• masacusec
    3.1k
    Čim vidim ovaj prefiks građanski, smuči mi se....Osobno, ne sviđa mi se tramvaj...Nekako mi sve to izgleda usiljeno i (pre)formalno...Nema do onog old skula.
    c5077d3a756633cf708c2f753691d8f8.jpg
  • Neki tip
    19.3k
    Jbt, kak mi na živce ide to hejtanje "Građanskog".. jedva čekam ref. o tom pitanju.

    Spreman sam na očekivani poraz, ali "napalit" ću se ko na partizane i ustaše na parlamentarnim. :cool:
  • og1986
    2.9k
    Ova strana ti izgleda "preformalno" ? Aj dobro...

    Najbolje da ništa ne naprave pa da možemo srat kako ništa ne rade...
  • reziser
    6.4k
    stara narodna: o ukusima se ne raspravlja, 100 ljudi 100 razlicitih ukusa i misljenja....
    nekom se sviđa, nekom ne. Ne treba nikog hejtat zbog drugacijeg misljenja
  • masacusec
    3.1k
    Postoji zasebna tema po tom pitanju, pa nemojmo ponovno o tome...No da, ima nas kojima taj prefiks full smeta....a novi tram...kaj ste se uzjapurili?? Meni se osobno ne sviđa. Nekome se sviđa i amen!
  • og1986
    2.9k
    Kao što je neki kolega prije par dana napisao. Ovdje na forumu je postalo uobičajeno da iskazivanjem mržnje se želi dokazati "ljubav" prema klubu.

    Govorimo da je marketing loš i onda vidim sliku jučer da su pobojali tramvaj, mislim si super, ide svojim rutama ljudi će ga gledati. Nije običan plavi sa imenom nego ima i neke motive. Ali ne, trebalo je malo vremena da dođem na forum i čujem kako ništa ne valja.

    smuči mi semasacusec

    Isto tako ne sviđati se i ostaviti mišljenje za sebe i smučiti te uzeti vremena to staviti na forum su dva različita pojma.
  • og1986
    2.9k


    Nisu se hejtali ljudi nego se "hejta hejt".
  • masacusec
    3.1k
    Gle ovako, ova diskusija je totalno nebitna i nepotrebna. Pretpostavljam da i ti imaš pametnija posla, kao i ja...
  • Krizy
    36.3k
    Nisam prije vidio, komentar Dambrauskasa na Dinamo - Tottenham.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Valdas je king, njegov “i would like to congratulate my players” nenadmašiv :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    7.4.2021.
    Attachment
    SN_20532_07042021 (22M)
  • Keyser Soze
    8.1k
    Petko pokazao novinarima kaj ih ide :lol:
    Attachment
    34A89BB8-9D7E-4B92-9AA2-F60AB8B3360A.webp (16K)
  • db-izbjeglica
    12.8k


    to nije novinar, nego paparazzo, inače jedan od najnižih oblika života na zemlji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.