• über alles
    1.4k
    Tip sa zapada(sjevera :eyes: ),stihl,aggro,dionicar,slovenac,santos i tradicija su mi najdrazi za procitat.

    Zal mi je kaj ZGV vise ne sudjeluje.
  • Stihl
    3k
    Ma žal mi je jedino kaj je Majki baniran! Stvarno ne znam do kad bu trajal taj ban....
  • Oluja
    3.6k
    Ja se nadam da ce se Majki brzo vratiti, koliko god ga nisam shvacao taj tip me je bas znao nasmijati nakon sto se prestanem cuditi onome sto je pisao.
  • deda
    27.5k
    Majki je odavno odbaniran
  • NitkoBitan
    11.7k
    Izgleda da je nasao neku novu malu na morenu pa nema vremena za forume. Zeljno iscekujem esej u "Modrom sanku", sve ispod toga je razocaranje.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Pozdrav, nisam vidio ovu temu prije uopće.

    Po mom mišljenju forumaši koji najbolje pišu su:

    1. Deda
    2.Tradicija bunta

    Tri preskačemo jer nismo Srbi

    4.Bosna86
    5.Miro93

    Zašto to smatram?

    1.Deda:. Po mom mišljenju Kad čitamo njegove tekstove vidiš akademsku razinu tekstova. Zaista tekstovi uvijek kvalitetni, gramatički točni, osebujni i savršeno pogođeni. Vidi se ogromno iskustvo i znanje koje posjeduje u svim poljima znanja, a ne samo o dinamu i kad dodaš još jednu dozu humora koju zna stavit takav tekst dobije zaista pravi smisao. Za mene broj 1 od svih forumaša.


    2.Tradicija bunta:

    Također tekstovi uvijek izuzetno kvalitetni(nebi rekao da posjeduje akademsku razinu), ali definitvno visoka razina digitalne pismenosti. Tekstovi uvijek osebujni i užitak ih je čitat.

    Pogotovo za teme u kojima se kuži a to su "Priče iz davnina", "aktivizam, a ne trebizam"... I sve vezano uz bbb.
    Iz tekstova i tema u kojima se javlja možeš zaključit da je jedan od vodećih ljudi unutar grupe i da je glavni baja u gradu.

    Ne javlja se često kao deda,ali kad se javi onda bez čitanja možeš zaključit da će to bit savršeno pogođen tekst s kojim će odagnjat svaku sumnju i dvosmislicu.
    Definitvno broj 2 i broj1 za teme vezane uz grupu bbb.

    4 Bosna 86

    Ne vidim više da je toliko aktivan, ali isto tekstovi uvijek kvalitetni i gramatički točni. Ostao mi je upamćen po jednom postu iz " Priče iz davnina" gdje je stopirao dok je išao na utakmicu u Osijek pa je proveo noć sa beskućnicima. Tim tekstom me je kupio i zaslužuje broj 4 i drvenu medalju.

    5. Miro 93

    Njega sam stavio na broj 5 isključivo zbog teme "na današnji dan" i njegovih objava vezanih uz gostovanja i navijanje bbb. Imao je jedan period gdje je svakodnevno stavljao slike i bilo mi je užitak pratiti i čitati sve to.Ovim putem ga pozivam da nastavi tamo gdje je stao jer nije u redu da tako odjednom prestane, a sve nas je kupio sa svojim objavama!


    Najbolje teme na forumu su:

    1.Aktivizam a ne trebizam
    2.Priče iz davnina
    3. Web Shop
    4.Kolekcionarstvo
    5.Ostalo


    Prijedlog za moderatore;

    Napravit anketu i digitalno glasanje da izaberemo tko je najbolji forumaš na zoni. Naravno pobjednik ili prvih 4 dobivaju nagrade. Glasanje može bit i na mjesečnoj bazi.

    Također napravit glasanje da izaberemo koja tema nam je najbolja i najzanimljivija.

    Vjerujem da bi izlaznost bila velika i vjerujem da bi majki ušao u drugi krug.

    Vidimo se danas na tekmi !
    Neka živi dinamo i majka Hrvatska.
  • Krizy
    35.1k
    Morat ću još koju temu izvaditi iz naftalina, ima se šta pročitati na ovih par što sam izvukao :lol:
  • Miro93
    2.7k


    Pomalo me iznenadio ovaj post. Zahvaljujem kolegi forumašu na ovom petom mjestu iako mislim da ga baš i ne zaslužujem. Malo zbog posla, a malo i zbog drugih obaveza sam zanemario forum, ali kad uhvatim vremena bude i mojih objava.
  • blue heart 72
    1.3k
    Također sam jedan od onih koji nije vidio ovu temu, kao i jedan od onih koji rijetko piše, a kojima se na mobitelu prvo otvara "Zona". Pošto čitam i druge forume (nigdje nisam registriran), mogu reći da mi je ovo daleko najbolji forum, što se načina komunikacije i kvalitete pisanja tiče. I ja žalim za nekoliko odličnih forumaša koji su nekada bili ovdje, a iz raznoraznih razloga ih više nema (bar aktivno)
  • Derek Trotter
    338
    1. Krizy, jbg, Ramac i ima najljepšu/najbolju profilnu od svih nas :cool:
    2. Svi ostali
  • seljak86
    2.3k
    Kako sam saznao da je Majki baniran, odnosno sad već odbaniran, ali zauzet nekom malom, kontempliram da se polako isključim s foruma dok se on ne vrati jer bez njegovih postova nema smisla :lol: :lol:

    Majki, živio nam dulje od vječnog Hajduka :joke:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Nekim random redom bih izdvojio (a svi smo bitni i svi volimo Dinamo) kao neke od forumaša čije upise baš s guštom pročitam:
    db_izbjeglica
    Neki tip sa Zapada
    Deda
    Krizy
    Tom Hanks (svi znamo zašto :) )
    SAS1987
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    db_izbjeglica
    Neki tip sa Zapada
    Deda
    Krizy
    Tom Hanks (svi znamo zašto :) )
    SAS1987
    puxigadjurdja

    Amen.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Hocemo Majkija!

    Tom Hanks je car ovog foruma.
  • Krizy
    35.1k
    Majki je as
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.