• Brotnjo
    471
    Zvali me iz banke i govori da nije moguce poslati novac u inostranstvo + spominje mi opis slanja "donacija" ali ga nisam razumio... Pitam idiota postoji li neki drugi način, kaže ne znam... UniCredit banka je u pitanju. Je li slao netko iz BiH, da probam njemu poslati a neka on proslijedi dedi.
  • Neki tip
    19.1k
    Je li slao netko iz BiHBrotnjo

    Kad se sjetim dobrih starih vremena kad bi se vino, rakija, pršut, novac, kako već što u kojem smjeru, slalo preko vozača autobusa.. :)
  • Rex Ramae
    2.4k
    Ako koristite Revolut stvar riješena u minuti.
  • xavier
    11.1k


    Kod slanja preko granice, a kad nisi u SEPA sustavu, trebaš staviti svrhu slanja. E sad, svrha ti je povezana s nekim drugim stvarima i kod ovakvih stvari uvijek biraš "donaciju" iz razloga što to ne vuče nikakve fakture i slične stvari.
  • Brotnjo
    471
    fino ga pitam za način slanja, reče nemoguće... Uglavnom riješim danas,sutra nekako uplatu.

    @Neki tip brivaktile
    Domaćeg vina i rakije ti mogu ponijeti, pršut nestao a marke ti ne mogu pomoci :razz:
  • xavier
    11.1k
    reče nemogućeBrotnjo

    Svašta. Jednostavno nije u pravu jer ne može biti nemoguće poslati novac nekom u drugu državu. Može biti pitanje koliko će vremena trebati i kolika će biti naknada, ali nemoguće nije.
  • Brotnjo
    471
    evo volio bi da se javi netko iz BiH da vidim kako je rješio

    Javio mi se momak u inbox, govori da je imao problema prilikom slanja iz Hrvatske u BiH i da mu nije prošla uplata.
    A ja sam stvarno levat što se tice ovakvih stvari

    Edit: curina prijateljica bas radi u UniCredit banci , pa sam rekao da mi provjeri.
    Napišem ovdje u čemu je problem
    onxfh75s7gg9qgxj.jpg - klasika
  • deda
    27.7k
    Stanje uplata u 17.45 30.6.

    Jurki 20E
    Superhik 20E
    Puxigadjurdja 20E
    LM1995 20E
    AgramZ 20E
    Rex Ramae 20E
    Marcio Amoroso 20E
    Ivosivo 20E
    Papastrumf 20E
    Xavier 20E
    Masacusec 20E
    Neki tip 20E
    Jp23 20E
    Blackolivesmatter 20E
    Mali dioničar 20E
    Deda 20 E
    Guinness 20E
    Crni1312 20E
    Mr. Anderson 20 E
    Kaiser 20E
    Ksapi 20E
    Crusades1986 20E
    SAS1987 50E
    Efes Pilsen 20E
    Eduardo 20E
    Južnjak 20E
    Zambatine škude 20E
    Blaž 20E
    Bosna86 20E
    Dedin stari frend 20E
    Mr. Blue 20E
    Serbus 20,86 E
    Medford Hernan 20E
    Riot 20E

    Ukupno: 710,86 Eura
  • marcio amoroso
    32.1k
    Brutalno. Jebena smo zajednica. Svaka čast svima.
  • serbus
    3.5k


    Jebiga da smo se ranije sjetili još bi i Oršića vratili...
  • superhik
    10.2k
    Rekao sam ja da može to do 5 prijatelja :smile:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Deda, stavi sve na crveno. Pukovnik il pokojnik.
  • Mrvica
    3.2k
    Štekam maksimalno sa ovom temom zbog obaveza

    Možeš mi poslat iban u inbox ako nije frka?
    Unaprijed hvala! :grin:


    Daj mi se javi u inbox, dat ću za nas dvojicu. Ne poznajemo se, al vidim da si moj po nicku :rofl:
  • Brotnjo
    471
    hvala sto si se ponudio ali evo sestra ce uplatiti iz Irske, ako kojim slučajem keš ne legne onda ti globturom pošaljem 40 maraka + hercegovačku kesu :smile: osim ako nisi u blizini Čitluka pa dostavim na kucnu adresu
  • Mrvica
    3.2k
    Ma brate nikakav problem, ne beri brigu naši smo. Ja sam ti svako malo u Ljubuškom. Rodom sam iz Crvenog Grma, baka i djed su mi dolje. A u Čitluku su mi ujke, možda ih i poznaješ drže Casablancu i praonu preko puta Ine, Šetuljići. Moto klub mi je dolje, Opelov klub dolje hahaha... Sve mi je dolje, samo eto sudbina me odvela u Istru zbog posla. Ne beri brigu još jednom, ako zaglavi sestrina uplata slobodno mi se javi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.