• Nolifer
    6.6k
    Al koji tajming, nevjerojatno. Rasproda ekipu i sad je ostavlja na cjedilu? Uzas od covjeka i trenera. Kako ga nije sramota... treba mu zabraniti odlazak iz HR, al tesko da ce se to ostvariti. Zato mi se gade i nemam taj navijacki zar vise kao sto sam imao prije vezano za klub.. pa kaj se cudimo i ako ode, sve ce bit po njihovom jer ima svoje jatake.. ma fuj.. i opet sve isto...
  • Ludovic IX
    5.4k
    Preobratiti će se na islam, zvati se Zor al Mamin i dobit diplomatsku putovnicu .. da ga to spasi, napravio bi to iste sekunde
  • marcio amoroso
    32.3k

    Sve mi je jasno i dosta toga si u pravu, ali ekipu baš nije rasprodao.
  • SAS1987
    13.4k
    Rasproda ekipubbbjura

    Pokušam se sjetiti koje godine je poslednji put bila prava rasprodaja ekipe.
  • NORTE
    9.1k
    Tko je smatrao Bjelicu ozbiljnim trenerom prije Dinama?The Undertaker

    Uz vjeku i ja, kao i mnogi drugi pratitelji hr nogometa. Osim što je 2013. s Austriom izbacio Dinamo u playoffu LP, u toj skupini je osvojio 5 bodova isto kao i Porto. S time da je uzeo 4 boda Zenitu koji je prošao dalje kao 2.u skupini LP.
  • vjeko1701
    5.9k
    A bila je ona jedna godina, sećam se da sam otvorio prošlogodišnji PES a u njemu Dinamo nije imao doslovno nijednog aktualnog igrača, možda koja zamjena.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Zor al MaminLudovic IX

    Pošto u Osijeku ima igrač koji se preziva Babin, ovo ne zvuči nemoguće :rofl:
  • NORTE
    9.1k
    2013. s Austriom izbacio Dinamo u playoffu LP, u toj skupini je osvojio 5 bodova isto kao i Porto. S time da je uzeo 4 boda Zenitu koji je prošao dalje kao 2.u skupini LP.NORTE

    Uz ovo treba nadodati da je Bjelica razmontirao Zenita 4:1 u zadnjem kolu skupine LP, a Zenita bi taj poraz koštao ispadanja u EL da je Porto pobijedio potpuno rasterećenog Atletica.
  • agramZ
    2.3k
    bjelica je ispisao povijest i u wacu i austriji. preuzeo je wac u zupanijskoj ligi i uveo ih u bundesligu, dok je austria bec pod bjelicom prvi put u klupskoj povijesti igrala CL. sta mu se desilo u speziji i lech poznanu ne znam, ali mislim da je s wacom i austrijom itekako pokazao da je ozbiljan trener..
  • The Undertaker
    4k
    A dobro, onda je do mene. Tad je sigurno bio upgrade u odnosu na postojeće ali čovjek je bio trener Lecha a prije toga Spezije. Ako se ne varam, jedini ozbiljni uspjeh mu je bio plasman u grupe LP sa Austrijom i solidni rezultati. Da nam sad dođe trener Lecha mislim da bi svi vrtili glavom.
    Druga je stvar što se kod nas pokazao punim pogotkom.
  • SAS1987
    13.4k
    . sta mu se desilo u speziji i lech poznanu ne znamagramZ

    Kada je odlazio iz Lecha se pričalo po njihovim forumima da im odlazi daleko najbolji trener u državi. Znači njegva kvaliteta je bila prepoznata.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ne smatram da je Bjelica bio prosječan trener prije dolaska u Dinamo. Znam da smo svi bili oduševljeni kad je potpisao.
    Kod njega je očigledno problem ta druga sezona jer nije slučajno da u svakom klubu rastura u prvoj sezoni dok u drugoj kreću problemi.
  • Guinness
    1.9k
    Kod njega je očigledno problem ta druga sezonamarcio amoroso

    Oprosti, ali koji je to točno bio problem 'kod nas' u drugoj sezoni?
  • marcio amoroso
    32.3k

    Pa nakon druge je otišao.
    Koji je glavni problem valjda znamo svi.
    Za mene osobno je osim svima poznatog problema sa dolaskom Zokija problem nastao nakon one utakmice sa Varaždinom kada je javno rekao da ona druga ekipa više neće dobijati minute i kada je prekinuo davati minutažu Pintu, Moubandjeu, Majeru, Hajroviću, Belom itd. To mu je bio početak kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.