• mniokl
    254
    Moraju ga pozvati u roku od 90 dana u prdekanu.Ako nece odugovlaciti s nekim nebulozma.
  • SAS1987
    13.3k
    Pobjegao u Međugorje ili ne, napkon je došao kraj jedne duge ere "Mamićeveg" Dinama. Danas treba otvoriti "vino, pivo, alkohol" i proslaviti a jutri je početek nove bitke za demokratizaciju Dinama, one protiv Antolića i ostalih pretendenta za preuzimanje kluba :smile:
  • immerwieder
    1.2k
    vjerojatno je već dolje, ali mene zanima da li se može ponovo dignuti optužni prijedlog za krivokletnike
  • SAS1987
    13.3k
    Sad će štakori optuživati jedni drugemarcio amoroso

    Službeni početak je sutra u 13.00 na Facebook Live :smile:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jel on moze u cetvr vodit klub protiv Engleza, ili nema pravo na to?
  • Pop corn
    4.8k
    Daj prestanite pisati teorije na "rekla kazala" i na "meni je susjed koji sve zna rekao" ili "ma nema šanse da oni leže" i ostale gluposti. Pratite kanale koji su dosad pokazali se vjerodostojnima i točnima i nemojte trovati ljude okolo, kao i ono malo vjere u ljudima urušavati. Kakve Sportske novosti koje mu vire iz šupka. Ništa se neće preko noći dogoditi i ništa ne ide preko koljena. Ovo je VELIKA POBJEDA, ali ima još posla. Zakoni su jasni i može ih svatko isčitati, jer pisali su ih ljudi.

    I nisu bitni Mamići, njima se sad javilo to konačno. Bitni su oni koji su im držali ljestve i koji su formalno na pozicijama moći u klubu.
  • marcio amoroso
    32k
    Još nešto mi je strašno drago. Onakve moralne nakaze i stoke od ljudi kao onaj Jure Rezo će biti jako daleko od kluba.
  • deda
    27.6k
    Moram priznati da sam pomalo u šoku, ovo je velik dan, nakon ovog ništa više neće biti isto. Borba za gospodski, purgerski Dinamo tek počinje.
  • Krizy
    35.4k
    :sweat: :lol:
    16sordnrkm97cw8j.jpg
  • reziser
    6.2k
    hahahaha, zajebavas
  • Crusades1986
    9.6k
    Ove godine ništa od čestitke iz kluba za grupu :sweat: :lol:
  • xavier
    11.1k
    I čekam naravno Blažičkov komentar na ovo :sweat:
  • marcio amoroso
    32k

    Ode mu velemajstor :rofl:
  • Crusades1986
    9.6k
    Mlađi pravomoćni osuđenik podnio ostavku. Krznar novi trener/sportski direktor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.