• Guinness
    1.9k
    Koji je glavni problem valjda znamo svi.marcio amoroso

    Zanimalo me da li postoji i neko drugo viđenje stvari; obzirom da si problem druge sezone stavio u kontekst problema rezultata kao šta je pretpostavljam bilo u speziji i poznanu.
  • Crusades1986
    9.7k
    Nije Bjelica otišao nego je protjeran zakulisnim igrama oko "smanjivanja plaća" i "ušteda".
  • Nolifer
    6.6k
    ↪bbbjura
    Sve mi je jasno i dosta toga si u pravu, ali ekipu baš nije rasprodao.
    marcio amoroso




    Ma bio ja u pravu ili krivu, ništa se neće na bolje promjeniti. Pa rasprodao je Marina, Gojaka, Kadziora, sad odlazi Gvardiol, po posudbi su Kulenović, Menalo ako ih Riječani ne otkupe, ne trebam više pisati o rasprodaji i posudbama, kad o tome svi tu znamo kakvo je stanje uma kluba...

    Tak da kaj se Europskog uspjeha tiče, ok nismo kanta na napucavanje u Europskoj ligi, stabilizirali su se nekako, što je više nego dobro, al ne osjećam više onaj navijački žar kao nekad, nemam pojma..
    Sve mi je ovo nekak otužno da mi klub iz grada za kojeg navijam cijeli svoj život i gadi, upravo radi njih...

    Tak da ima nade u bolje sutra nadam se, prebolio sam ovu koronu usranu, nadam se da ću i ovo srhanje šta nam rade u klubu i da ćemo svi opet zajedno na sjeveru navijati za svoj klub kao nekada, neočekujem prepune tribine, al dobro bi došla plava groznica, kad se gamad makne... za to se jedino živi...
  • NORTE
    9.1k
    problem nastao nakon one utakmice sa Varaždinom kada je javno rekao da ona druga ekipa više neće dobijati minute i kada je prekinuo davati minutažu Pintu, Moubandjeu, Majeru, Hajroviću, Belom itdmarcio amoroso

    Za ovo nisam znao. To nije normalna odluka.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Za ovo nisam znao. To nije normalna odluka.NORTE

    Ta je utakmica došla 4 dana nakon velike pobjede protiv Atalante. Izgubili smo u Varaždinu i on je poludio. Javno je rekao da više neće slušati priče i pričice i da će se prilike morati zaslužiti. Od tada ti igrači više nisu igrali, niti je se više rotiralo.
    “Europska” momčad je od tada igrala i HNL.
  • Krizy
    35.9k
    Postignuti golovi po minutama:

    HNL:
    0-15: 7
    16-30: 2
    31-45: 5
    46-60: 4
    61-75: 5
    76-90: 11

    EUROPA:
    0-15: 2
    16-30: 2
    31-45: 1
    46-60: 2
    61-75: 1
    76-90: 4

    KUP:
    0-15: 1
    16-30: 1
    31-45: 0
    46-60: 2
    61-75: 1
    76-90: 2

    Ukupno:
    0-15: 10
    16-30: 5
    31-45: 6
    46-60: 8
    61-75: 7
    76-90: 17

    Dinamo najviše golova postiže u zadnjih 15 minuta a najmanje od 16. do 30. minute.


    Primljeni golovi po minutama:

    HNL:
    0-15: 2
    16-30: 1
    31-45: 1
    46-60: 4
    61-75: 1
    76-90: 3

    EUROPA:
    0-15: 1
    16-30: 0
    31-45: 0
    46-60: 0
    61-75: 3
    76-90: 1

    KUP:
    0-15: 0
    16-30: 0
    31-45: 1
    46-60: 0
    61-75: 0
    76-90: 0

    Ukupno:
    0-15: 3
    16-30: 1
    31-45: 2
    46-60: 4
    61-75: 4
    76-90: 4

    Dinamo najmanje golova prima od 16. do 30. minute a najviše u svakoj trećini drugog poluvremena po 4 gola.
  • Kwedi
    3.8k
    3raqc6oceixfytxw.jpg

    Dinamo gubi trenutno protiv Hajduka, HRT3
  • Kwedi
    3.8k
    9.12.2020. AD
    Attachment
    1_PDFsam_8112 (24M)
  • Krizy
    35.9k
    Lijepo je ovo, ne znam nikoga slijepog ali sigurno mnogo znači nekome, da na što bolji način dobije opis utakmice i događanja na tribinama.. :clap:

    GNK Dinamo premijerno će na utakmici 6. kola UEFA Europa lige Dinamo - CSKA Moskva organizirati online audio deskripciju utakmice za slijepe i slabovidne navijače!

    U doba epidemije COVID-19 te u situaciji kada se utakmice zbog propisanih epidemioloških i zdravstvenih mjera odigravaju bez gledatelja na nogometnim stadionima, Dinamo je odlučio osobama s oštećenjima vida te ostalim ljubiteljima nogometa za kraj grupne faze europskog natjecanja omogućiti praćenje utakmice putem live audio prijenosa.

    Klub poziva sve zainteresirane da poslušaju prijenos utakmice na Dinamovom YouTube kanalu www.youtube.com/GNKDinamoZagreb u četvrtak, 10. prosinca s početkom u 20:50 sati. Snimka će biti dostupna za slušanje i nakon utakmice.

    Audio deskripcija utakmica za slijepe i slabovidne navijače drugačija je od uobičajenih sportskih (i radijskih) prijenosa iz razloga što se kroz deskriptivno komentiranje i naraciju riječima detaljno opisuju stvari poput ambijenta, izgleda stadiona, dresova igrača, kretanja i same nogometne igre, načina postizanja pogotka i slavlje igrača te sve ostalo što komentatori vide na stadionu.

    Dinamo od 2017. godine omogućava slijepim navijačima sudjelovanje u projektu audio deskripcije uživo na stadionu Maksimir, a do sada je održano preko 25 prijenosa utakmica. U projektu sudjeluju članovi Udruge slijepih Zagreb s kojom klub uspješno surađuje u raznim projektima već nekoliko godina.

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/premijera-online-audio-deskripcija-utakmice-dinamo---cska
  • serbus
    3.6k
    Audio deskripcija utakmica za slijepe i slabovidne navijače drugačija je od uobičajenih sportskih (i radijskih) prijenosa iz razloga što se kroz deskriptivno komentiranje i naraciju riječima detaljno opisuju stvari poput ambijenta, izgleda stadionaKrizy

    Ovo i mene zanima da čujem tog majstora
  • Krizy
    35.9k
    Sreća nije Blažičko :sweat:
  • deda
    27.9k
    Pohvalno je od kluba što radi na tome već nekoliko godina.
  • NORTE
    9.1k
    Dinamo javio Hns-u da je u zapisniku upisan žuti karton Ivnušcu, a dobio ga je Majer. To mu je treći pa ne igra na Rujevici. Istovremeno kmečavcima Hns mijenja travnjak. Prosvjed protiv gube pa infinity puta jezik za zube.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.