kod Stipica. On je u sezoni 2014/15 vodio Aue, jednog prosjecnog drugoligasa u Njemackoj i ispao s njima u trecu ligu. Sezonu kasnije je vodio Stuttgarter Kickerse u trecoj ligi i s njima ispao u cetvrtu ligu. Grasshoppers ga je otpustio nakon mjesec dana rada, tj. tri boda iz pet utakmica.

    Sa Slavenom ima super kadar koji dobro izgleda na ljestvici dok ostali imaju po par utakmica manje. Na kraju ce biti sedmi ili osmi.

    Covjek je u svakom slucaju showman, drago mi je da ga imamo u HNL-u, malo svjeze krvi, a cirkus bi bio da ode u Hajduk. Vec ga vidim na ogradi sjevera s megafonom :lol: Ne daj Boze da taj pobijedi Dinamo s Hajdukom.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bih baš volio Stipića u Splitu. To bi bio showdeda

    Pa bas to, ja ne znam sta ljudi pišu... Idealan spoj, držimo palčeve da se ovo dogodi pa da se spoji nebo sa zemljom od kmečanja i populizma
  • xavier
    11.1k
    Vec ga vidim na ogradi sjevera s megafonom :lol:Infinity

    Upravo to bi bio highlight njegove karijere tamo :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.