• Gelipter
    3.4k
    Prespora igra i loše u završnici. Osječani ni krivi ni dužni izvukli bod. Do zadnjeg je bila nervoza i iskreno vjerovao sam da ćemo ga uvaljati. :confused:
  • Stihl
    3k
    Bili smo bolji ali lopta nikak u gol. A dobro, kaj je tu je, idemo dalje.
  • hmoody
    128
    Nažalost sve je izglednije da od Badrova i Matkovića ne možemo očekivati značajan doprinos iako je Matković odigrao čak i ok tekmu, ali bez konkretnih stvari. Osim ako brojimo iznuđeni crveni karton što je čista glupost igrača Osijeka, a po meni i prestrogo od strane suca.
    Prgomet odličan u igri, ali ponovno puno promašaja, uključujući i neke zicere.
    Mužar ove sezone dosta nesiguran, kao da mu je samopouzdanje dosta palo. Ne znam što se događa s njim, ali treba ga nekako podignuti.

    Bili smo bolji, ali imao je i Osijek svojih šansi. Sve u svemu, nije baš bilo dobro.
  • nkdz
    829
    stigao sam tek na drugo poluvrijeme, jel netko zna ko je dosad dao golove?
  • gh0c
    256
    Možeš na streamu premotavat u natrag
  • nkdz
    829


    haha a znam, ali nebi sad usred tekme trazio
  • nkdz
    829
    3:1 pobjeda Olmissuma, jbg jaci su, prema napred nismo nis pokazali potpuno bezopasni, obrana relativno ok s tim da je Prgomet zeznuo jedan gol...govorim na temelju drugog odgledanog poluvremena
  • Zambatine škude
    2k
    stigao sam tek na drugo poluvrijeme, jel netko zna ko je dosad dao golove?nkdz

    Kod našeg gola je izašla lopta iz kadra. Kanjuh je pucao izdaleko, po zvuku i govoru tijela bih rekao da je pogodio stativu pa da se od Luketina odbila u gol. Oni su nam prva dva zabili iz prekida, od čega prvi turbojeftino.

    Šteta, nismo bili tako daleko. Bolju tekmu smo odigrali danas nego protiv Osijeka svakako. Mora se dosta igrača dići, puno ih igra poluozlijeđeno i onda nemremo držati ritam dulje vrijeme.
  • hmoody
    128
    Još jedna tekma u nizu u kojoj smo bezopasni sa jačim protivnikom.
    Poprilično je deprimirajuće kako iz sezone u sezonu ne možemo ništa Nacionalu, Novom Vremenu i evo sada Olmissumu.

    Nisam očekivao prolaz ovdje, zadovoljan sam borbom i htijenjem, ali baš smo nemoćno izgledali.
  • nkdz
    829

    thx, a i izostanak grbeše i penave se vidi
  • Zambatine škude
    2k
    Poprilično je deprimirajuće kako iz sezone u sezonu ne možemo ništa Nacionalu, Novom Vremenu i evo sada Olmissumu.hmoody

    Je, ali uvijek je dovoljno pogledati momčad. Nama ode Čekol i mi kao ljevaka imamo Grbešu kojeg sad nema i klinca koji je do jučer igrao samo s juniorima. A ovi tamo imaju Bananu koji je reprezentativac i Jurića koji je još bolji od njega. Lijevo nam je prvi izbor Badrov koji tamo nije previše igrao.

    Sad je tako kako je, ali ovo je sasvim realna slika s obzirom na razliku u ulaganjima u prvu momčad.
  • Građanski1911
    326
    Slažem se sa Zambatom, ovo je objektivno najslabija Dinamova momčad još od druge lige, pogotovo bez Grbeše.

    Fale nam dva dobra igrača, lijevi i desni bek. Recimo da ti se Čeki i Veki vrate imaš ekipu za naslov. Čak si i s igračima poput Grbića i Matkovića puno konkurentniji Omišu
  • hmoody
    128


    Svjestan sam razlike u kvaliteti momčadi, zato sam i napisao da nisam očekivao prolaz danas.

    Samo sam malo razočaran tom nekom stagnacijom i nekonkurentnošću.

    Stigne se naravno do kraja sezone dosta toga izmijeniti, ali i uz eventualna pojačanja nisam siguran da možemo protiv Omišana.
  • mileni
    93
    Fale nam dva dobra igračaGrađanski1911

    Otto jesi to ti :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.