• Eduardo
    17.6k
    Prljavim poslom možeš više profitirati u odnosu na upravljanju po principimaMajki-Papi2111

    Ti ako ne upropastiš neku firmu, zamračiš finu lovu i opereš je u inozemstvu smatrat ću da nisi uspio u životu.
  • Kwedi
    3.8k
    Evo jedan A ili B; zaključati ovaj besmisleni topic zadnjih trideset stranica ili ne? :smile:
  • Neki tip
    19.4k
    Ne.

    Zaobići teme (pogotovo besmislene) koje te ne zanimaju ili predlagati zatvaranje? :joke:
  • Kwedi
    3.8k
    Zaobići (ionako zadnjih trideset stranica me nema). :smile:

    Ili se ponavlja ili se bira nespojivo ili je na tapeti koga više mrzimo.

    Lana Banely ili Mila Horvat? (da ne ostanem dužan)
  • Bosna86
    11.6k
    Mladje je sladje
    Nastavno na ovo gore pitanje Andy Bara ili Igor Štimac
  • Neki tip
    19.4k
    Ili se ponavlja ili se bira nespojivo ili je na tapeti koga više mrzimo.Kwedi

    Ne slažem se. Postavio sam friško dvojbe koje, bar u namjeri, nisu imale za cilj potaknuti ono što je ponegdje prokuljalo. Lijevo-lijevo, desno-desno, desno-lijevo, sve uvodno objašnjeno i bez ikakvog povoda za hejtanje u samim dvojbama. Nije me zanimalo ideološko pozicioniranje, to ionako nije teško ni za koga zaključiti.
    Uostalom, osobno bih u nekima od dvojbi radije odabrao pivo i razgovor s različitijim od sebe, ak mislim da bih imao kaj čuti, oko čega raspravljati ili se naprosto dobro zafrkavati.

    I drugi su postavljali posve ok dvojbe. One koje su mi glupave ili nespojive ili ponavljajuće, naprosto preskačem (kao i neke zanimljive, da bi se uključivali i drugi).
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ne trebaš se pravdati. :smile:
    Nije problem ideološko-političke stavove staviti u neku konfortaciju jer je i zabavno i zanimljivo.

    Al topic se sveo na puko ponavljanje, nabrajanje ili jednostavno kog mrzimo više.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma ne trebaš se pravdati. :smile:Kwedi

    Da, tak zvuči, ali budući da si "napao" topic na kojem zadnjih mjeseci valjda najviše sudjelujem, moram demantirati "optužbe". :)
  • Kwedi
    3.8k
    No hard feelings :wink: :heart:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Janko Bobetko ili Jure Francetić
    Vinko Puljic ili Bozanić

    Glavni grad dijaspore je

    Minken ili Stuttgart
    Navijač Dinama

    Prvo poodgovarajte na ove dvojbe pa onda postavljajte nove, nije teško :wink:
  • Riki
    9
    Glavni grad dijaspore je

    Minken ili Stuttgart
    Navijač Dinama

    Stuttgart

    Gostovanje u Spanjolsku ili Italiju
  • Dino
    2.2k

    Meni ovak tesko pitanje, al reko bi Vitez Jure
    Obojica su mi odlicni, al aj Puljic
    Minhen

    Gostovanje u Italiji

    Domaca tekma na punoj tribini ili gostovanje od dvjesto navijaca?
  • Infinity
    15.3k
    Domaca tekma s punom tribinom.

    Franjo ili Josip? Iz ugla navijaca Dinama.
  • Dino
    2.2k
    Iz ugla navijaca DinamaInfinity

    @Navijač Dinama onda? :grin:
  • Infinity
    15.3k
    Ne. Volio bih ipak nekog drugog :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.