• Brotnjo
    471
    Možda smo i rod :lol: ove godine bas sa Markom igram turnir mjesnih zajednica za Donji Mali Ograđenik
  • Neki tip
    19.1k
    A baš ste Hercegovci. Stanete nasred ceste i jebe vam se živo za aute iza vas i ispred vas, vi se sreli i prodivanit ćete taman svijet stao. Krene se o parama, pa malo o birtiji što ju drži onaj moj znaš ga ti, malo o turniru mjesnih zajednica, svakako na kraju ustanovit da ste rod.

    Studiju slučaja na vama dvojici čovjek može napravit. :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zakaj ne koristimo za ovakve stvari Paypal?
    Jel to nije prošireno po HR?
  • Mrvica
    3.2k

    Nije mi bila namjera spamat, kad sam mu rekao da se javi u inbox, napisao sam šta sam napisao i tek kad je bilo kasno sam shvatio da mi se javio u temi :lol: :rofl:
    Sve u svemu isprike za spamanje, nadam se da će Deda poslat iban, toliko od mene :rofl:
  • Neki tip
    19.1k
    ma samo se vi družite, pa tema je Plavi prijatelj, naslov može podnijeti malo čavrljanja. :wink:
  • xavier
    11.1k


    Kako sam rekao, može se platiti, samo je stvar naknade koja je relativno velika za ovako mali iznos.

    Zakaj ne koristimo za ovakve stvari Paypal?
    Jel to nije prošireno po HR?
    ZGBhoy

    Nekad je bilo. Sad je Revolut to uglavnom istisnuo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Pa njih dva su ustvari pogodili sami srž ove kampanje, izuzev financijske koristi za klub naravno. No poanta i je da se Plavi prijatelji upoznaju i povežu, pa se iz toga mogu stvoriti svakakvi benefiti za njih ili klub.
  • Brotnjo
    471
    krivo mi je što sam zaspamao temu.
    Izgleda da je problem bio što sam ja slao novac preko m-ba (mobilne aplikacije) a trebalo je preko e-ba ( internet bankarstvo). Xaviera i Mrvicu častim ručkom na Bililu , a Vas bi zamolio da nas dogodine ne zaobiđete u plavoj Hercegovini sa Futsal Dinamom.
    Prošlu sezonu smo vam oprostili radi titule , nadolazeću sezonu opraštamo jedino ako uzmemo ligu prvaka.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma taman govorim da to uopće ne smatram spamom na ovoj temi.

    A ovo drugo je pošteno.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ma di baš Bililo, puno ljepših mjesta ima. Pozdrav svim plavim prijateljima iz tih krajeva
  • Nino Bule
    11.3k

    Nemoj po bililu bit ce problema :lol:

    Izgleda da je pola foruma iz istih 100 kuca hercegovine
  • puxigadjurdja
    1.4k

    neko druženje Zonaša na ljeto iz tih kuća mi se čini kao dobra ideja.
  • Neki tip
    19.1k
    Izgleda da je pola foruma iz istih 100 kuca hercegovineNino Bule

    Pola moje krvi svakako jest. :smile:
  • Neki tip
    19.1k
    neko druženje Zonaša na ljeto iz tih kuća mi se čini kao dobra ideja.puxigadjurdja

    Ma k..c, pa da sa svojih 185 cm budem najniži.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ma nije problem, nas manje od 190 su poslali u Zagreb. Idemo skupa, ne smije ti nitko ništa. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.