• Mali dioničar
    14k
    Ne znam iskreno sto ljudi vide u Stipicu, meni je on razina Ćire ali trenerski slabiji. Izigrava stalno klauna samo da se pise o njemuflexXy

    Ćiro je postao klaun željan pažnje tam negdje kad ga je Mamić potjerao iz Dinama i doveo Jurčevića.

    Pisati o Stipiću kao razini Ćire odnosno stavljati ih u istu rečenicu u bilo kakvom kontekstu je smiješno.

    Ponovit ću se pa ću reći da je od 12 Dinamovih trofeja za Jugoslavije Ćiro osvojio 2, da je prvi hrvatski naslov za klub osvojio Ćiro (nakon petog mjesta sezonu ranije) i da je osvajač bronce na svjetskom prvenstvu.

    Većina ljudi ga, meni neshvatljivo smatra klaunom. A sad kad se nakon Barićevog odlaska piše o Ottu, mnogi mijenjaju ploču pa tak valjda mora biti.
  • Neki tip
    19.1k
    Do u riječ.

    Kad bi se napravilo istraživanje, kladim se da bi se do u postotak, dva poklapala ekipa koja osim Ćire, klaunom smatra i Červara. Onog kojem je Smajlagić sve složio. :roll:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Govorit da je Ćiro klaun je u najmanju ruku smiješno, ne velim da je sad trenerčina , al čovjek je vratio i cementirao Slobodu iz TZL u Premier ligu i do zadnjih par kola se sa istom tom ekipom koju je uveo iz druge lige, borio za prvaka.. i kao što @Mali dioničar kaže, ne bi on osvojio 2 trofeja u Dinamu, i broncu je uspjeh..

    Ja ga ne mogu sudit, nisam bio rodit, ali čitam mnogo i nailazio sam na internetu, da mu ljudi sude da se "na vrijeme" sklonio od Dinama, jer su najbolje generacije Dinama taman odlazile i morao bi "pravit" zvijezde od mlađih..

    Budite sigurni, da ako je eto Ćiro se "sklonio" to će i učinit i Dalić kad ova generacija hrvatske se oprosti od repr.dresa.
  • Bosna86
    11.6k
    do zadnjih par kola se sa istom tom ekipom koju je uveo iz druge ligeNavijač Dinama

    Ćiro nije vodio Slobodu u PL
  • Bosna86
    11.6k
    Ćiro je grobar Dinama, jedan od prvih koji je udario temelj ovakvom otuđenom Dinamu danas... Svaka čast za titulu ali sve je to prosuo kasnijim djelovanjem
  • Neki tip
    19.1k
    Budite sigurni, da ako je eto Ćiro se "sklonio" to će i učinit i Dalić kad ova generacija hrvatske se oprosti od repr.dresa.Navijač Dinama

    Ima još neki Dalić osim onoga koji je, umjesto da se "skloni" nakon finala hebenog Svjetskog prvenstva u nogometu, ostao i izgradio više manje posve novu repku?
    Repku čija igra ima dosta mana, repku s kojom je Dalić i griješio, ali repku u kojoj igraju dvojica i pol iz finala SP i koja sigurno nije "ova generacija", već dobrim dijelom "nova generacija".
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ne, a? Onda sam nest pobrkao, mozda da je njegov nasljednik, uglavnom sa istomse ekipom borio, ali 100% je uveo Slobodu u PL. Bio sam na utakmici, zadnje kolo dolazio Igman iz Konjica, 3-0 pobjeda Slobode.
  • Infinity
    15.2k
    Ciri se moze pripisati svaki uspjeh osim osvajanja Prve lige FBiH sa Slobodom. Tu je najmanje zasluzan on. Nisu se nakon toga dzaba razisli.
  • flexXy
    1.9k
    Mozda sam se pogresno izrazio ali ja Ćiri ne osporavam uspjehe i u njegovu trenersku strucnost ne ulazim jer sam ipak mladji malo pa ne mogu sudit. Govorim o njegovom ponasanju u zadnjih 10ak godina di je toliko zeljan paznje da ce svakakvim izjavama koje nemaju veze sa zdravom pamecu napraviti da mediji pisu o njemu i da daje intervjue. Tako se i Stipic ponasa u zadnje vrijeme, od njegovih modnih odabira do toga da je ljut na medije jer ga ne spominju kao novog trenera hajduka, bacanja po snijegu, itd.
  • The Undertaker
    4k
    Ćiro je "klaun" po svom ponašanju van terena, posebno nakon što se prestao ozbiljno baviti trenerskim poslom. Što se posla tiče, vjerovatno spada među 5-6 najboljih hrvatskih trenera ikad.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ćiro je "klaun" po svom ponašanju van terena, posebno nakon što se prestao ozbiljno baviti trenerskim poslom. Što se posla tiče, vjerovatno spada među 5-6 najboljih hrvatskih trenera ikad.The Undertaker

    Potpis.
  • Mali dioničar
    14k
    Ćiro je grobar DinamaBosna86

    Frende, eno u shopu majica “Spirit of ‘82.”

    I višekratno argumentiranje članskog modela kroz “Dinamo je 82. imao najviše članova poslije Barcelone.”

    Pa tko je to napravio? Klaun?
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ima još neki Dalić osim onoga koji je, umjesto da se "skloni" nakon finala hebenog Svjetskog prvenstva u nogometu, ostao i izgradio više manje posve novu repku?
    Repku čija igra ima dosta mana, repku s kojom je Dalić i griješio, ali repku u kojoj igraju dvojica i pol iz finala SP i koja sigurno nije "ova generacija", već dobrim dijelom "nova generacija".
    Neki tip sa Zapada


    Vidim da energično braniš Dalića pa me zanima nešto. Jel ti smatraš da je Dalić neki veliki trener? Među recimo 20 ili 30 u Europi? Sa Hrvatskom je ušao u finale svjetskog prvenstva, meni je to recimo kao da sa Portom dođeš do finala lige prvaka. Ogroman uspjeh, da, ali zašto je nakon toga uspjeha jedina ponuda za Dalića bila ona od AL Shababa. Meni malo čudno.
    Ne smatram da je debil, ne smatram da nema pojma. Svi oni znaju puno o nogometu, ali smatram da je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, jer po trenerskoj kvaliteti nije ni blizu finala svjetskog prvenstva.
  • vjeko1701
    5.9k
    Hahahahahahahaahhaha xD Brate mili, i onda se čude da su tu di jesu.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa tko je to napravio? Klaun?Mali dioničar

    Izbacivanje Dinama iz Europe, nazovi privatizacija i puno toga još... Kao sto sam gore napisao nitko mu ne može ‘82 oduzeti jednako kao sto ne može nitko opravdati ovo gore sto sam napisao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.