• Salva
    2.3k
    U najezdi novih formuaša, razne top liste bi se mogle slagati :joke:

    Majki je Majki i on nema konkurencije.
  • Majki2111
    2.6k
    :eyes: Pretjerujete, prosječan sam dečko iz Dubrave. Pišem ko i svi ovdje iznosim svoje stavove. Da me upoznate vidli bi da nema niš posebno oko mene. :up:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Pretjerujete, prosječan sam dečko iz DubraveMajki2111

    Ti si sve samo ne prosječan. Osobito ne prosječan iz Dubrave.
  • agramZ
    2.3k
    tako je, prosjecan decko iz dubrave.. mislim nema taj kvart bezveze takvu reputaciju kakvu ima :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Današnja Dubrava je daleko od one reputacije s početka 2000ih. Mada mi je onda bila zabavnija xD
  • agramZ
    2.3k
    normalno da je daleko kad im je majki prosjek.. :razz:
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaha, ma Dubrava je miran kvart. U koje god doba dana da šećem kvartom uvijek se osjećao sigurno i nikad mi niš nije bilo. Do ekipe je s kojom se družiš očito.
    :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Prije i oko tvog rođenja je Dubrava ipak imala malo drugačije lice xD
  • Neki tip
    19k
    Hoćeš nećeš, o svim forumašima stvoriš neko mišljenje na temelju njihovih upisa.

    A ako si duže tu, i ako su oni duže tu, onda ih već podosta i "isprofiliraš", više manje znaš u kojem kraju/dijelu grada žive, na koju tribinu idu i idu li uopće, koji su im hobiji osim nogometa, o njihovom obrazovanju, zanimanju, bračnom statusu, o njihovim političkim stavovima, koje su dobi cca, gdje ljetuju, gdje putuju, za neke i kaj i koliko jedu na plaži.

    E, sad, preuvjet za to je da pamtiš nadimke s foruma i uspješno pamtiš postove (odnosno njihovo značenje, smisao) koji pomažu u tom profiliranju, tj. da znaš povezati post s forumašem i tako postepeno stvaraš neku sliku. Površnu i nepotpuno, naravno, ali nekakvu sliku.

    Da bi to mogao, moraš ih moći razlikovati. Neke pamtiš po specifičnosti nadimka, neke po dobrom odabiru avatara, ali većina ima dinamov grb u nekom obliku pa to nije baš najsretniji način. Plus mnogi mijenjaju svako malo pa se vraćamo na nadimak.

    Da sam nov i da nisam Neki tip, ubij me ako bih razlikovao Nekog tipa od Nikoga bitnog (@NitkoBitan). Druge riječi, ali princip isti. Ajde jos dok sam bio i "sa Zapada". Jednako glup nadimak kao i sad, ali bar je bio "prepoznatljiv".

    Naravno da sam morao natipkat sve ove pizdarije da bih došao do poante (kad mi ne daju pisat na drugim temama :snicker: ).

    Poanta je u tome da mi @Imamo Dinamo i @IstinaZaDinamo pomognu razlikovati jednog od drugog. Ubijate me momci! Ne znam koji je koji.

    Znam da ste mi obojica ok (mislim da mi jedan ide na živce oko reprezentacije, ali nisam siguran koji, a možda čak ni ne ide, nego je isto sarkastičan i zajebava se, ali kako da znam zajebava li se kad ga ne mogu "profilirati"! Vidite li u kakvim sam problemima!?).

    I ko za vraga, ak pogledam negdje lajkove (bilo da mi se post jako sviđa ili jako ne sviđa, jer i to puno pomaže u stvaranju slike), vas dva često baš jedan za drugim.

    I kako da znam što mislim!?

    Pomozite u razlikovanju tako da odgovorite na par brzopoteznih:

    A) Partizan ili Hajduk
    B) Dalić ili Bišćan
    C) Bolje se živjelo u Jugoslaviji. Da ili ne?
    D) Seinfeld je jedna od najboljih serija ikad. Da ili ne?
    E) Prosjaci i sinovi ili Gruntovčani
    F) Bosna ili Bosna i Hercegovina? Ili Herceg-Bosna?
    G) Zemljopis ili kemija? Ili "nijedno od toga mi ne treba u životu"?
    H) Sabrana djela Toma Hanksa ili Majkija? (zna se na kojoj temi)

    Eto, bit će dovoljno, zahvaljujem.
  • Papastrumf
    9.4k

    Jebeno se spremas ti za te ispite/eseje, svaka cast.
  • Neki tip
    19k
    Upravo odmaram! Pitaj Odda Arnea Westadta, ubio me.
  • Papastrumf
    9.4k

    Hladni rat ili Azija?
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    A) Partizan ili Hajduk - Dinamo
    B) Dalić ili Bišćan - trenutno niti jedan, ali inace Biscan (Dalica ne mogu podnijeti :vomit: )
    C) Bolje se živjelo u Jugoslaviji. Da ili ne? - Ne bih znao :grin:
    D) Seinfeld je jedna od najboljih serija ikad. Da ili ne? - apsolutno da
    E) Prosjaci i sinovi ili Gruntovčani - Prosjaci i sinovi
    F) Bosna ili Bosna i Hercegovina? Ili Herceg-Bosna? - Hercegovina
    G) Zemljopis ili kemija? Ili "nijedno od toga mi ne treba u životu"? - Zemljopis
    H) Sabrana djela Toma Hanksa ili Majkija? (Na zna se kojoj temi) - @Majki2111:heart:
    Neki tip

    Daj jos.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kakva ti ti ikonetina neviđena :lol:

    A) Hajduk
    B) Bišćan
    C) Ne
    D) Da
    E) Gruntovčani
    F) Bosna
    G) Nijedno od toga mi ne treba u životu
    H) Majki

    Na prvu sam dao malo podrobnija objašnjenja za g, f i d ali sam se sjetio da je brzopotezno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.