• Crusades1986
    9.3k
    Mene najviše iritira činjenica na koji način se klub zahvaljuje igraču koji je iznjeo zadnje 2 sezone. Dilaver mozda nije vrhunski igrac, ali je medu rijetkima tamo koji su imali nekakva muda. I kad treba viknut na protivnika i kad treba viknut na suigrača. Al kaj se čudimo, bitno da bracikin ego ostane nepovrijeđen.
  • The Undertaker
    3.7k
    Da citiram jednog kolegu, što se vi brinete o parama kao da ste teta u računovodstvu. Ako je igrač dobar, briga me kolika mu je plaća i odšteta. Zanima me teren i rezultat.
    Mamići mogu iz kluba zagrabiti koliko misle da treba i za to imaju dozvolu i od skupštine i od svih struktura u klubu. Da li će to napraviti preko managera, tata i mama igrača, dobiti, off-shore tvrtki, plaće, bonusa itd... je , za nas navijače, potpuno svejedno.
  • Blaz
    350
    Za ovaj post bi dobio momentalni i dozivotni ban
  • Kwedi
    3.8k
    Zanima me teren i rezultat.The Undertaker

    ako te zanima teren i rezultat onda upravo radi ovih svih popratnih "nuspojava" navijaš hoće li dinamo zabit gol u ligi prvaka ili će se zeus smilovati pa se izvuće bod protiv dinamo kijeva.

    ima smisla.

    jer to je vrhunac onoga kaj se prati - teren i rezultat, odnosno janje na klanje.
  • deda
    26.3k
    Vjerujem da je kolega Undertaker bio malo sarkastičan
  • xavier
    11k
    Vjerujem da je kolega Undertaker bio malo sarkastičandeda

    Nisam baš siguran...
  • De Oliveira
    821
    Mene ovo gomilanje razno raznih igraca podsjeca na eru Ilije Loncarevica sa pocetka tisucljeca. Imali smo pod ugovorom 50 igraca, a od toga 35 za 2.HNL
  • NORTE
    8.5k
    što se vi brinete o parama kao da ste teta u računovodstvu. Ako je igrač dobar, briga me kolika mu je plaća i odšteta. Zanima me teren i rezultat.
    Mamići mogu iz kluba zagrabiti koliko misle da treba i za to imaju dozvolu i od skupštine i od svih struktura u klubu. Da li će to napraviti preko managera, tata i mama igrača, dobiti, off-shore tvrtki, plaće, bonusa itd... je , za nas navijače, potpuno svejedno.
    The Undertaker

    Tak je. Jer na kraju dana pišu se 3 boda, protiv Lokomotive ili Istre, kao da je bitno...Par igrača đabalesku u Rijeku i tak. Uprava je legitimno izabrana od legitimne skupštine. Šta te boli kolko koštaju stolice za udrugu građana. Zapad u napad!
  • The Undertaker
    3.7k
    Kolega xavice, pa vas sam citirao. Kakogod, post je samo djelomice sarkastičan ali je krivo shvaćen. Možda ni ja nisam bio dovoljno jasan. Naravno da nama koji se osjećamo dijelom kluba i ne želimo klubu "dabogda sve izgubili" i propast jest važno da novac ne curi na privatne račune. Ono što je, uvjetno rečeno, sporedno ili manje važno, je da li se novac iznosi preko Marka ili Janka, da li izlazi kroz prozor, vrata ili podrum i sl. Pogotovo što o tome možemo samo nagađati. Dakle, ako Mamići odluče da im treba 10 miliona nečega iz kluba, oni će to izvući na ovaj ili onaj način, i nitko ih od ljudi u klubu ništa neće pitati. Ako je već tako, jedino što se ja mogu nadati da ćemo u tom procesu dobiti nešto i na terenu.
  • xavier
    11k


    Ne znam misliš li na mene jer "xavice" je kolega na jednom drugom forumu koji ovdje ima drugačiji nick.

    No s obzirom na brojne istrage i sudske procese koji se vode, manevarske sposobnosti za izvlačenje novca su bitno sužene i ne mogu novac izvlačiti baš kako žele. No to je ionako nebitno za ovo što si ti gore napisao jer izjaviti tako nešto, a da nisi sasvim sarkastičan, je van pameti.
  • The Undertaker
    3.7k
    Jest, na tebe. Isprike.
  • The Undertaker
    3.7k
    Ajmo onda ovako. Lova iz Dinama se može izvući preko managera napumpavanjem transfera ovog Argentinca ili npr. odlukom Uprave da savjetniku ili SD isplati nagradu od, bubam, 1 mil. dolara. U čemu je suštinska razlika?
  • Tradicija bunta
    5.2k
    Takvih je 80% na zapadu, tako da imamo to sto zasluzujemo.
  • xavier
    11k


    Ja i dalje uopće ne mogu shvatiti tvoju logiku. Nije ni ispravno ni zakonito izvlačiti novac ni putem preplaćivanja transfera ni putem nekakve "nagrade". Samim tim sam apolutno protiv bilo koje od te dvije opcije.
  • Tradicija bunta
    5.2k
    Jos je i gore sto ispada da dobrom dijelu ljudi vise smetaju rikverci i provizije od seljackog i rodjackog imidza kluba.

    I od oronulog i raspalog stadiona zbog kojih je izvjesno da ce jedan Dinamo svoje euro utakmice narednih 10 godina igrat na trening kampu u Rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.