• mniokl
    254
    Ma neće ga nitko staviti u istražni zatvor,ovo je Hrvatska.On može bez problema 27.01. napustit državu.
  • Dino
    2.2k
    Meni se cini da je njemu pametnije odlezat dve-tri godine neg cijeli zivot bit bjegunac pa mozda misli igrat i na tu foru.
  • Krizy
    35.5k
    Istina ali nije tako samo Dinamu nego svim klubovima izvan liga petica i još par prvaka. Ali u pravu si, pokušati ću naći na kojem smo mjestu otkako je ovaj sustav Lige prvaka jer je bolji pokazatelj. :up:
  • xavier
    11.1k


    Nije ovo moje ni išlo kontra Dinama, samo kažem da se dobije malo nerealna slika kad zbrojiš ovako sve zajedno.
  • Krizy
    35.5k
    Da da, shvatio sam. :smile:
  • SAS1987
    13.3k
    Meni se cini da je njemu pametnije odlezat dve-tri godine neg cijeli zivot bit bjegunac pa mozda misli igrat i na tu foru.Dino

    Mozda ali mozda bi mu mogla biti problematična i druga obtužnica pa bi se mu zatvor mogao bitno produziti. Uz to, par godina zatvora i svi politicki prijatelji koji ti nude protekciju te zaborave ili izgube svoj položaj moči. A novim ljudima nisi potreban / zanimljiv.
  • Dino
    2.2k

    Istina, slazem se. Medutim, ne znam kak bi bilo sa Zoranom, al vjerujem da je Mamicu starijem ovaj bijeg u BiH najveca kazna buduci da mu je jedini moguci “javni” nastup onaj preko fejsa, a svi znaju gdje je njegov ego i kolko voli bit u centru paznje.
  • xavier
    11.1k
    Medutim, ne znam kak bi bilo sa Zoranom, al vjerujem da je Mamicu starijem ovaj bijeg u BiH najveca kazna buduci da mu je jedini moguci “javni” nastup onaj preko fejsa, a svi znaju gdje je njegov ego i kolko voli bit u centru paznje.Dino

    Da mu je ovo "najveća kazna", onda ne bi bio tamo nego u Hrvatskoj u zatvoru. Kakve bi tu tek imao "javne nastupe"? :smile:
  • Dino
    2.2k

    Vjerujem da se jos uvijek nada kak ce sud presudit u njegovu korist ( :lol: ). Sumnjam iskreno da bi on tamo ostao dozivotno...
  • xavier
    11.1k


    Naravno da se nada, ali nije BiH baš tako grozna da bilo tko imao dilemu između BiH i zatvora :wink:
  • SAS1987
    13.3k
    BiH baš tako groznaxavier

    Kažu da je svugdje lijepo ako imaš novac :smile:
  • Dudu
    2.6k
    Jbt koji upisi i podcjenjivanje BiH, pomislio bi da je Hrvatska raj na zemlji.
    U stvarnosti malo veci standard.
  • Dino
    2.2k

    Ma naravno, nisam ni u kojem smislu podcijenjivao BiH :smile:
  • Markelo
    2.5k
    Sloboda je podcijenja. Rađe bi živo u svome stančiću, bio slobodan i putovao kad god želim i di god hoću nego imao para kao Mamić a bio zatvoren u jednoj zemlji ma koja god ona bila.
  • xavier
    11.1k


    Pa nije izbor bio BiH ili sloboda nego BiH ili Remetinec odnosno BiH je bila "sloboda".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.