• masacusec
    3k
    Razlika između foruma i druženja uživo jednaka je razlici između čitanja knjige i gledanja filma (snimljenog po toj knjizi)...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja možda ne pišem svaki dan, ali svaki dan čitam. Meni Dinama nikad dosta, tako da mi je Zona popunila tu rupu kad nema utakmica ili kad se ništa ne događa.

    Neću sad nabrajat koga volim ili ne volim, jer uvijek volim pročitat šta god misli bilo koji navijač Dinama jer nam je ljubav prema Dinamu zajednička. Tako da dečki, nadam se da će nam zona potrajat još dugo! :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je iskreno samo žao nekoliko odličnih forumaša koji su se naljutili bezveze i otišli.

    Zona sigurno ima budućnost i dok god ima ovoliko zaljubljenika u Dinamo trajati će. Kao što su mnogi napisali i meni je ovo prva stranica koju otvaram ujutro i zadnja uvečer.
  • deda
    27.5k
    Što kaže Marcio meni je strašno žao što povremeno izgubimo kvalitetne forumaše zbog nepotrebnih sukoba, povišenih tonova, nesamokontrole u raspravama. Ja bih doista volio da svaki Dinamovac ovdje može pronaći svoj kutak, nismo svi isti, ne zanimaju nas sve teme jednako. Zato vas pozivam na respekt prema drugima bez obzira kakvo mišljenje imali. Koristite argumente kao oružje, a ne teške riječi, uvrede, i napade "ad hominem".

    Zona neće živjeti vječno već dokle njezini članovi budu htjeli. Ništa dobro ne traje vječno.
  • xavier
    11.1k
    uvijek volim pročitat šta god misli bilo koji navijač Dinama jer nam je ljubav prema Dinamu zajedničkaDragon1Warrior123

    Bilo koji navijač Dinama ili @Navijač Dinama :chin:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Budem ostavio kao misteriju :wink:
  • InatiseSlavonijo
    459
    Ništa dobro ne traje vječno.deda

    Hajduk živi vječno :grin:
  • deda
    27.5k
    Vidim da si shvatio moju poantu :wink:
  • Keyser Soze
    8k
    HajdukInatiseSlavonijo

    A kako je to točno dobro :razz:
  • Riot
    1.7k
    Sas1987 baca najbolje baze, najlaganiji lik na forumu
  • NORTE
    8.9k
    Sas1987 baca najbolje baze, najlaganiji lik na forumuRiot
    A i ljepuškast je :lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Iskreno, prvi put vidim ovu temu iako sam od prvog dana na Zoni, ne znam kako mi je promakla. Kad čitam, više se fokusiram na ono kaj je napisano, a ne tko piše. Ima nas svakalvih i nije nam svaki dan isti i općenito ne razmišljam da mi je netko manje ili više drag. Ima postova koji mi dignu tlak, ali trudim se ne reagirati. Svi smo ovdje zbog jedne stvari, a to je Dinamo. Takav je moj neki generalni stav.
  • Neki tip
    19k
    Iskreno, prvi put vidim ovu temu iako sam od prvog dana na Zoni, ne znam kako mi je promakla.Mr Anderson

    Pričaj mi.. ja se iznenadio kakva je ovo tema kad sam je vidio danas boldanu (dakle neotvorenu) na prvoj stranici, kad li eto mog avatara lijevo, ja je i otvorio.. :monkey: :grin: kaj ćeš, mladost ludost
  • SAS1987
    13.2k
    Sas1987 baca najbolje baze, najlaganiji lik na forumuRiot
    Hvala. Uvjek je ljepo kad ljudi prepoznaju tvoj trud na poslu :blush:

    A i ljepuškast je :lol:NORTE
    Ovo si mogao staviti u "Shit of the day" :lol: :lol:
  • Mrvica
    3.1k
    Teško mi je izdvojit bilo koga jer stvarno mi je užitak čitat sve. Kao što je rečeno čim ustanem uz kavu uletim na zonu, dođem na posao u gluho doba noći jer sam pretežito noćna uvijek listam zonu. Nemam nešto previše komentara, a kad komentiram nije ništa pametno napisano u svakom slučaju, al stvarno uživam na forumu. Kad su bile ove stanke Zona mi je pomogla da ih preživim :rofl: Uživam čitat komentare ljudi koji se baš razumiju u brdo stvari, statistike, brojke itd. Da živim u ZG-u možda bi imao priliku upoznat nekoga sa foruma, ali eto živim dosta dalje ali nema veze. Sve u svemu samo mogu pohvalit i ako smijem reći nadam se da će biti još dosta novih članova i da će ovo sve narasti na još veću razinu. Veliki pozdrav iz Istre!

    Kao šta sam rekao, nikad ništa pametno ne napišem pa tako i sad :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.