• deda
    27.7k
    Apsolutno, fućkaj dvojbu između bureka i govna, odgovori ti meni Zvezda ili Partizan, ili npr. smrt streljanjem ili odrubljivanjem glave?
  • Dino
    2.2k

    Ma ne velim da smo se usrecili s tim, ne znam jel ijedna njegova ideja oko Dinama bila kolko tolko prihvatljiva, al tu se usporeduju ravnodusnost i “zaigranost” po mom misljenju
  • Neki tip
    19.1k
    Opet simbolička priča.. Zvezda je, u mojim očima, seljački klub, velikosrpsko simboličko utočište. I Delije su mi nekako seljačka grupa. Bezuba Srbija. Vučićeva Srbija.

    Partizan, naravno, nije bitno "draži", ali je nekako "urbaniji", "civiliziraniji".
  • Neki tip
    19.1k
    odgovorih Partizan valjda sekundu nakon što vidjeh dvojbu.

    Strijeljanjem.
  • Dino
    2.2k
    smrt streljanjem ili vješanjemdeda

    Streljanje, ak partizani pucaju ima sanse da te fulaju :grin:

    Znati vrijeme ili uzrok smrti? (Mozda je ovo cak i bilo)
  • agramZ
    2.3k
    No ako već "argumentiramo".. To da je Tuđman "uveo" politiku u klub je uvreda argumentima, da prostiš. Kako misliš da je Dinamo "osnovan"? Ili, kako misliš da su se birali predsjednici kluba? Na natječaju, nakon provedenih izbora za skupštinu?Neki tip sa Zapada

    tudjman je uveo politiku u smislu da je "trajno" ostavio taj trag i ljude, i to sve u jednoj republici koja kao pociva na liberalnoj demokraciji. dinamovo osnivanje i biranje predsjednika je bilo politicki motivirano, ali koliko znam klub kao takav nije bio "politican" tj. propagirao nesto u interesu cijele sfrj. dok od 1991 pa sve do sad ni mi vise ne znamo tko je tko i sta je sta.

    Ono što mi ima smisla "braniti" je teza da ovo nema veze s racionalnom procjenom, iz "perspektive navijača Dinama", jer i to ovisi o doživljaju identiteta Dinama, kako si i sam neizravno ocijenio.Neki tip sa Zapada

    racionalnost i dinamo svakako za mene ne idu zajedno, samo sam malo obrazlozio kako ja to vidim sa svojim nekim opasnim polu-znanjem o svemu tome.
  • deda
    27.7k
    Namjerno sam vam rekao opet streljanje ili odrubljivanje glave jer sam znao da je laka dvojba. Ali što kad bih rekao vješanje ili utapanje
  • Dino
    2.2k


    Znati vrijeme ili uzrok smrti?Dino
    :wink:

    Ja bi reko vjesanje, ak je dobro izvedeno trebal bi odma riknut
  • Neki tip
    19.1k
    Namjerno sam vam rekao opet streljanje ili odrubljivanje glave jer sam znao da je laka dvojba.deda

    Zgodna mini manipulacija, naletjesmo na volej, ko i s Partizanom. :)
  • Neki tip
    19.1k
    Ja bi reko vjesanje, ak je dobro izvedeno trebal bi odma riknut
    14m
    Dino

    Zajebava nas @deda znalački, a ti nastavljaš ginuti ko na plejki :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vjesanje

    Goca Jurić ili Kruno
  • Infinity
    15.2k
    Ali stvarno me jebeno zanima od 100 Dinamovaca kakav bi bio omjer? Vjerujem 98-2deda

    Bit cu jedan od ta dva :lol:
  • Dino
    2.2k
    Kruncek

    Ne imati osjecaje ili osjetila?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Osjećaje :smile:

    Bolji govornik(ne računajući večernjašnju debatu)

    Berni ili Plenkinjo
  • Riki
    9

    Veceras Plenki apsolutno dobio.

    Da Dinamo dobi Europsku ligu ili Hrvatska Svjetsko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.