• Neki tip
    19.3k
    @IstinaZaDinamo
    @Imamo Dinamo

    Zahvaljujem obojici, sve riješeno, jasno i čisto. :ok:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Partizan ili Hajduk
    B) Dalić ili Bišćan
    C) Bolje se živjelo u Jugoslaviji. Da ili ne?
    D) Seinfeld je jedna od najboljih serija ikad. Da ili ne?
    E) Prosjaci i sinovi ili Gruntovčani
    F) Bosna ili Bosna i Hercegovina? Ili Herceg-Bosna?
    G) Zemljopis ili kemija? Ili "nijedno od toga mi ne treba u životu"?
    H) Sabrana djela Toma Hanksa ili Majkija? (zna se na kojoj temi)
    Neki tip

    Hm...
    Ovo prvo, jel racunamo Hajduk kao yugo klub u Hrvatskoj, a ove druge kao "HR" klub preko drine kijima je 2đman bio predsjednik ili kako to ide već,??? Ja biram Dinamo iz Vinkovaca(iako nije ponuđen).

    Ostali nek odgovore na ovo drugo, ja cu ko i svaki srcani domoljub, te prosjecni Hrvat iz BIH napisat za F) Herceg-Bosna.

    Moja država za koju se smatram da joj kao član njenog HR.naroda pripadam i tamo di me srce vuče, ima text i himnu, i to nije sigurno text nekog sarajevskog jugića Dine Merlina koji se i ne broji kao text himne BIH, nego "Lijepa naša domovino".

    Ovo samo Bosna to bosnjaci tako nazivaju jer ti je njihova drzava, gdje oni uskracuju drugim ljudima da se tu nazivaju Hrvatima i Srbima, iako su pomenuti priznati kao ravnopravan narod tome njihovom koji je nastao u hotelu Holiday Inn 1995.e.

    Samo BIH opet neki malo intelektualniji Hrvati (@Infinity) nazivaju, ma da mi ni to čak ne smeta toliko jer sam ipak rođen i odrastao/odrastam u geografskom dijelu Bosne i školujem se u geografskom dijelu Hercegovine.
  • Neki tip
    19.3k


    Navijač, pomiješao si igru A ili B s ovom gore svrhom koju podrobno (i to van svake pameti podrobno) poviše opisah.

    Viš da utvrđujem identitet ljudima. Tvoj mi je prilicno poznat, što je dosta paradoksalno s obzirom na nadimak. :lol: :wink:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ja se onda duboko ispričajem.
  • Neki tip
    19.3k
    ma nemaš kaj, samo ti odgovaraj ako ti pitanja pašu, ja ti samo velim čemu su služila
  • Majki2111
    2.6k
    A) Partizan ili Hajduk
    B) Dalić ili Bišćan
    C) Bolje se živjelo u Jugoslaviji. Da ili ne?
    D) Seinfeld je jedna od najboljih serija ikad. Da ili ne?
    E) Prosjaci i sinovi ili Gruntovčani
    F) Bosna ili Bosna i Hercegovina? Ili Herceg-Bosna?
    G) Zemljopis ili kemija? Ili "nijedno od toga mi ne treba u životu"?
    H) Sabrana djela Toma Hanksa ili Majkija? (zna se na kojoj temi)
    Neki tip

    A)Pff- neutralan prema oboje. Nemam mržnje prema Srbiji. Nisam rođen za vrijeme rata niti su moji sudjelovali u njemu.
    B)Dalić
    C)Nemam pojma
    D)Nisam gledo Seinfeld
    E)Ne znam
    F)Bosna i Hervegovina
    G)Kemija (Mene zanima čemu dvoje između zemljopisa i kemije)
    H)Dečko ima super materijal. Realno nema tu lošeg izbora. Doduše ja ne volim kada su atributi prenaglašeni... Al zadnji postovi su taman.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne znam zašto ti odgovaraš na ovo. Tebe se ne može pomiješati s ikim drugim, ti si unikat :heart:
  • Majki2111
    2.6k
    Aha ovo je kao pomoć da se utvrdi karakter ekipe. Nema veze... Ja mislio da @Neki tip fakat ima dvojbu...

    Sad me interesira odkud ova pitanja i zašto baš ta za karakter??? :smirk:
  • Zagreb1992
    1.2k


    A to se šećeš tamo kod Glembaya i Caupone i hvataš one janjefke kaj sjede tamo na cugi ? :D
  • Neki tip
    19.3k
    Ja mislio da Neki tip fakat ima dvojbu...Majki2111

    Hvala ti što mi ih pomogao otkloniti, ako si već mislio da imam dvojbu, lijepo od tebe.

    Sad me interesira odkud ova pitanja i zašto baš ta za karakter??? :smirk:Majki2111

    Ma čitao nešto Junga i nađem neki njegov upitnik za procjenu karaktera. On je, doduše, u svom pitao "Basel ili Grasshoper", ali ja sam malo prilagodio za naše podneblje.
  • Majki2111
    2.6k
    Neee hahahah. :lol: Nema ništa u planu. Doduše čuo sam da su Janjevke jako dobre cure za ženit.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Probaj pa da vidimo kako ćeš biti sretan onda hahhaa :D

    Znači legende dubrave ti i S. ludi sa maramom na glavii :D
  • Majki2111
    2.6k
    Ma joj daleko sam ja od ženidbe stari. Ti si bliži, čini mi se.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ma čitao nešto Junga i nađem neki njegov upitnik za procjenu karaktera. On je, doduše, u svom pitao "Basel ili Grasshoper", ali ja sam malo prilagodio za naše podneblje.Neki tip

    I kaj si zakljucio o meni?
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ništa to
    https://www.youtube.com/shorts/huHhk3lNxOc

    jel i ti ovako snimaš kad se šećeš ? :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.