• Papastrumf
    9.4k
    Velika je razlika izmedju juniorskog i seniorskog nogometa, velika.
  • Carrasco
    4k
    E stvarno nisam znao da je velika razlika. Samo ne znam kakve veze to sad ima sa Marinom jer većina ovih turskih igrača igra u prvoj i drugoj turskoj ligi. Golman je standardan u Besiktasu.
  • Papastrumf
    9.4k
    Mozda nisi shvatio, ali ovo je i dalje U20.
    Marin do sada nije pokazao nista niti u hnl-u niti u 2. talijanskoj ligi.
  • Kwedi
    3.8k
    28.3.2021.
    Attachment
    1_PDFsam_SN_20524_28032021 (24M)
  • NORTE
    9k
    Akrapović više nije trener Cska Sofia...
  • Ludovic IX
    5.1k
    a krznar je pobijedio Tottenham 3:0 tak da ovaj post nema neke veze sa dinamom..iako mislim da ga nikad nije ni bilo
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da ne bi doveli Milina ako ce Krznara odmah smijeniti. Ja sam misljenja da ce Krznar voditi Dinamo do kraja sezone. Prodjemo li Villarreala i uzmemo titulu prilicno sam siguran da se novog trenera nece ni traziti.
  • NORTE
    9k
    Krznar je stvarno dugo bio pomoćni trener u Dinamu. Je li bio samo Zoranu ili i drugima?
  • Infinity
    15.2k
    Bio je Cacicu i Jurcicu ako se ne varam. Nakon njih je ostao i bio Mamicu pomocnik. S Mamicem je isao i po Arabiji u sve klubove koje je ovaj vodio.
  • Eduardo
    17.2k
    Krznar je stvarno dugo bio pomoćni trener u Dinamu. Je li bio samo Zoranu ili i drugima?NORTE

    Prema TM-u.

    Inter Zaprešić | 09/10 (Feb 16, 2010) - 10/11 (Jun 15, 2011)
    • Assistant Manager of; Ilija Lončarević (36 Games), Borimir Perković (7 Games)

    Al-Nassr | 16/17 (Jul 1, 2016) - 18/19 (Jun 4, 2019)
    • Assistant Manager of: Rui Vitória (25 Games), Zoran Mamić (21 Games), Gustavo Quinteros (14 Games), Patrice Carteron (11 Games), Daniel Carreño (9 Games), Krunoslav Jurčić (8 Games), Hélder Cristóvão (8 Games), Ricardo Gomes (4 Games)

    Dinamo Zagreb | 19/20 (Apr 22, 2020) - 20/21 (Mar 15, 2021)
    • Assistant Manager of: Zoran Mamić (40 Games), Igor Jovićević (7 Games), Alen Peternac (2 Games)

    Damir Krznar se po završetku igračke karijere 2010. godine odlučio za trenersku karijeru, odmah bio i jedan od predvodnika svoje generacije na trenerskoj Akademiji HNS-a. Još 2013. godine proglašen je najboljih učenika u povijesti te HNS-ove trenerske Akademije.

    Dapače, on je bio najzaslužniji još za sjajnu Dinamovu partiju protiv PSV-a 2013. godine, a iskusni Ilija Lončarević za njega je rekao kako 'može biti vrhunski stručnjak, kako razumije nogomet i jako je sistematičan'. Da, mnogi su dokazani treneri na HNS-ovoj Akademiji prepisivali od Krznara. I onda postali 'veliki treneri'.

    - Ha, ha, ne znam baš da su prepisivali, nisam vidio jer ne bih to dopustio. Istina je da je u jakoj generaciji s Nikom Kovačem, Tudorom, Bjelicom, Vukasom... bio među najboljima. Uzoran u svemu, odličan student - rekao je voditelj akademije Vatroslav Mihačić.
  • SAS1987
    13.3k
    https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/4003868/rat-za-dinamo-klub-i-dalje-ima-samo-jednog-gazdu-ali-jesu-li-moguce-promjene-clan-izvrsnog-odbora-za-direkt-klub-je-vazniji-od-pojedinca/?utm_source=sprajcFB&utm_medium=post&utm_campaign=organic&utm_content=RTLdirekt&fbclid=IwAR2M51FMvtq_5yoThPFwstx3e7fnN_kjSml5PHdD9I9quNuaLmKi3Th8zAw

    "Ako bi došlo nekim čudom do pitanja pojedinac ili klub većina će znati što odlučiti", kaže član Izvršnog odbora i član Skupštine Dinama Ognjen Naglić.
    A to je?
    "Mislim da je jasno", rekao je Naglić.
    Klub?
    "Apsolutno", odgovara Ognjen Naglić
    Dobro da se nekako iščitati da ostavljate otvorena vrata za promjene?
    "Uvijek. To je demokracija", zaključio je Naglić.
  • Kwedi
    3.8k
    31.3.20121.
    Attachment
    SN_20527_31032021 (23M)
  • NORTE
    9k
    Gojak i Menalo na klupi protiv Francuske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.